Къванч Татлъту 💙 - минали и бъдещи проекти, партньори - 97

  • 28 690
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 594
Ире Kissing Heart WinkKiss
много е хубав колажа със сем. Татлъту!
е можеш ли да сравниш десетките хиляди фенове в ТТ с няколко хейтъра във ФБ групите, въобще не им обръщай внимание.
Феми, заповядай Hug
Скрит текст:
-от коя година е това?
Ч-от 1964. Снимахме периода, за който сме чували от различни истории.
Времената са много хубави, да. Чувствата, приятелите, музиката.
Вие ни поддържате. Благодаря ви.
-Изкуствата във всеки период са трамплин за хората.
Кино, музика театър. Но сега са насочени към дигиталните платформи.
Ч-Да в резултат на пандемията, нямахме друга алтернатива.
-Но не се предавате, киното трябва да продължи, театъра също.

за автоматичния превод-видеото трябва да е в ютуб.

Фенче Kissing Heart
Къванч или по-скоро мениджерката му е сложила снимка за празника във ФБ.
Цитат
Ааа, много се зарадвах, няма спор, но не се притеснявах колкото теб Laughing
Добре, г-жо Спокойствие Laughing
коментара от Башак.....

Ооо хареса ми, много креативно, Благодаря драги ми артистичен приятелю.

Гледахте ли 2 серия на Момичето??


Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 20:39 от Airra

# 46
  • Мнения: 27 390
Айреее , HugТешекюр , ще ползвам превода .
 За награда  Бехлюл Stuck Out Tongue Winking Eye


 Ти гледали епизодите ?
 Ще почна първия за днес .
Ох много гифки наринааах пушещииии
ядосан говори кат къртечница и пафка Stuck Out Tongue Winking Eye


 първо фото с Бенсу Сорал  и Кубилай  
може да се получи добра , изненадваща комбинация
Скрит текст:

# 47
  • Мнения: 18 530
Ирка Heart Eyes ще свикнеш с хейта с времето, гаранция , изпитали сме го Satisfied Хиляди хора ги харесват твоите ХанКер, какво ти пука, че няколко стринки си чешат езиците. Но, ако толкова те дразни, просто не чети, да!
Феми Hug тенкс Flowers Hibiscus
Цитат
Актер и комик Хасан Джан Кая рассказал о своем опыте работы на съемочной площадке с Кыванчем Татлытугом, с которым он снимался вместе в фильме "Сон бабочки". Он заявил, что иногда чувствовал себя пустым местом. И это не вина Кыванча, просто поклонники в попытке дотянуться до своего кумира буквально шли по головам, не замечая людей, которые находятся рядом.
Актьорът комик Хасан Джан Кая разсказа за своя опит на работа на снимачната площадка с Къванч Татлъту, с когото се е снимал заедно във филма " Сънят на пеперудата ". Той заяви, че понякога се е чувствал като празно място. И това не е вина на Къванч, просто феновете в опит да се докоснат до своя кумир, буквално са ходели по главите им, без да забелязват хората, които се намират редом с него.

Този пък кой е играл в СП, не го помня Thinking
Ти да не се оплакваш нещо Stuck Out Tongue Closed Eyes
И на мен ми харесват Бенсу и Кубилай един до друг.
Айре Heart Eyes на обяд от бързане какво съм написала ... протеснявала Stuck Out Tongue Closed Eyes Ами така де, и да се притеснявам и да се ядосвам, какво мога да променя ? Нищо! Изслушах какво е говорила Инеса, та тя дори не е разбрала, че още снимат 1 сезон Laughing Хич и не и се връзвам! Как ли пък не правят цяла година след това монтаж. Знаех си, че Башак ще оцени жеста на художника Two Hearts
Нищо не съм гледала още, но тези дни ще изгледам Момичето Hands Plus1




