Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 15

  • 53 785
  • 732
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 478
Здравейте, прекрасни!
Минаха почти 6м от моята операция, всичко е точно. Не смятам, че има кой знае каква промяна в гърдите, затова и не съм правила снимки. Освен че продължават да ми малеят адски и само мисля втора корекция.. Но ще се въздържам слвдващите години две 😁😂
Та исках да питам за добър мамолог за профилактичен преглед вече с импланти, знам, че е писано назад в темите, но не помня имена.
Ще се радвам, ако споделите някой доктор.
Редактирам да вмъкна снимка все пак:
Скрит текст:
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 09 май 2021, 21:42 от Victoria__

# 181
  • Мнения: X
Victoria, твоите гърди са ми едни от любимите в темата. Ако ги коригираш, ще развалиш резултата, според мен, но ти си знаеш. Simple Smile

# 182
  • Мнения: 2
Имаш прекрасни гърди, естествени, симетрични. Не ги пипай, бих те посъветвала.
В онкология на Г.М Димитров са най-добрите специалисти .

# 183
  • Мнения: 36
Здравейте предстои ми операция за уголемяване на гърдите на 19.05 при др.Стоянов,като цяло не съм много притеснена за операцията,а повече какъв ще бъде крайният резултат,защото не мога да добия представа как точно ще изглеждам,извинявам се за въпроса,сигурно назад в форума ще има,но искам да попитам за след оперативните сутиени,освен този който ще си взема от клиниката,какви ползвате ?

# 184
  • Мнения: 575
Виктория,извинявай сигурно ще кажеш за 20ти път но кой ги е правил , страхотни са!! търся такъв резултат точно

# 185
  • Мнения: 1 478
Виктория,извинявай сигурно ще кажеш за 20ти път но кой ги е правил , страхотни са!! търся такъв резултат точно

Д-р Стоянов ги е правил Simple Smile
Благодаря!

# 186
  • София
  • Мнения: 1 757
Виктория,извинявай сигурно ще кажеш за 20ти път но кой ги е правил , страхотни са!! търся такъв резултат точно

Д-р Стоянов ги е правил Simple Smile
Благодаря!

Наистина са страхотни!😊
Колко кубика са,марка,профил?
С какъв начален старт беше?

# 187
  • Мнения: 575
Ами момичета каквото и да си говорим Стоянов си е добър!!! Аз съм виждала и на живо гърди от него , еми страхотни са .. не мога да си кривя душата.За мен той не е само име, ето ги резултатите.. За мен проблема поради който започнах да се отказвам да ходя при него е пътя , защото аз съм от Варна, и ще трябва да ходя хиляда пъти до София...и той взима и по скъпичко и ще станеее накрая една сума дето малко започва да ме отказва .... :/ А наистина най харесвам неговата работа, посъветвайте ме какво да правя Grinning

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Victoria__, гърдите ти са страхотни, много са хубави, естествени и по мое мнение хармонират идеално на тялото ти. По-големи ще са в повече. Не бих си и помисляла за втора операция при такъв резултат. Отлична работа на д-р Стоянов, браво!

# 189
  • Мнения: X
Denica, а защо да трябва да ходиш много  пъти до София? Една или две консултации и операция, нали така? После колко пъти се налагат контролни прегледи? Аз не мисля, че разстоянието може да бъде проблем. Така или иначе, цените при него са достатъчно високи, така че няколко пътувания не мисля, че ще оскъпят кой знае колко операцията.

# 190
  • Мнения: 575
Ами момиче което се е оперирало при него (предполагам при всеки е така де )
ми каза че след това на контролен преглед се ходи 2 пъти , тоест 1 път в най добрия случей,на консултация, 2ри път на операция , 3ти и 4ти на преглед ,хотел в софия и тн .. с малко дете съм тоест за мен неудобствата че е в софия чак са повече , и финансовата ми възможност разбира се не е безкрайна... Simple Smile ноо съм се решила че ще отида на консултацията другия месец при мего(стоянов) а този месец при Молов... ще видим но ме плаши това че молов няма снимки на негови пациентки и това с епикризи че не давал и тн...

# 191
  • Мнения: 58
Ами момиче което се е оперирало при него (предполагам при всеки е така де )
ми каза че след това на контролен преглед се ходи 2 пъти , тоест 1 път в най добрия случей,на консултация, 2ри път на операция , 3ти и 4ти на преглед ,хотел в софия и тн .. с малко дете съм тоест за мен неудобствата че е в софия чак са повече , и финансовата ми възможност разбира се не е безкрайна... Simple Smile ноо съм се решила че ще отида на консултацията другия месец при мего(стоянов) а този месец при Молов... ще видим но ме плаши това че молов няма снимки на негови пациентки и това с епикризи че не давал и тн...

Това с епикризите е отдавна оправен проблем. Аз си получих епикриза и паспорт в деня на изписването.
Колкото до снимките , и да гледаш ,твоят резултат ще е различен . За мен е по- важно доктора да си знае работата.
Аз съм доволна от резултата при мен ,надхвърли очакванията ми .

# 192
  • Мнения: 14
Това с епикризите е отдавна оправен проблем. Аз си получих епикриза и паспорт в деня на изписването.
Колкото до снимките , и да гледаш ,твоят резултат ще е различен . За мен е по- важно доктора да си знае работата.
Аз съм доволна от резултата при мен ,надхвърли очакванията ми .
Здравей,на мен ми предстои .Би ли ми разказала подржбности ,може и на лично,ако е удобно?

Последна редакция: пн, 10 май 2021, 13:20 от bubanka

# 193
  • София
  • Мнения: 1 486
Victoria__, страхотни са ти гърдите. Не са малки, стоят много естествено на тялото ти. Не ги пипай.

# 194
  • Мнения: 121
Епикризата ми от д-р. Молов ми я дадоха в деня на изписването. Днес ми е десети ден след  намаляване и повдигане, без импланти. Да, няма снимки в интернет, но ги показва при консултация. Нито хваля, нито искам да правя реклама, просто споделям как е в моя случай.

Общи условия

Активация на акаунт