Къванч Татлъту 💙 - минали и бъдещи проекти, партньори - 97

  • 28 712
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 148
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Айра, а видя ли случайно в темата на Берен кога са почнали снимките. Макар че, аз  мисля, че те си имат някакъв график все пак и се движат по него. Стига разбира се да няма извънредна ситуация заради ковид, но такова нещо би се чуло сигурно. А щом е обявено официално 2021 г. значи така ще бъде.
Фени, вчера забравих да отбележа клипа, които беше качила. Фреди си е Фреди. Той е доказателство, че харизмата е много по важна от красотата, а като прибавиш и гигантския талант се получава чудото.
А рускините са страхотни.Това го прочетох във фейсбук, по повод изказване на Къванч,че иска да снима до края на живота си и го качвам тук

И само да попитам, за майката на Къванч, нали това е втори брак за нея? Някакъв такъв спомен имам.
Хубава вечер, момичета 🤗🤗🤗

# 31
  • Мнения: 18 604
Пепи Hug, хубаво е написано, Дай боже!!
Цитат
а видя ли случайно в темата на Берен кога са почнали снимките.
да, на 25 март.
Цитат
И само да попитам, за майката на Къванч, нали това е втори брак за нея? Някакъв такъв спомен имам.
Да, Джем е от първия й брак.
тук са с Мелиса Blush


Феми, ще стискаме! Smirk

# 32
  • Мнения: 18 541
Айре Heart Eyes не я слушай Инеса, сериала със сигурност ще го излъчат тази година! Може да е декември, но ще е тази година, убедена съм! Точно пък сериал на Къванч ще го бавят толкова, абсурд! Нетфликс добре знаят, че го чакат милиони зрители с нетърпение. Остават 4 серии, има толкова време, ще се справят. Щом на Берен са успяли, ще успеят и за Киво, споко. Още повече, че е обявен за 2021.
Феми Hug Е, как няма да те тресе вълнение, ти си му същия фен на Чаго, каквито сме ние  повечето тук на Киво. А твоите дружки щом му намират кусури, споделяй си свободно тук емоциите, и ние ще го гледаме, само да го превеждат Hands Plus1
Пепи Heart Eyes радвам се, че ти е харесал и на теб клипа, който споделих и коментарът ти. Е, само с доказателството не съм съгласна с теб, че е пример, за мен поне си беше и много готин, освен невероятно харизматичен човека, не случайно ме отнесе на времето, същото се получи след много години и с Киво Smile
Благодаря за коментара от подругата, хареса ми!
Не зная разведена или вдовица е била Нуртен, преди да се омъжи за Ердем, зная само от Джем, сподели го в едно интервю, че е от друг баща, но като видях снимките на Мелиса, явно Ердем го е отгледал и му е дал фамилията си Thinking Очевидно е мъж с добро сърце, Киво на него се е метнал.

Лека! Hug


Добро утро! Hug


Хубав ден! Hug

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 06:37 от queen_fenka

# 33
  • Мнения: 2 503
Добро утро и от мен! 😍

Каква голяма късметлийка е тази дама - снимка в прегръдката на Къванч. Представям си колко приятно е било. 😍🤪

Момичета,
Благодаря за всичко споделено! 💐
Не знам как е било преди да се появя аз в темата, но откакто пиша, винаги е имало неясноти около проектите на Къванч и си е падало чакане. Под неясноти имам предвид недостатъчна информация за нас, любопитките. 😂 Та мисълта ми беше, че за мен не е толкова изненадващо, дразнещо е, разбира се, но няма какво да се прави.
Не вярвайте на тази Инеса, щом в iMdb пише, че ще е тази година, се надявам наистина да е. 🙏 Пък и филм ще имаме, само дано скоро завесата се вдигне.

А Мелиса доста архивни снимки е споделила, много добре е направила, чудна  е нейната постъпка през фенските очи.


Скрит текст:
Напоследък в групата във ФБ все попадам на толкова хейтърски коментари относно Ханде и Керем, че се шашвам. Не съм попадала на такова мнозинство отрицателни коментари. Масово е. Тези, които ги харесваме сме малки изключения. Та ми е толкова чудно на какво се дължи това,може би вкус... Вие на какво мнение сте за тях?

Желая ви щастлив и слънчев ден! 🐝

# 34
  • Мнения: 18 604
Привет!! Blue Heart


Фенче Kissing Heart дано твоите усещания и прогнози се случат!!!

