Какво подарявате на приятелки за техните РД?

  • 3 186
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Знам едно обаче, повече никога няма да подаря часовник, на човек на когото държа  Rolling Eyes.

Защо? През ноември баща ми става на 60 години и мислех да му подарим хубав часовник.  newsm78

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Суеверие е...
Аз понеже не вярвам в такива Simple Smile съм подарявала часовник на майка ми, мъжа и детето Simple Smile Изобщо цялата рода си подаряваме часовници на поразия.

# 17
  • Мнения: 4 390
Разгледай тук.
Има добри идеи, може да ти помогне в избора. Peace

http://www.vipshop.bg/

И аз не подарявам вече часовници. Grinning

# 18
  • Мнения: 6 167
мнгоо лесно им избирам подаръци
познавам ги
имам един принцип при подаръците - никога не купувам нищо, което аз самата не бих искала да имам
та, огледай се какво искаш за себе си - и виж не става ли за приятелката ти.
никога не съм сбъркала  Peace

# 19
  • Мнения: 5 577
А сега де.

Компютърни книги, гримчета ... обеци за пъп.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 390

Що се смееш, бре, аз подарих такава на една приятелка. Grinning

# 21
  • Мнения: 4 187
Суеверие е...
Аз понеже не вярвам в такива Simple Smile съм подарявала часовник на майка ми, мъжа и детето Simple Smile Изобщо цялата рода си подаряваме часовници на поразия.

Да , суеверие е..... Не вярвам по принцип , за това и подарявах часовници, но случайно или не , хората на които ги подарих вече не са ми близки  Sad.

# 22
  • Мнения: 5 622
Аз знам за какво говориш  Wink

Дали са на един и същи автор? На моите авторка е Минка (фамилията ми убягва), знам, че някъде по морето също продава, ама къде... Rolling Eyes
Тук чаши обаче няма Confused За сметка на това последния път забих жестока керамична котка-касичка, трепач наистина. Трябва да снимам, да ви дразня Mr. Green

Нямам идея  Thinking Като нищо!  Wink

# 23
  • Мнения: 5 622
А тя какви интереси има? Хоби, професия, нещо др. за ориентир?

Ами хобита...не знам дали и остава време, но като цяло го използва за фитнес. Доста е сериозна в посещението на зала. Иначе си гледа детето, което е малко по-голямо от моето. Професията и е като моята, което в случая няма такова значение. По-скоро си права, че хобито би ме насочило към някаква идея...  newsm78

# 24
  • Мнения: 384
Момичетата са ти дали много идеи... аз си мисля за някое по-специално цвете (саксия), ако е 'цветарка' де:). Или пък просто тръгваш един ден по-магазини и което ти грабне окото-това е твоя подарък.Успех в избора!

# 25
  • Мнения: 5 622

 Хрумнаха ми много идея докато четях темата. Знаех, че може да се разчита на вас. Ужасно съм ви благодарна, наистина  Hug

П.С. Това за часовниците и аз го знам, но не съм суеверна и не влагам смисъл в тези неща. Ако е станало нещо след като е подарен часовник на даден близък човек, то това не означава автоматично, че е заради него. По-скоро така или иначе е щяло да стане, а ние само намираме обяснение  в неща, които  според нас обясняват ситуацията....В случая часовниците като подарък.... Peace

# 26
  • Мнения: 4 187
Момичетата са ти дали много идеи... аз си мисля за някое по-специално цвете (саксия), ако е 'цветарка' де:). Или пък просто тръгваш един ден по-магазини и което ти грабне окото-това е твоя подарък.Успех в избора!

Като каза цвете в саксия, аз бих и взела Бонсай ! Много са капризни обаче, така че освен да е цветарка , трябва да е и много взискателна.

# 27
  • Мнения: 5 622
Момичетата са ти дали много идеи... аз си мисля за някое по-специално цвете (саксия), ако е 'цветарка' де:). Или пък просто тръгваш един ден по-магазини и което ти грабне окото-това е твоя подарък.Успех в избора!

Като каза цвете в саксия, аз бих и взела Бонсай ! Много са капризни обаче, така че освен да е цветарка , трябва да е и много взискателна.

Ами май е. Но не съм много убедена. На времето гледаше цветятя на майка си, които бяха доста, но ми се струва, че по-скоро го правеше по задължение, понеже майка и я нямаше  Thinking

Иначе Бонсаите са супер наистина  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 4 187

 Хрумнаха ми много идея докато четях темата. Знаех, че може да се разчита на вас. Ужасно съм ви благодарна, наистина  Hug

П.С. Това за часовниците и аз го знам, но не съм суеверна и не влагам смисъл в тези неща. Ако е станало нещо след като е подарен часовник на даден близък човек, то това не означава автоматично, че е заради него. По-скоро така или иначе е щяло да стане, а ние само намираме обяснение  в неща, които  според нас обясняват ситуацията....В случая часовниците като подарък.... Peace



 Може и да не е заради часовниците, но повече няма да подаря на близък, така или иначе  Grinning!

# 29
  • Мнения: 214
Аз напоследък подарявам ароматните свещи - лампи на Casyopea - http://www.casyopea.com/lamps.html. Много са оригинални за подарък. И за нов дом също.
Гледам, че и във Варна имат магазин на ул. "Драгоман" 5. Peace

Общи условия

Активация на акаунт