Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема IX

  • 26 567
  • 731
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 36 513
Интересното са коментарите и реакциите в Туитър - изглежда доста хора от тази общност намират трейлъра за обиден Sunglasses

# 346
  • Мнения: 10 889
Като гледам не са си направили труда за оригиналност. Ще си хванат клишетата и ще си ги завъртят.
Обидно си е отвсякъде за общността и за зрителя.

# 347
  • Мнения: 36 513
Една новина с усложнения - Дженсън Екълс ще участва като наратор (глас) в прикуъл (сериал - предистория за родителите на Сам и Дийн) на Свръхестествено. "Брат" му Джарет Падалеки научил за това от Туитър (вчера) и се обидил, че не му е казано лично. В крайна сметка, двамата се сдобряват също чрез Туитър и Падалеки призовава феновете си да не изпращат злобни коментари на колегите му.

Екълс и съпругата му са продуценти на проекта.
https://www.syfy.com/syfywire/jared-padalecki-supernatural-prequ … RK72plqWXZlR4y0m8

# 348
  • Мнения: 8 227
Втория сезон на Война на световете приключи, а и самият сериял предполагам - краят беше категоричен. Малко съм със смесени чувства, но ми хареса. Получи се малко като яйцето с кокошката, имаше някои дисмислици, но като цяло съм доволна.

Скрит текст:
До последно не вярвах, че Бил ще убие Емили.

# 349
  • Мнения: 36 513
Аз мисля скоро да изтегля първия.

# 350
  • София
  • Мнения: 27 188
Изгледах и аз финала на шоуто, ''Война на световете''

Хареса ми, втория сезон бе по-интересен, но и двата си заслужават. Но и остава едно неудовлетворение някак си. Можеха да се постарят малко повече, особено с финала, който бе малко претупан. Точно стана най-интересно и го приключиха за епизод и малко. А преди това толкова много празни сцени имаше...

Скрит текст:
Така и не се изясни напълно защо толкова много ни мразят. Не е това което си мислих, но това с Адам и Ева, ох бляк, стигаа.
Аз бях сигурен, че Бил ще убие Емили, но жалко, защото я харесвах. Още като му споменаха, че някой трябва да се върне и да направи правилното нещо и ми светна лампичката, че друго спасение няма...
Поне това с пътуването във времето и премахване на променливата бе добре обяснено и направено.

7.0 / 7.5

# 351
  • София
  • Мнения: 27 188
Извинявам се за двойния пост.

Фондацията на Апъл започва на 24 септември

нов трейлър



хъх, абе да не са се объркали нещо, сериал за Уаканда ли ще гледаме?

# 352
  • Мнения: 36 513
Aз тези дни съм по-заета, записах се на шофьорски курс и нямам много време, извинявам се, че се бавя с отговорите Simple Smile
Да, още от преди ми направи впечатление, че този сериал май няма да има нищо общо с книгите.

# 353
  • София
  • Мнения: 27 188
Това ще е добро Simple Smile

# 354
  • Мнения: 8 227
Изглежда интересно. Дано да е добро.

# 355
  • Мнения: 36 513
Да се оплача - нямам интернет от няколко дена, влизам само от мобилния и не мога да гледам нищо Sad От А1 викат, че е авария. Още от началото на седмицата започна да прекъсва за часове, а от четвъртък вечерта спря окончателно.

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Копирам си мнението и тук


Трети сезон на Манифест го гледах в руските сайтове.
Свърши на никъде, очаква се 4– ти сезон, а такъв няма да има.
По–добре да си бях останала с втори сезон, е и там имаше
неизяснени неща, но си беше що годе завършен.
Заричам се вече да гледам сериали,които са окончателно завършени,
тоест, не прекратени до никъде.

За мен е пълна загуба на време гледането на Отломки, Мъглата,Манифест,
Уейуърд Пайнс....Става ти интересно, и... край.

# 357
  • Мнения: 36 513
Абсолютно. Отломки беше толкова незавършен, че няма накъде повече.

Допълвам:
Интернетът ми се върна за сега, но пък в събота отивам на село... Така и не успях да започна Война на световете, заради тези обстоятелства...

Новина, която сигурно сте прочели: Локи е подновен за втори сезон.

И един трейлър на сериал, който започва скоро (едва ли ще го гледам, не ме привлича):

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 21:49 от pppqqq

# 358
  • Мнения: 1 993
Започна American horror story, сега има 2 епизода в торентите, дано е интересен, много нови актьори виждам.

# 359

Общи условия

Активация на акаунт