Ире Kissing Heart
когато Къванч работеше за тв. сериали и филми за турската аудитория- нещата бяха по-ясни, макар и там да имаше изненади./охх особено покрай ДК:))/
Сега с договор за межд. платформа и ковид ситуацията, която обърка всичко миналата година, инфото, което достига до нас е много по-малко. Тия, които сме ултра фенове на Киво- ами липсва ни и сме нетърпеливи да го видим отново на екран и съответно неизвестността, мен лично ме изнервя. Но това си е мое психологическо състояние, което няма да натрапвам повече в темата...каквото има да става ще стане...и най-вече, късмет! Hands PrayFlowers Four Leaf Clover
Предполагам, че и ултра феновете на Берен нямат търпение за 3 сезон на Атийе, но тъй като гледам-и през май месец няма да го пуснат Head Band Хубаво е да снимат за НФ, но да може да снимат и за други места......
за хейта във ФБ групите, тези които са общи за турски сериали-нормално:))
Скрит текст:
не всеки харесва ПнВм и съответно се дразнят, че продължава с този нисък рейтинг и от огромната известност на Керем и Ханде...та хора всякакви.

КБТ се покриха тая седмица, дано са добре!!

френския художник рисува и Башак
Нова картина, нова скица, наречена "Башак, жена и момиче". Ще се видим скоро за оцветяването !!!
https://www.instagram.com/p/CN8KCUkKOXU/


и страхотен колаж от Амели

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 15:17 от Airra

# 35
  • Мнения: 27 464
Aйрееее Flowers Tulip Права си за  разликата на платформите и родните че там не е като инфо и снимки от сета .
 Такава скорост набраха след НФ и Чаго че .....

 Инеса  може и да греши .
 Видяхте ли това от Ранини  за 2022 год.
  Има и коментари отдолу .
 Не знам какво да мисля за този музей Rolling Eyes
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_1747540
 
Скрит текст:

 Фен:tulip: ,  не се вълнуват като мен  в нашата тема.
  И аз  го дялкам сега за мен изглежда добре .  Мнения различни , нормално.
 Обаче скоро ще застане зад камера и чок ще ми липсва на екран. Дано играе и като актьор.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 15:19 от femmi2

# 36
  • Мнения: 3 148
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Ирка, ще чакаме, какво друго остава. Поне да пуснат някой сериал по телевизията ,викам аз. Не, че не можем да си гледаш на лаптопа, но е по различно усещането. Не знам къде четеш толкова отрицателни коментари. Аз основно попадам на обратното. Както и преди писах , за мен  е много важно да се уцели златната среда. Аз не гледам този сериал, не ме и интересува, но ми идва малко в повече отвсякъде да изскачат главните герои. Може би и затова така се получава. В същото време фенове като теб съм сигурна, че дебнат всяка малка информация и се радваш за твоите любимци. То и с Къванч е същото. Можеш да видиш хора, които буквално го обожествяват, а други не виждат нито красота, нито талант в него. Та хора всякакви. Ако на тебе ти въздействат положително, карат те да се чувстваш добре те са си свършили работата. Лошото е, че понякога се минава линията на добрия тон и нещата стават лични, ако можеш просто ги отминавай.
Фени, може би не съм се изразила правилно за Фреди. Той просто няма типичната класическа красота.
Айра, е как да не липсва ? Като правя сметка от края на Сблъсък минаха две години. Добре, че  миналата година поне си го гледахме по тв. Ако си спомняш, миналата година  по едно време даваха три сериала едновременно та беше малко по леко чакането, поне за мен. Този художник си намери фен в лицето на Башак, да видим какъв ще бъде крайния резултат.
Феми, дойде и твоя ден.
Днес Толга Каречли имал рожден ден. Става на 40. Дано сериалът с Къванч да бъде толкова успешен, че и за двамата той да бъде трамплин за още по големи успехи.
Хубава вечер, момичета 🤗🤗🤗

# 37
  • Мнения: 18 604
Пепи Hug,

Айра, е как да не липсва ? Като правя сметка от края на Сблъсък минаха две години. Добре, че  миналата година поне си го гледахме по тв. Ако си спомняш, миналата година  по едно време даваха три сериала едновременно та беше малко по леко чакането, поне за мен. Този художник си намери фен в лицето на Башак, да видим какъв ще бъде крайния резултат.

Днес Толга Каречли имал рожден ден. Става на 40. Дано сериалът с Къванч да бъде толкова успешен, че и за двамата той да бъде трамплин за още по големи успехи.

аболютно съм съгласна! Hands Plus1
Единствения сериал, който биха могли да пуснат е Сблъсък.
аз в момента си гледам Сейт и Мурка по дизи канала Wink
Да е жив и здрав Толга, да постига още професионални успехи!
поздрав от Йозге....


картината, малко е абстрактна Blush


Феми Hug, успех на Чачо!!
видях го това от Ранини....


