Стара Загора 15 - Птиците си отлетяха, страстите не охладняха...

  • 13 273
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 619
но не забравяй че един ден и ние ще станем свекърви.  Laughing
hahaha
До сега бях в градската и разбрах за лекарка,коята ''насърчила'' едно момиче така:Добре,че не си кърмила,защото кърмата ти е пресечена.
Просто ви споделям,защото май не бях чувала за такова нещо...

# 76
  • Мнения: 11 315
но не забравяй че един ден и ние ще станем свекърви.  Laughing
hahaha
До сега бях в градската и разбрах за лекарка,коята ''насърчила'' едно момиче така:Добре,че не си кърмила,защото кърмата ти е пресечена.
Просто ви споделям,защото май не бях чувала за такова нещо...
Ива, то това трябва да го пуснеш в темата в Кърменето. Онази за абсурдизмите на хората около нас. Wink
Абе кво ви става - много сте послушни нещо. Плашат ви тука с банове и вие си налягате парцалите. Чакам купон като една бедна сеирджийка зад оградата, а вие ме лишавате от това удоволствие. Я се стегнете в кръста! Амаха!  Naughty Crossing Arms
Няма да пиша повече тук иначе. Mr. Green

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
....Чакам купон като една бедна сеирджийка зад оградата, а вие ме лишавате от това удоволствие. Я се стегнете в кръста! Амаха!  Naughty Crossing Arms
Няма да пиша повече тук иначе. Mr. Green

2 лева, 2 лева  Whistling Whistling Whistling /айде за тебе като наш човек - 50% намаление/  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 11 315
....Чакам купон като една бедна сеирджийка зад оградата, а вие ме лишавате от това удоволствие. Я се стегнете в кръста! Амаха!  Naughty Crossing Arms
Няма да пиша повече тук иначе. Mr. Green

2 лева, 2 лева  Whistling Whistling Whistling /айде за тебе като наш човек - 50% намаление/  Mr. Green
Щом требе = ша плащам.  Money ooooh!

# 79
  • Мнения: 619
Брей,липсват някои 'ора наистина тука,да не кажа-повечето...

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Айде... щом си съгласна - размина ти се. Ама не казвай на никой, че са много кибиците  Mr. Green... Барем кат се прайм на маймуни - да изкараме някой лев.

# 81
  • Мнения: 619
Айде... щом си съгласна - размина ти се. Ама не казвай на никой, че са много кибиците  Mr. Green... Барем кат се прайм на маймуни - да изкараме някой лев.
hahaha

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Липсват, я...
Тая вечер Жадиния, Злати, Митя и Таткото на Ива маат мазни мръвки... Жадиния обеща да прай мусака на Таткото на Ива и кой знае к`ва ша я забъркат...
Херолайн е заета да замонтирва "доилния агрегат" на лактообразуващите органи и да пълне устенцата на Славчо...
А аз съм зает да пиша дълбокомислени коментари и да чакам Иво да слезе от цицата на майка си през последния час и половина...

# 83
  • Мнения: 619
Липсват, я...
Тая вечер Жадиния, Злати, Митя и Таткото на Ива маат мазни мръвки... Жадиния обеща да прай мусака на Таткото на Ива и кой знае к`ва ша я забъркат...

Ще я забъркат,я!Жадито от обед точи зъби за Таткото на Ива,че да видим сега Митя кат' е там какви ще ги свърши...

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ще я забъркат,я!Жадито от обед точи зъби за Таткото на Ива,че да видим сега Митя кат' е там какви ще ги свърши...
Митя е щастлив, когато има на кого да прехвърли задълженията си... той ли е станал мързел, аз ли вече не се трая  Laughing

# 85
  • Мнения: 619
Митя е щастлив, когато има на кого да прехвърли задълженията си... той ли е станал мързел, аз ли вече не се трая  Laughing
Може и от двете по малко да е...ама по-скоро второто ще е май.... Mr. Green
прекалявам ли ???

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 01:03 от Ивa&Ави

# 86
  • Мнения: 619
Брей,изпоналягахте ли,бре?

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не сме...

# 88
  • Мнения: 619
Ааа,тъкмо щях да се оплаквам,че веднъж няма да спя и ще ме оставите да си мишорствам сама...

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хич не си сама, и аз мишорствам все още...

Общи условия

Активация на акаунт