Лакове за нокти - 150

  • 32 273
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27 624
Мерси, Бенчита. Че аз ги имам, ха ха, да не повярваш Stuck Out Tongue Winking Eye 😁

# 721
  • Мнения: 1 295
Момичета, аз сериозно съм на лятна вълна вече, носят ми се ярки цветове. Лакирах се с едун китайски, който нанесох без да слагам бял за основа. Много ми хареса цветът. Върху бялото обаче изглежда по много различен начин, по скоро розово, отколкото оранжев.
Бенчита, този Перфект с топченцата и аз го имам и ми е много любим, защото върху каквото и даго сложа стои много добре 😉 Усмихната и слънчева седмица 😘😘😘

# 722
  • Мнения: 27 624
Катерина, така изглеждат май повечето неонови лакове върху бяло (на един тънък пласт особено). Аз имам едно китайско неонче и от известно време го мисля. Grinning Между червен корал и оранжево е.

# 723
  • Мнения: 1 459
Открих, че зеления Bell и ГР Golden breeze 01, могат да са си другарчета. ☺️

# 724
  • Мнения: 2 887
Atamagaokashii, кой номер е този тъмнозелен Bell?

# 725
# 726
  • Мнения: 2 887
Благодаря! Но тази серия май я няма сега...
Търся си такъв тъмнозелен лак. Преди време GR имаха такъв - от серията Rich color. Трябва да се поогледам. 😉

# 727
  • Мнения: 1 459
Има я в мейк ъп, аз поръчах от befit.bg, беше около 5 лв, дойде на другия ден. Страхотен огледален гланц има този лак.

# 728
  • Мнения: 5 478
BEL и Bell  обаче са различни марки. Основно коментираните тук са BEL.

# 729
  • Мнения: 27 624
BEL и Bell  обаче са различни марки. Основно коментираните тук са BEL.
+1.
Подобно стои (на нокти, не в шишенцето) зеленото на Есенс.

# 730
  • Мнения: 7 710
Лаковете са oriflame the one long wear 33288 watermelon punch, GR extreme glitter shine 203, GR ice chic 04

Скрит текст:

# 731
  • София
  • Мнения: 3 034
Лака на Дъглас се оказа пясъчен. Но "пясъка" някак си блести. Топа им не е лош,съхне бързо.Лака издържа 4 дена,което за мен е нормално.

Скрит текст:



# 732
  • Мнения: 27 624
Натуся, на теб чудесно ти стои. Heart Eyes Но на мен не ми хареса тази текстура като я пробвах, някак твърде нарядко бяха частичките...аз с друг вид пясъци съм свикнала явно. 🙂

# 733
  • Мнения: 2 887
И за мен този пясък (на Дъглас) не е пясък. Grinning



21 - номер 14
Perfect S115, а за основа под него GR Gel Shine 04

# 734
  • Мнения: 27 624
Грийни, че то си пише "texture", а не "sand" на лака Дъглас Stuck Out Tongue Winking Eye Аз обаче очаквах да е като пясъчните лакове които имам...
Не съм го пробвала този точестия Перфект на 1 пласт. Трябва да се поправя, помня, че имаше известна прозрачност 🥰

Общи условия

Активация на акаунт