„Отдел Издирване“ - тема 2

  • 26 558
  • 546
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 569
Имаме си нов портиер, а старият май ще го гърмят Grinning Какво пишеше на бележката намерена басейна между другото?

# 316
  • Мнения: 3 152
Браво на всички заподозрели Петър Simple Smile

# 317
  • София
  • Мнения: 27 178
Мдам, мерсаж. Хванах го още в началото, което е плюс. Браво и на още пет, шест момичета активни тук относно свети Петър Wink

# 318
  • Мнения: 4 569
Защо толкова искат да убият точно Нера? Защото застрашава цялата организация ли?

# 319
  • София
  • Мнения: 27 178
Да.

Нелепо ми е обаче това масово тикане на жени на такива позиции в престъпния свят. То една да беше... Баш шефката жена + още две, че и новия портиер за балканите.
Ама нали е модерно сега...
хех

# 320
  • Мнения: 2 147
Ей, голям екшън до момента! Smiley
Какво пишеше на бележката намерена басейна между другото?
Знакът на Саламандър.

# 321
  • Мнения: 31 183
Нямаше кой да е освен Петър.

# 322
  • Мнения: 7 195
Мисля, че нямаше човек, който да не се досети, че Петър е Портиера. Просто аз лично се надявах въпреки всичко да е някой друг, който не е така очевиден.

# 323
  • София
  • Мнения: 27 178
Тъпо постъпи Нера.
Трябваше да каже абсолютно всичко на Камен. Картите на масата. Петър искаше убежище и щеше да разкрие всичко, а Ралица освободена. Ама не, тайнички ще има, за да има екшън и драма...

# 324
  • Мнения: 2 147
Чисто технически погледнато тези, които подозираха онзи мъж от първите епизоди, не са в грешка. Той е също Портиер, но за друга държава, нали така? Stuck Out Tongue Winking Eye
Обаче защо Койна го уби?! Нещо не успях да го схвана този момент, разсеях се.

# 325
  • Мнения: 4 569
Сега очаквам Ивица да убие Петър и така да спаси Ралица.

# 326
  • Мнения: 31
Нещо ме гложди.
Когато представиха новият портиер в лицето на Койна, на масата имаше една жена с дълги черни коси в гръб. Само нейното лице не дадоха (умишлено така режисирано).
От тази шапка ще изскочи зайче, което може би познаваме.

# 327
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Чисто технически погледнато тези, които подозираха онзи мъж от първите епизоди, не са в грешка. Той е също Портиер, но за друга държава, нали така? Stuck Out Tongue Winking Eye
Обаче защо Койна го уби?! Нещо не успях да го схвана този момент, разсеях се.

Само той от присъстващите на масата получи саламандър в плика си.

# 328
  • София
  • Мнения: 27 178
Нера не е добър професионалист. Избра личните чувства пред дълга си. А Саламандър е явно, че са изключително опасни и безпардонни и ги разследват от години. Емоциите взеха връх над останалото, но така е...

# 329
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
че и новия портиер за балканите.
За България.


На пликовете на портиерите около масата имаше знамена на държави, но на убития не го видях. Но най-вероятно е на Хърватска.


Да, много е вероятно Марко да изпълни поне една от двете си задачи и да убие Петър. А после пък ще се жертва за Нера.

Общи условия

Активация на акаунт