Хубава вечер! Hug

# 48
  • Мнения: 3 136
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Днес много се уморих и минавам на бързо.
Айра, работят си хората , гонят си график, така че няма за какво да се притесняваш. Аз гледах Момичето 2част . При рускините четох, че вчера е имало нещо с някаква сцена, споменаваха и Хазал Кая. Вече има превод на руски и утре може да го изгледам, след клуба.
Дива, градината ти е страхотна. Как искам да се появи вече това слънце,за да мога и аз да се развихря.
А на мен ми хареса тази картина на Башак. Явно и на нея.
Попадна ми това видео, всички сте го гледали, но с превода на руски сега едва разбрах какво си говорят и много се смях.

https://www.instagram.com/tv/CDuC8NcAm9n/?igshid=1msnbn884c8g8

Хубава вечер 🤗🤗🤗

# 49
  • Мнения: 18 530
Добро утро на Лазаров ден , дружки! Hug
Днес е специален ден! Ден изпълнен с чудеса, радост и настроение.
Лазаровден е празник на възкресението и възраждането на природата за нов живот.
Нека Слънцето освети вашият път.
Желая здраве и щастие във всеки дом!
Бъдете здрави и се пазете. Heart Flowers Four Leaf Clover

Посрещаме съботата с новички снимки!


Пепи Heart Eyes благодаря за видеото, много се смях и аз Laughing Този Беяз е голям образ ,а Киво как от сърце се смее, много готино предаване беше.
Пожелавам ви прекрасен ден!

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 10:32 от queen_fenka

# 50
  • Мнения: 18 594

Фенче Kissing Heart, е и тая седмица не сме капо, имаме си актуални снимки, макар и дегизиран, без да му се вижда лицето Wink
Ходил е в клиниката в Левент -за витаминен серум Blush


Пепи Hug за Момичето....
имало е сцена -доста унизителна за една жена- проверяват Налан в АГ кабинет дали е девствена. Хазал Кая е отказала да играе нещо подобно във Фериха.
А ти защо не изчакваш бг.превода, или разбираш перфектно руски? Wink
Много е смешно видеото:))
това е подобно, също ми е много любимо, особено смеха на Киво!!!


а тук показват=как го бият в СП.



даже има нови снимки от сета...........

рускините се ядосват, че Толга е споделял много по-интересни неща, но на мен ми е достатъчно да знам, че снимат.


хубав ден!!

# 51
  • Мнения: 18 530
Айре Heart Eyes благодаря за всичко споделено! Flowers Hibiscus Ние сме от щастливите фенове, които не оставаме дълго капо, а и как с такъв деен любимец ! Той освен, дето работи, се занимава и с доста други дейности и благодарение на това не го виждаме само по време на снимки Heart
Не му се вижда много лицето, но изглежда супер! Кой би казал, че този мъж гони 40 - те ? Изглежда като младеж в тялото Heart И с дългата коса още повече.


Много са ми любими всички видеа от Шоуто на Беяз, благодаря, че ни ги припомни! Kiss
Цитат
Накануне папарацци снова встретили Кыванча Татлытуга возле клиники в Левенте. Актёр принимал сыворотку и витаминные добавки для укрепления иммунной системы после перенесённой болезни Covid19. Поприветствовав журналистов, он вскочил на свой мотоцикл и поехал к жене Башак Дизер.
Предния ден папараците отново срещнаха Къванч Татлъту близо до клиниката в Левент. Актьорът приема серум и витаминни добавки за укрепване на имунната система, след преболедуването си от Ковид19. Като поздрави журналистите, той скочи на мотоциклета си и се отправи към съпругата си Башак Дизер.
Ти сети ли се какъв го е играл този Хасан в СП ? Thinking
Помните ли тази сладка снимка с малкия хубавец, с който доста си приличат ?

# 52
  • Мнения: 27 390

Фенче Flowers Bouquet така е  за Киво ,  ама аркадаша му много го чоплат и критикуват.
 Какво да се прави изменя се за роля ама и в реала се запуска .
 

 Айренце Flowers Tulip  дори да не споделят като стария режисьор , важното е да знаем че си действат.

 Хайде за настроение вижте продуцента как се кефиии Joy
 ша го изям , ето така ще направа и аз като бие шута на... айде да не казвам коя тя си знае и ша рони сълзи .
  Тя е хепи , щото ашкъма и позволи след години да го подкрепи с новият проект в инста .

# 53
  • Мнения: 18 594
Фенче Kissing Heart, така е, ама ми се иска да е по-активен в ИГ...........
за тялото Hands Plus1 я какви заложби има от малък Wink
Снимката я помня, някой друг в темата, едва ли:))
Цитат
Ти сети ли се какъв го е играл този Хасан в СП ? Thinking
не, може да се е появил за 1 минута, ама изявлението му е чок комик Laughing
от рускините:
Истинските мъже имат истински играчки. Кой обича бързина, вятър в лицето и адреналин!


Феми Hug, много са сладурски гифчетата:))
а тая снимка знаеш ли я??

лека вечер!

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 20:04 от Airra

# 54
  • Мнения: 18 530
Айре Heart Eyes то и аз искам да е малко по-активен, но той си е такъв ...сигурно му е дошло до гуша да се снима и да го снимат, знам ли Smile  Та да се радваме и на това, което споделя , благодарение на Башак ( така предполагам , де ) стана по-активен.Следя го от 2009 г. и беше много по-зле положението, преди да се ожени, добре, че папараците винаги са го преследвали и сме имали винаги много снимки с него.  Явно е осъзнал, че ако не споделя нищо, на феновете ще им писне да го чакат и ще си намерят някой друг любимец, малко са такива като нас с теб Laughing
Пресата и днес ще си продаде вестниците Laughing



Smile Smile Smile
Цитат
не, може да се е появил за 1 минута, ама изявлението му е чок комик Laughing
Този ще ме накара отново да гледам филма, да видя какво толкова участие е имал, че се чувствал по този начин Smile
Появи се още един превод
Цитат
Комик Хасан Джан Кая, который сегодня будет гостем программы Хакана Гендже “Sıkı Muhabbet” на YouTube, расскажет свою историю о пути к успеху. Он сказал, что отношение окружающих его женщин изменилось после того, как он стал знаменитым.

В 2013 году Кая находился на одной съёмочной площадке фильма "Сон бабочки" с Кыванчем Татлытугом.
"Я стоял рядом с Кыванчем как какой-то предмет. Некоторые не заметили меня и пытались переступить, чтобы добраться до Кыванча»,- сказал он.
Комикът Хасан Джан Кая, който днес ще бъде гост в програмата на Хакан Гендже „Sıkı Muhabbet“ на YouTube, ще разкаже своята история за пътя към успеха. Той каза, че отношението на жените около него се е променило, след като е станал известен.
През 2013 г. Кая се намираше на снимачната площадка на филма „ Сънят на пеперудата “ с Къванч Татлъту.
"Стоях до Къванч като някакъв предмет. Някои не ме забелязаха и се опитаха да ме прекрачат, за да се доберат до Къванч", каза той.
Еми ... какво да кажа,  красотата нямала значение, да, бе Satisfied Така му съчувствах и на Мерт Фърат по време на премиерите на филма в Лондон, Берлин ... крещяха главно името на Киво, не че не им се радваха и на другите  ... Ама и аз да бях, щях да гледам само него, нищо, че и Мерт беше невероятен, признавам си Laughing Беше убийствено красив! Heart




Феми Hug ами обича да си похапва повечко Чаго, какво да го прави човек Smile За това пък, като се наложи бързо влиза във форма, какво. Но, за съжаление ще успява още няколко годинки, после ще трябва да внимава, защото никак няма да му е лесно, да кажа невъзможно. Голям образ е продуцента Laughing
Красиви брат и сестра! Heart

