Мазнейкови се излагат невъобразимо по Нова телевизия

  • 6 073
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
А какъв е конкретния случай с въпросното момиче, моля разкажете накратко?

# 16
  • Мнения: 2 332
А какъв е конкретния случай с въпросното момиче, моля разкажете накратко?

Момче. Оперирал го Мазнейков от доброкачествен тумор (20 см) - само не разбрах къде е била разположен.. както и да е. Още на другия ден обаче момчето започнало да се влошава (според родителите), не бил преглеждан от Мазнейков след операцията изобщо. Според Мазнейков - повръщал след като консумирал внесена отвън храна и сок, и то не на другия ден, а след 2-3 дена. Май са го изписали м/увременно, защото после момчето постъпва в Пирогов в тежко състояние - и се оказа, че имал Бета - едикакъв си стрептокок, който е причинил инфекция, и дефакто не могат да го спасят от тази инфекция... А, при Мазнейкови преди операцията не е изследван за наличието на такъв стрептокок... Момичета - допълвайте, аз не го хванах съвсем от началото.

# 17
  • Мнения: 990
Гледах ги и нямам думи  Sick

# 18
  • Мнения: 301
Ужасни са! Жалко за пострадалото семейство!
Аз едва сега я видях на живо (Мазнейкова) и съм щастлива, че не попаднах в алчните и лапи.
Бях писала в Dir-a: Когато ми се наложи да правя амниоцентеза  ми препоръчаха да отида при нея. По телефона тя ми насрочи час за частния си кабинет Shocked #Crazy #Crazy #Crazy да ми направят пункцията там (а изследването се прави в Майчин дом) След молбата ми да извърши манипулацията в Майчин дом, където работи (и пак да и дам парите, които поиска, но да е в болнично заведение) тя побесня Confused Тя такива пациенти, които поставят условия въобще не ги приемала!!!Тя имала такава модерна апаратура, а пък аз .... какво си въобразявам...  Money Money Money Последваха  заплахи, че като много искам да отида в Майчин дом, да ме държат там 4 часа и да се търкалям в мръсните чаршафи...но пункцията няма да ми я направи тя.
Благодаря ти Господи! Винаги съм вярвала, че няма случайни неща!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
ужасно  Sick

# 20
  • Мнения: 2 849
Гледах ги и съм възмутена . #2gunfire

# 21
  • Мнения: 3 323
Познавам Мазнейкова от 1992 година, тогава рабатеше в майчен дом. Лежах за задържане и тя беше лекуващ лекар . Изключително груба и арогантна, сега разбирам че явно към всички които не си плащат е такава, но тогава честно казано не ми е минавало и през ум. На съседното легло имаше едно момиче което лежеше за укриване на бременност - тогава имаше такава практика. Но към нея - О, към нея тя се отнасяше много внимателно и идваше по 10 пъти на ден да я види, в последствие момичето ми каза че тя и урежда среща с едни французи да осиновят детето. Хората идваха и непрекъснато даваха пари и подаръци на майката и много се грижеха за нея. Всичко разбира се се правеше без знанието на останалия персонал защото беше незаконно. Казваха че са и роднини (дето не знаят български!), влизаха по всяко време ( което тогава наистина беше невъзможно), персонала се првеше че не вижда защото Мазнейкова е снаха на известно светило и всичко и беше позволено. Сега разбирам че това си е било трафик на деца ( не беше единичен случай) и тя е получавала много пари за това.
Може и да не е много по темата, но тази лекарка се води за една от най добрите а мисля трябва да се знае що за човек е.

# 22
  • Мнения: 90
ужас, нямам думи...
то те трябва да се лекуват...в лудница

# 23
  • Мнения: 2 332
...
Може и да не е много по темата, но тази лекарка се води за една от най добрите а мисля трябва да се знае що за човек е.

А има и наистина неприятно излъчване Мазнейкова - едно такова арогантно... Явно не само излъчването е такова, щом като е правила такива неща... Дано наистина всичко да се връща!

ужас, нямам думи...
то те трябва да се лекуват...в лудница
Да де, ама нали знаеш - не е луд който яде баницата...

# 24
  • Мнения: 1 080
ужас, нямам думи...
то те трябва да се лекуват...в лудница
 напълно съм съгласна .

# 25
  • Мнения: 3 091
не съм гледала предаването... САмо знам, че болницата на Мазнейкови все още няма договор със здравната каса, което сигурно означава нещо... Не мисля обаче, че е по тяхно желание
Освен за фетална морфология, може ли да ми обясните, защо хората ходят там? Не са това единствените специалисти в страната.  За сериозна операция никога не бих отишла на такова място.

# 26
  • София
  • Мнения: 15 466
А какъв е конкретния случай с въпросното момиче, моля разкажете накратко?

Момче. Оперирал го Мазнейков от доброкачествен тумор (20 см) - само не разбрах къде е била разположен.. както и да е. Още на другия ден обаче момчето започнало да се влошава (според родителите), не бил преглеждан от Мазнейков след операцията изобщо. Според Мазнейков - повръщал след като консумирал внесена отвън храна и сок, и то не на другия ден, а след 2-3 дена. Май са го изписали м/увременно, защото после момчето постъпва в Пирогов в тежко състояние - и се оказа, че имал Бета - едикакъв си стрептокок, който е причинил инфекция, и дефакто не могат да го спасят от тази инфекция... А, при Мазнейкови преди операцията не е изследван за наличието на такъв стрептокок... Момичета - допълвайте, аз не го хванах съвсем от началото.
Не съм момиче, но отговарям:

 Момчето се е влошавало 4 дни, но даже превръзката не му е сменяна. На 5-тия ден извикали линейка и от клиниката са го откарали направо в Пирогов. Веднага му е направена операция, кракът му бил станал двойно по дебел от отока и се носела ужасна смрад. Момчето е починало в ужасни мъки от газова гангрена. Не са му давали антибиотик при Мазнейкови, защото преценили ,че няма нужда. Ако са били започнали веднага с антибиотик , нямало да стане такава жестока инфекция. А те нито антибиотик ,нито са го пратили навреме в Пирогов.

# 27
  • Мнения: 272
Туморът на момчето е бил в коляното. Даже не е имал болки. Просто операцията е била козметична.  След операцията не са му дали антибиотик , а Мазнейков си е заминал без да остане да го наблюдава, а е оставил жена си. Последствие рязко се влошава, но вместо да го закарат в Пирогов , те го оставят в клиниката и то без да му сменят превръзката на крака. От там знаете: чак на сутринта го карат и ......

# 28
  • Мнения: 5 539
Гледах ги... невъобразимо нагли и надменни Close И това ако са едни от светилата на медицината ни, опазил ни Господ! Tired
Дано се даде по-голяма гласност на случая, че да им намалеят пациентите Confused

# 29
  • Мнения: 2 641
леле............ама къв е тоя кошмар............
като се сетя след секциото бях на антибиотик само един ден........раждах в МД при друг лекар - добре че не се е получила инфекция, защото наистина условията там са ужасни - мръсно е всичко а за тоалетните нямам думи........клоаки
при Мазнейкова съм ходила 2 пъти като бях бременна и преди 2 седмици бях в новата и клиника - всичко ми се стори много чисто, а тя самата еднаква с всички останали лекари при хоито съм ходила.......а да с тази разлика че останалите не си мият ръцете и преглеждат по 1000 жени едн аслед друга, дори и след като ги помоля  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт