Име за момиче

  • 2 355
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, дами.
С таткото водим спор кое име е най-хубаво за нашето детенце, което очакваме всеки момент. Ще се радвам да разбера и вашето мнение Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 640
Аз гласувах за Дарена и Алина. Катерина също ми харесва.

# 2
  • Мнения: 3 039
Гласувах за Катерина. Другите не са по моя вкус. Вместо Дарена бих предпочела Дарина. Аз съм за класическите имена.

# 3
  • Мнения: 2 261
Катерина. Звучи ми най-истинско.

# 4
  • Мнения: 3 135
Само Катерина ми харесва.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 147
Катерина, Алина и МатеЯ ми харесват. МатеА ми изглежда като с правописна грешка, като МариА, ЛилиА, ВикториА и т.н.
От имената в анкетата може би бих избрала Алина за мое дете. Катерина е много красиво като цяло име, но галеното Катя не ми допада, а е много вероятно хората да се обръщат така на галено към детето.

# 6
  • Мнения: 12 840
Катерина и Алина са много хубави имена.

# 7
  • Мнения: 3 025
Харесва ми Алина. Катерина също.

# 8
# 9
  • Мнения: 795
И аз съм фен на традиционните  / и само понякога на завъртяните  имена / тааа гласувах за Катерина Simple Smile
 Алина ми простее. Матеа не е лошо. Пред дарена бих избрала Дария или дара.  Тамара ми е много шармантно.
 Нямате ли по един фаворит с таткото?

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 00:31 от lola92

# 10
  • Мнения: 12 257
Гласувах за Катерина и Тамара, като Тамара ми допада повече.

# 11
  • Мнения: 1 395
Гласувах за Дарена, Катерина и Тамара. Катерина е често срещано и може би не бих го избрала. Дарена и Тамара са рядко срещани и интересни. Тамара означава "палма" и има имен ден на 1 май - св. Тамара Грузинска.

Успех и леко раждане!

# 12
  • София
  • Мнения: 23 006
Катерина- като дъщеря ми. И изобщо не е често срещано. 😀

# 13
  • София
  • Мнения: 1 979
Катерина с две ръце! Много силно, царствено, красиво име със страхотен имен ден. Галените са Кати и Кате, Катенце също съм чувала, Катя си е отделно име. А и всички ще и казват така както вие искате на галено и както ги научите, пиша го по повод някой беше казал по - горе, че галеното Катя не е хубаво.

# 14
  • Мнения: 1 395
Моите наблюдения са, че Катерина е често срещано име в България. Познавам няколко момичета и жени с имената Катя, Катерина, Екатерина на различна възраст.

И съфорумнички имат дъщери с имената Катерина и Катина.

Общи условия

Активация на акаунт