Попаднах на превод от вчера, може би все пак не са били стари снимките Thinking Колко му е да си отгледа мустака, който ни заблуди Laughing
Цитат
Кыванч Татлытуг, один из самых красивых турецких актёров, без колебаний открывает кошелёк для своих увлечений. Красивый актёр, который какое-то время был вдали от экранов, недавно поделился своим опытом вождения гоночных автомобилей в İstanbul Park Formula. Актёр, который прошел тест-драйв гоночного авто Caterham, в очередной раз показал свою страсть к скорости. По информации издания Takvim, Кыванч Татлытуг за последние годы потратил в общей сложности 30 тысяч фунтов или примерно 340 тысяч турецких лир на обучение вождению этих особенных автомобилей.
Ранее Татлы участвовал в дорогостоящих турах по Европе на мотоцикле Harley Davidson.
Kъванч Taтлъту, един от най-красивите турски актьори, не се колебае да отвори портфейла си за хобитата си. Красивият актьор, който за известно време беше далеч от екраните, неотдавна сподели своя опит в управлението на състезателни автомобили в İstanbul Park Formula. Актьорът, който проведе тест за шофиране на състезателен автомобил Caterham, отново показа страстта си към скоростта. Според Takvim, Kъванч Taтлъту е похарчил общо 30 000 паунда, или приблизително 340 000 турски лири, през последните години, за да се научи да управлява тези специални автомобили.
По - рано Татлъту участваше в скъпоструващи обиколки на Европа със своя  Harley Davidson .

Скрит текст:
Джан Бономо вчера е споделил тази снимка с много хубаво послание
Цитат
"Живи в соответствии своим именем, дорогой сын, Роман. Мама и папа всегда с тобой. Со здоровьем, спокойствием и миром..."
"Живей в съответствие с името си, скъпи сине, Роман. Мама и татко винаги са с теб. Със здраве, спокойствие и мир ..."

А Ойкю е споделила своя детска снимка, много е сладка Heart

Седефчето с Джан, много е пораснал

А Белчин с Родин
Така и така няма желаещи да си бъбрим днес, отивам да си гледам нещо, лека вечер!

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 21:39 от queen_fenka

# 55
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Здравейте момичета...
Честит празник на всички цветенца....Фенче....от здраве да не се отърваваш...
Да ви почерпя и за мое здраве Kissing Heart
Скрит текст:

# 56
  • Мнения: 18 594
Честита Цветница!! Flowers Tulip

Доста дружки имаме Имен ден Blush


Гости Flowers Hibiscus благодаря за почерпката!

снимка от РД на Киво-2015

от оператора ни


Фенче Kissing Heart, благодаря за всичко споделено снощи!! /имам какво да добавя Wink/
Хубав празник!!

Последна редакция: нд, 25 апр 2021, 10:03 от Airra

# 57
  • Мнения: 18 530
Добро утро! Hug

На най–цветният празник пожелавам на всички именици много здраве, цветен и щастлив живот!

Гости Hug благодаря ти, миличка! Честит имен ден и на теб! Flowers Bouquet
Айре Heart Eyes Честит имен ден, мила моя! Пожелавам ти здраве, здраве, здраве и много усмивки! Heart
Благодаря за прекрасния колаж и всичко споделено! Kiss
Скрит текст:
Весел празник на всички! Hug
Цитат
New share of an older pic. The guy on the right said in his comment. I am 1.80m tall 😀
Новосподелена по-стара снимка. Момчето отдясно каза в коментара си. Висок съм 1,80м

Последна редакция: нд, 25 апр 2021, 10:54 от queen_fenka

# 58
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Айра, честит празник и на теб...
Наистина сме много празнуващите днес....На всички пожелавам здраве и да им е цветно от към емоции и преживявания през цялата година...

# 59
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет, скъпи дружки!
Добре съм ви заварила в новата тема на този хубав ден!
Най-красивият, пъстър и дъхав пролетен празник преди Великден!
Символ на възкресението и плодородието, на непреходната надежда за Бъдност.
Искам да честитя на всички вас този чудесен празник и да ви пожелая дълги години да го срещате в здраве и с радост!
 Честита Цветница!
Айре,Фенче,Гости, Дива Kissing Heart



Благодаря за всичко споделено! 🌺🌺🌺

Весел празник! 🤍

Общи условия

Активация на акаунт