За Аутлет-ите (Outlet) - идея, полза, къде ги има?

  • 129 363
  • 449
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 531
нали след 15та стр. заключват, някой не му ли се пуска тема и да обобщи данните за аутлети по градове и квартали Laughing

# 436
  • София
  • Мнения: 435
кажете каде горе-долу се намира аутлета на дизел в младост 1А
Мерси  Wink
Като минеш старите пътеки отсреща магазинчетата.Пада се мисля точно срещу рибното магазинче,което се намира в края на пътеките. Но честно казано май никога не съм виждала нещо интересно там newsm78

# 437
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ако никой не е почнал нова тема, ако искате да пусна, но не обещавам, кога ще довърша списъка с аутлетите  Mr. Green

# 438
  • Мнения: 824
Някъде назад в темата имаше линк с повечето Аутлети,кото си заслужават.Ако не се лъжа, списъкът съдържаше информация за цяла България,не само за София.Можеш да го копнеш,впоследствие ще се добавят нови адреси.

# 439
  • Мнения: 1 531
трябва да е до някакъв сропк след пускане на темата - има срок за редакция на мнение Peace

# 440
  • Мнения: 824
Да,знам.Ще допълваме в по-късен етап,не в първото мнение.Така или иначе постоянно отварят врати нови Аутлети,няма как информацията да бъде обобщена в едно мнение.

# 441
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Някъде назад в темата имаше линк с повечето Аутлети,кото си заслужават.Ако не се лъжа, списъкът съдържаше информация за цяла България,не само за София.Можеш да го копнеш,впоследствие ще се добавят нови адреси.

Този линк го пуснах аз. Ако искате пак ще го изровя  Peace
Но колко са актуални всички аутлети дадени там, нямам идея  Thinking

# 442
  • Мнения: 824
Не разгледах линка детайлно,но мисля,че повечето от тях са актуални.

# 443
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ок, ето го линка: http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=386  Peace

Сега като погледнах статията е от 27.03.2008, не е чак толкова стара.  Laughing

 

# 444
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Почнах темата и ще гледам тази вечер да стигна до някъде http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=333053.new#new

# 445
Mojete li da mi kajete kade se namira autleta na D&G v Sofia

# 446
  • Мнения: 824
В Шератон е магазинът на D&G.

# 447
  • Мнения: 7 947
има на Витошка, на ъгъла с последната успоредна пряка на Патриярха /забравих името/. Магазина е аутлет на няколко марки. Както и на ул.Асен, на ъгъла с Патриарха.

# 448
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мисля че темата трябва да се заключи от модератор и да се прехвърлим в новата тема, за да не пишем успоредно в двете  Thinking

# 449
значи искам да ви попитам къде има такижа магазини в близост до руски памерник,мола витошка или графа не сам от софия и много не знам улиците така,че ще ви бъда много благодарна ако ми го обясните по простичко Simple Smile благодаря ви предварително и много се извинявам за безпокойството

Общи условия

Активация на акаунт