лека вечер Hug

# 38
  • AMS
  • Мнения: 6 415


Привет, мили дружки!!!
Айре, благодаря за новата тема!!!
Честито на рожденици и празнуващи!!!
Благодаря ви за всичко споделено и в старата!!!
Извинете за отсъствията, но да не надувам гайдата, колко не съм във форма.
Щом и на мм му направи впечатление отсъствието на Къванч на лапито ми,
работата не е на добре с мен. Ама аз бързо му отговорих - рамазан.
Та, всеки път пиша, че това не е празник, ама все има честитки за рамазана.
Не рамазан, а байрам е празник и тогава има поздравления.
Това, как беше при Берен и как при Чачо, а защо не е така при Къванч, не знам.
Не мога да сглобя картинката вече. Не се знае. Когато - тогава.
Мисля, че и Берен не знае, кога ще е третия сезон ма Атийе.
Керем Бюрсин го следях до преди последния му проект.
От Вратата гледах само началните серии.

Скрит текст:
Със Серенай не ги харесвах и се радвам, че сега е с Ханде.
То хейт имаше и преди. Имаше и две теми, които разделяха двамата.
А от форумния ми опит виждам, че тези които не могат да си удържат злобата,
си правят групи във фб, където да се назлобарят на воля.
Не ги чета. Те не знаят и една трета от филмографията на Керем, та не са ми критерий.
Искрено съжалявам, че стойностни негови почитателки, знаещи езика,
и които превеждаха много сериали, вече не пишат.
От тях наистина имаше много какво да се научи.


Ултра фенки на Къванч, според мен, няма. Не виждам и улрта фенки на Берен.
Ултра, мега, ... някак си не ми звучи добре към имената на Берен и Къванч.
Ултраси е запазена макра за фенове на други.
Къванч и Берен имат много верни почитатели и фенове, за което говорят
нулевите постове в темите, където е събирано и събрано всичко за тях.
За днешната премиера на Чачо - успех! Няма да го подмина и този негов проект.
Извинете, ако съм забравила нещо или някой.
Чета всички ви с удоволствие!!!



Лека да ви е нощта и бодро утрото!!!

Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 18 604
Добрутроо!! Hug Coffee


Диве, радвам се, че си наминала!! Hug
Скрит текст:
пожелавам ти да си добре, от сърце!! Flowers Four Leaf Clover
страхотна градина!!
знаех си, че няма да ти хареса думата ултра, но така исках да подчертая тези - които наистина взимаме много присърце, всичко свързано с Киво. Heart
Имаше полза от моето мрънкане...............
сет!!



тук снимат....


Хубав петък!

# 40
  • Мнения: 18 541
Добро утро! Hug

Диве Hug благодаря за споделеното! Flowers Hibiscus А ти вземи и се стегни вече, ти можеш, пожелавам ти го от сърце! Flowers Four Leaf Clover Чакат ни толкова хубави неща! Не зная поради каква причина си излязла от форма, но аз също имам за какво да оклюмам глава, но отказвам да се предам на лошото настроение и мисли, дори си правя планове, пък каквото е писано  Smile Градинката ти е страхотна! Hands Plus1
Айре Heart Eyes даа, рисунката е до толкова абстрактна, че трудно бих познала, че това е Башак, ако не знаех Smile
Пепи Heart Eyes да, съгласна съм, Фреди има екзотична красота , не класическа.
Жив и здрав да е Толга Карачелик! Дано!!! Flowers Four Leaf Clover
Цитат
Дано сериалът с Къванч да бъде толкова успешен, че и за двамата той да бъде трамплин за още по големи успехи.
Е, ще си чакаме ... не, че ни се е случвало и друг път да го чакаме Киво повече от две години след КСШ. Само, че тогава беше друга обстановката, той е изключително деен и също така се появяваше често навън и папараците не пропускаха, та някак не се усещаше времето ... Но, дори и сега не можем изобщо да се оплачем, това е истината. Вярно е, че пандемията му обърка всички планове, но каквото трябва да стане - ще стане.
Феми Hug от къде тази увереност у вас, че Чаго скоро ще застане зад камера и повече няма да играе ? Thinking Той може да играе и пак да снима, има толкова други, които правят това. Не мисля, че скоро ще стане това обаче ...  Имаш ли някакво инфо как е била премиерата на Йешилчам?
Ире Heart Eyes дано скоро получим някакво инфо, но и аз като теб съм сигурна, че сериала ще го дадат още тази година, та дори и на края и. Съдейки по ТТ не мисля, че са малко тези, които харесват Ханде и Керем, само заради тях все още върви сериалът им, а той наистина стана ... Злобари и завистници  е имало и ще има, не се впечатлявай толкова, пък и хората сме различни, каквото се харесва на нас, не се харесва на други и те така ! Stuck Out Tongue Closed Eyes! И за нашите сладури що гадости съм изчела и какво ? Нека си драскат ...

