Три сезона отминават, ЮНИ с бебе ни дарява!

  • 13 838
  • 294
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 264
Здравейте,

Аз съм станала доста нервна, обаче незнам дали се дължи на бремеността. Дъщеря ми е в такава възраст, че може да пощурее човек покрай нея  #Crazy
Аз все още нямам никакви симптоми  newsm78нормално ли е това?
И аз нямам някакви особени симптоми. С изключение, че гърдите са ми станали 1 номер по-големи и леко ме наболва коремчето, долу ниско.
И аз вчера си мислих дали е нормално  newsm78 и даже си взех още един тест да си направя сутринта и той излезе положителен.

# 211
  • Мнения: 245
Здравейте,

Аз съм станала доста нервна, обаче незнам дали се дължи на бремеността. Дъщеря ми е в такава възраст, че може да пощурее човек покрай нея  #Crazy
Аз все още нямам никакви симптоми  newsm78нормално ли е това?

Здрасти Jutoo,

като изключим няколко по-леки гадения и едно ужасно главоболие, което продължи 2 дни, но може би с дължеше на настинка, и аз нямам признаци.
Гърдите не са ми се увеличили, нищо:(
И ти ли беше с термин 19.06?
Значи сме по едно и също време:)
За нервите - моя син е почти на 7 и напълно те разбирам за пощуряването:)

# 212
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Добре дошла, mila! Лека и безпроблемна бременност!

Момичета, не се шашкайте, че сте добре. Ако аз мога да ви бъда някакъв ориентир - при мен гаденето започна след като бебето направи 1 месец от зачеването. Това прави 6-7 седмица. А пък ако сте късметлийки и се чувствате добре, то какво по-хубаво? Не е закон на бременните да им се гади.  Wink

happywoman
, не се отчайвай, не ти ли се спи? защо просто не проспиш командировката на съпруга си? Simple Smile

# 213
  • Мнения: 245
Добре дошла, mila! Лека и безпроблемна бременност!

Момичета, не се шашкайте, че сте добре. Ако аз мога да ви бъда някакъв ориентир - при мен гаденето започна след като бебето направи 1 месец от зачеването. Това прави 6-7 седмица. А пък ако сте късметлийки и се чувствате добре, то какво по-хубаво? Не е закон на бременните да им се гади.  Wink

happywoman
, не се отчайвай, не ти ли се спи? защо просто не проспиш командировката на съпруга си? Simple Smile

Lilibon,
а докога продължи гаденето?

# 214
DjuDjo r Л.К.А.,
значи сме три с термин 27.06. Grinning
Аз смятам да отида на лекар след като минат две седмици от закъснението.
Тогава се надявам и да чуем как тупка малкото сърчице.
А за вагиналните прегледи не се страхувайте.
При първата ми бременност прокървих в 3 месец и в болницата ме бъркаха няколко пъти, и слава богу на бебо нищо не му стана.
Докторите точно това ми обясниха, че ако има нещо да стане, причината няма да е прегледа.
А по въпроса дали мъж или жена да е гинеколога- моето мнение е че мъжете са по-внимателни и по-разбрани, поне моят опит е тъкъв Wink


много благодаря!
значи групата за 27.06. се увеличава-вече сме три baby_neutral  bouquet

# 215
в средата на месеца ходих на гинеколог,защото имах някакво течение,но между другото и подхварлих,че предполагам, че съм бременна,а тя ми каза да отида на преглед не по-рано от 27 октомври. така че в петък отивам.дано всичко да е наред.
на мен също не ми се гади.много ми се спи, гърдите ми са наедрели и ме болят,а също и ме сърбят около зърната най-вече. много е неприятно.
за настроенията да не говорим-направо го пощурих моя мъж.сега се смей, а след малко направо изпадам в истерия-без причина.направо имам чувството,че полудявам. #Crazyне знам при вас как е

# 216
Jutoo, и аз съм за Шейново, родих дъщеря си там и съм много доволна.

Вчера бях на лекар - цели 2 см. сме и всички изглежда добре  newsm10 много съм щастлива, но не ми дадоха нищо да пия - нито витамини нито фолиева /аз си я пия де/.

Аз все още нямам гадене и повръщане, въпреки че при първата ми бременност започна много рано и продължи до 3 месец и бях отслабнала много. Надявам се този път да нямам, но и да се появи ще го преживея само всичко да е наред.

# 217
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Лаленце, при мен започна едва отскоро, още съм в 8 седмица, затова още някоя и друга седмица сигурно ще продължи. Нали трябва да се пренастроят хормоните, явно не става бързо.

Забелязвам, че като не мисля за това, като имам друга работа или съм в компания, която ме разсейва, се чувствам по-добре. При вас как е? И определено чистия и хладен въздух много ме ободрява.

Снощи ходихме на закрит басейн, беше приятно, но май следващия път ще ида на открит, заради въздуха. Като си погледнах корема в огледалото в съблекалнята, направо ме обзе порив за олимпийски тренировки, само и само да не се разплува толкова отрано. Де толкова сили, обаче.  Simple Smile

Още веднъж да ви кажа - всичко ще е наред, всяка от нас е  съвършеният специалист по създаване на нов живот, затова всичко ще бъде нормално и успешно! Лек ден на всички!

# 218
  • София
  • Мнения: 3 679
Jutoo, и аз съм за Шейново, родих дъщеря си там и съм много доволна.

Вчера бях на лекар - цели 2 см. сме и всички изглежда добре  newsm10 много съм щастлива, но не ми дадоха нищо да пия - нито витамини нито фолиева /аз си я пия де/.

Ти при кой лекар си там? Аз ходя при Чалманов.

# 219
  • Мнения: 2 567
При мен гаденето започна от 6тата седмица  Sick и още продължава с бясни темпове  ooooh!
Иначе, да, Лилибон е права, че разсейването действа малко ободряващо, но при мен за съжаление е съвсеееем малко  Cry
Искам да затворя очи и като ги отворя да съм вече 12та седмица и да не ми се гадииииии  #Cussing out

# 220
Честито и от мен на всички!!! От сърце ви желая лека, безпроблемна, красива и щастлива бременност! И аз ще се присъединя към всички бъдещи юнски майчета  Simple Smile Определена съм за 6 юни с втора бременност. Ще се радвам да споделяме всички радости и тревоги заедно  Simple Smile

# 221
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен , вчера бях пак на лекар и тя ми каза,че чува пулса на плода и че сега е към 8 мм. Направи ми снимки на бебето от видеозона на една дискета и те ще ми останат за спомен . Вие как сте ? На мен от три-четири дни ми се гади сутрин и повръщам , но се надявам скоро да отмине . С първата ми бременност доста повръщах , дано сега да не е така . Но стига толкова за мен , пишете и вие как сте.

# 222
  • Мнения: 434
Здравейте мамчета!
Не знам за вас ,но с мен хормоните си правят каквото си искат направо ще побъркам мъжа и детето.То бива нерви ама аз направо съм ужасна понякога.
Имам един въпрос към тези на които им е за втори път.Казахте ли вече на отрочетата,че ще стават батковци или каки и как го приеха?Мойто синче ми каза,че само се майтапим с него и,че сме луди защото то бебето не ставало за един ден. Laughing LaughingМисля че още не ни вярва че ще става батко.

# 223
  • Мнения: 2 567
Да, казахме на Ди, даже вече 2 пъти беше с нас на лекар. Като я питаш какво има мама в корема и казва бебе  Grinning

# 224
  • Мнения: 264
на мен също не ми се гади.много ми се спи, гърдите ми са наедрели и ме болят,а също и ме сърбят около зърната най-вече. много е неприятно.
за настроенията да не говорим-направо го пощурих моя мъж.сега се смей, а след малко направо изпадам в истерия-без причина.направо имам чувството,че полудявам. #Crazyне знам при вас как е
Здравейте и от мен момичета   bouquet
И на мен ми се спи ужасно много. Снощи съм заспала пред телевизора в  20.30 часа, което е супер нетипично за мене.
Усмивки и хубав ден желая на всички   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт