Стара Загора 15 - Птиците си отлетяха, страстите не охладняха...

  • 13 305
  • 283
  •   1
Отговори
# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Къси, на розови райенца  Mr. Green

тръгнах за боята  Hug абе не може ли само за душата да умирга такова, ми то сега деца пак  newsm78 те искат парии ooooh!

Хайде сега - егоизъм... обувай чорапите и не му мисли много Wink

# 136
  • Мнения: 9 109
Къси, на розови райенца  Mr. Green

тръгнах за боята  Hug абе не може ли само за душата да умирга такова, ми то сега деца пак  newsm78 те искат парии ooooh!

Хайде сега - егоизъм... обувай чорапите и не му мисли много Wink


окс тичам, живущите в  североизточния край може да се вържат за леглата

 newsm78  на колко време да го обръщам  newsm78 малий заразно е

# 137
  • Мнения: 6 243
Развратихте и Пепчо. Наистина съм потресена. Лека нощ.

# 138
  • Мнения: 619
Развращават де що видят и това е-без значение пол,възраст и т.н....

# 139
  • Мнения: 619
Ехоооо,има ли някой,че аз пак не спя?

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Хапчице, изпразни си малко кутията. Не можеш да получаваш повече лични.

# 141
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ехоооо,има ли някой,че аз пак не спя?
Има, но се ориентираме към лягане вече...

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вилняли сте без мен, а...  Ей, големи сте маймуни...
Рецепти си размятате, къси чорапки на розови райенца, тресете североизтока и прочие...
Ама Той помни, всичко помни...

# 143
  • Мнения: 9 109
Много спите днес  Laughing Laughing Хайде времето чудно навън грабайте децата и навън (аз ще си грабам пенца)

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ко д грабвам...мъж ми спи изтощен от Слави...Слави спи изтощен от ношната си фиеста а аз като сова обикалям къщата Mr. Green
Но чакам да се събудят и мисля да излизаме, че бейбифон мисля да купувам днес

# 145
  • Мнения: 619
Добро утро!Надигнахме се и ние току-що...
Их,тези бебефониии!
Разправям на Алекс-Дай да продадем нашия,не го ползваме въобще?
А той-Не,може да ни потрябва някой ден....

# 146
  • Мнения: 23
добро утро и от мен  Hug

# 147
  • Мнения: 619
Къде се скрихте всички ???

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
тука съм, след format na windows-a i kirizlizatora mi ne e oprawen, a s drugata fonetika pi6a po polowin 4as edna duma, zatowa izwinqwaite za latinicata,  malkata toku 6to obyrna edna 4asha sok w 4iniqta s qdene i na men mi stana  mnogo my4no i sega ne iska da spi,a az sum zarinata s domakinska rabota.

# 149
  • Мнения: 449
Танче, не се кахъри-деца са, аз вече свикнах. Понякога е по-важно да си нагушкаш повече детето докато заспи отколкото да изгладиш една пералня дрехи/и без това след ден-два няма да има и помен от чистите дрехи/. Тъй че, споко  bouquet
Венн, винаги на твое разположение. Аз даже мисля тези дни сама да ги потърся, щото вече серизоно ми е писнало децата около мен да правят бронхити и майките да обикаляме като луди от доктор на доктор и да даваме луди пари, зада чуем крайно противоречивите им диагнози: ами алергия, ами трета сливица, ами то на тая възраст не може нищо да се направи #2gunfire А истината е, че повечето проблеми идват точно от обгазяването-вкъщи сме жив пример-и аз и мъжа ми с фарингити/само лекараствата на нас двамата за този месец са 40 лв./, а за кашлицата на малкия колко сиропи и илачи се изкупиха...Та цялата тази история си има и морално, и материално изражение, започва вече много да додява и ми се струва, че е крайно време да предприемем нещо. Няма да ви се извинявам, ако съм ви отегчила, щото мисля, че това засяга всички нас Heart Eyes
Ииии, в този ред на мисли-айде на кафе днес който е свободен-да си поговорим за чорапки, пози и други без да оставяме писмени доказателства, че много ни станаха компроматите Laughing

Общи условия

Активация на акаунт