Хубави ножове?

  • 14 191
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Fiskars

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
И ние искаме да си купим хубави ножове и тази тема ми е интересна.
Isa какви са тези керамични ножове ?

Какви са - не запомних марката. Може би Фискарс, но не съм сигурна. Даже вече започнах да се съмнявам и че са керамични. Thinking

Но ги има в хубавите магазини за такива неща. Като цвят са бели или черни. Острието и дръжката са един елемент, а самото острие е с твърдост на диамант или нещо подобно.

# 17
  • Мнения: 1 146
Полезна тема. Точно исках да купувам хубави ножове, че в нас сме се задръстили с тъпи и нережещи  Close

# 18
  • Мнения: 1 599
А някой може ли да каже в какви граници като пари са тези ножове Fiskars

# 19
  • София
  • Мнения: 35 950
Fiskars   Peace бих си купила само тях.
....но ползвам Солинген

# 20
ами хора аз преди 3 години си взех първия фискарс от фантастико в младост 4 мисля беше 15 лева за тия години още си бяха пари,еми не е истина няма нищо преувели4ено по близо е до ножовка и направо я заменя...рязал съм с него замразен океански лефер по 1.500 кг пар4ето то е дебело към 7-8 см и острието минава през него на 3-4 движения хем само костта на лефера е дебела поме 1 см по средата даже не натискаш с вси4ка сила,после от метро преди 2 години си взех 1 за 10 кинта все още не е то4ен наийстина,заслужават си парите дори да са и по скъпи дръжката не уморява така са направени да нямат предпазител за да се реже с 1 нож вси4ко дори да кълцаш лук като с сатър,общо взето ви трябват не пове4е от 3 ножа в кухнята и вси4ко друго отпада.

# 21
  • На село
  • Мнения: 873
И аз съм за Fiskars. Ползвам го вече 6-та година в комплект с точилото, което използвам и за другите ми ножове в кухнята. Заточвам го не повече от 1 път месечно. Върти ми се нещо като 25-30лв. в главата за голям универсален нож.

# 22
  • Мнения: 1 311
Откакто си купих ножове Fiskars, направо се родих. Имам 3 плюс точилото. Маниак съм на тема остри ножове Crazy явно съм се метнала на дядо ми,който само точеше ножовете на баба ми, а тя след него ходеше и ги начукваше на стълбите - да ги затъпи Crazy

За цените - нещо като 20+ ми се върти в главата, че са в Метро, но довечера ще ходя там и утре мога да кажа по-точна информация.

# 23
  • Мнения: 2 591
солинген  Peace (но истински  Rolling Eyes)

# 24
  • Мнения: 420
ТЕРНА - режат добре и не са скъпи.
Купувам ги от Метро.

# 25
  • Мнения: 293
За цените - нещо като 20+ ми се върти в главата, че са в Метро, но довечера ще ходя там и утре мога да кажа по-точна информация.
Гледахме ги тези ножове на Fiskars в Метро, но нещо не ни се видяха толкова хубави и решихме че са ментета.Някой купувал ли си е от тях и доволнили сте?

# 26
  • Мнения: 14 654
Гледахме ги тези ножове на Fiskars в Метро, но нещо не ни се видяха толкова хубави и решихме че са ментета.Някой купувал ли си е от тях и доволнили сте?

Преди 4-5 години си купих такива ножове от метро, но не помня цената изобщо. До днес си ги ползвам със здраве Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 311
И моите са на 3-4 години, от Метро са купувани.  Сега нещо са им сменили дизайна, пък и цените са им вдигнали. Не би трябвало да са ментета, но ако те притеснява, по-нагоре имаше адреса на фирмен магазин, може и там да погледнеш.

# 28
  • Мнения: 293
Толкова много положителни отзиви има за тази марка, че се запалих да си купя от тях.

# 29
  • Мнения: 650
за това ли говорите
http://www.fiskars.com/
или е друга марка
не знаех че равят ножове за кухнята newsm78

Общи условия

Активация на акаунт