За да ви оправя настроението избрах да ви споделя този страхотен клип. Безподобният Бехлюл! Е, няма друг такъв поглед Heart


Айре Heart Eyes е, надявам се, че вече си се успокоила, хората си снимат! Smile Благодаря, че сподели! Kiss
Hands Plus1
Цитат
знаех си, че няма да ти хареса думата ултра, но така исках да подчертая тези - които наистина взимаме много присърце, всичко свързано с Киво. Heart
Айде, да го кажем тогава мега фенове сме ние! Smile
Хубав петък! Hug

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 10:52 от queen_fenka

# 41
  • Мнения: 18 604
Фенче Kissing Heart
Скрит текст:
всички да бъдем добре!! Flowers Four Leaf Clover
страхотен клип с Бехл...и е нов!! Heart
уникално различен във всяка роля!!
Цитат
Айре е, надявам се, че вече си се успокоила, хората си снимат!  
ами да, предполагам и ти! Stuck Out Tongue Winking Eye
Картината на Башак и  на мен не ми е много....но човека така е решил да я изобрази Wink

Йешилчама има вече превод  на руски, Феми Hands V
https://turkru.tv/new/
ох голямо пушене от всички, напук на турския СЕМ:)))


Празник на децата е днес в ТР......

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 11:56 от Airra

# 42
  • Мнения: 18 541
Айри Heart Eyes Hands Plus1 Flowers Four Leaf Clover
Ааа, много се зарадвах, няма спор, но не се притеснявах колкото теб Laughing
Йешилчам ще почакам да го преведат на бг. и тогава ще го гледам, че съм се задръстила с неизгледани серии, но не мога да се откъсна от КСШ Stuck Out Tongue Closed Eyes Преполових го вече! Много добре ми идва, наистина ужасно ми липсва Киво на екран ...
Картината на Башак не е никак лоша, просто е малко неразпознаваема. Но, Башак със сигурност си я е харесала, голям жест от художника!
Клипа действително е страхотен, уловила е авторката онези негови неподражаеми погледи и движения, заради които продължавам и продължавам да го гледам Heart
Киво е споделил в ИГ си днешният ден със снимка на Ататюрк с деца, но не мога да я кача тук Smile
Приятен следобед, отивам да се трудя. До довечера! Hug

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 20:38 от queen_fenka

# 43
  • Мнения: 2 503
Привет в петък, момичета! 🤗
Отново благодарности за всичко споделено!💐

Айре 😍,
Не таи мислите и чувствата си в себе си, много ясно, че ще ги споделяш тук. Аз просто се опитах да ти приповдигна малко настроението, мислейки позитивно и споделяйки моите мисли. Когато ти се мрънка - мрънкай, виждаме, че има резултат. Ето, появиха се снимки от сета. 😊
Аз много пъти съм казвала, че един от факторите, заради които тази тема ми е любима, е че всеки е свободен да изразява себе си и не е критикуван. ❤
Определено картината на Башак е интересна, но не толкова въздействаща, както тази на Къванч.

Фенче 😍,
И аз мисля да дочакам Йешилчам с наши буквички, защото руски не разбирам. 😂
Права си, но не мога да се въздържа. Особено във фб групата под всяка тяхна снимка всичко е хейт....аз за първи път попадам на такова хейтърство, ала няма какво да направя освен да спра да чета.

Диве 😍,
Дано скоро бъдеш в най - добрата си форма. 🙏Хубаво е, когато пишеш. ✨
На същото мнение съм относно първия ти спойлер. Много им се радвам на Ханде и Керем, дано бъдат щастливи. А за мен хора, които постоянно изливат омраза върху други хора, имат неразрешени проблеми във вътрешния им свят. На мен Серенай също не ми е любимка, но няма да тръгна да злословя. Но хора всякакви...
Спирам по темата, че ставам досадна. Нека споделя тази красота... ❤

Прекрасен следобед на всички пишещи и четящи момичета! ✨❤

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 18:05 от Irinak

# 44
  • Мнения: 27 464
Бравооо , почнали са снимките с Киво. Знаех си аз че почиват и като започнат все нещо ще изникне .

 Айрееее така е чок пушат всички напук на Сем , ама не е полезно .  Ча и в реала си пафка .
 Да видим дали ще се разпискат , щото един път писаха че не давал добър пример.
 
 Станах шашардък от материал не смогвам навсякъде. Ранини писа че снимките за втори сезон ще почнат май месец . Дано ама нещо не ми се вярва може да отложат. Пак ще се покрие после. Благодаря за линка , ще изгледам първи епизод засега , че имам други задачи.
Комик е говорил за Киво.
Превода оставям на вас .
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_1748842


 Айреее , Сори за молбата  може ли да ми кажеш с две , три думи какво си говорат тук  нали разбираш инглиш.
https://twitter.com/CagatayNorth/status/1385398089515601923
Как да го пусна през транслейта за превод . Ако може и това да ми разясниш Flowers Hibiscus

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 18:07 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт