Бременна ли съм?

  • 1 955
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, бъдещи и настоящи мамчета. В Понеделник след обяд реших да си направя тест, тъй като ми зскъснява със седмица, излезе една не толкова наситена втора чертичка, веднага отидох и взех втори тест, резултата беше същия, отново с по-бледа втора чертичка! Имам час за петък при генеколожката ми, но много се вълнувам и не мога да чакам до тогава... Много ще се радвам, някоя да даде мнение 🙏❤️

# 1
  • Мнения: 1 112
честито, бременна си Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5
Многооо благодаряя, много много съм щастлива, толкова чакани две чертички.... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

# 3
  • Мнения: 121
Честито! Определено сте бременна. 😊
Лека и спокойна бременност!

# 4
  • Мнения: 5
Благодаря Ви от сърце! ❤️

# 5
  • Германия
  • Мнения: 865
Няма смисъл едно и също да се повтаря, но в случая имаш нужда да го чуеш.😀 Честитооо, бременна си!

# 6
  • Мнения: 5
Не мога да опиша, колко много съм щастлива!!!! Най-прекрасното чувство на света!!!! Бъдете здрави и благословени!!!❤️❤️❤️❤️

# 7
  • Мнения: 770
Не мога да опиша, колко много съм щастлива!!!! Най-прекрасното чувство на света!!!! Бъдете здрави и благословени!!!❤️❤️❤️❤️
Успешна бременност ти пожелавам.
Пожелавам ти да имаш като моята безпроблемна и лека бременност..
И успешно раждане.
Бъди само спокойна и щастлива.
Не се натоварвай пази се..
Още веднъж честито❤❤❤❤❤

# 8
  • Мнения: 5
Благодаря много за милите пожелания!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

# 9
  • Мнения: 31

Добро утро момичета днес трябва да НЕ ми дойде меннструацията. Преди два дни си направих тест и излезе положителен само че много бледа чертичка и днес сутринтта пак си направих според вас има ли разлика от двата теста в чертичката.
Благодаря предварително.

# 10
  • Мнения: 121
Честито, и вие сте бременна. 😊

# 11
  • Мнения: 1 431
Знам, че не е тук темата, но не мога да намеря подходяща. Не съм си правила до сега тест за овулация, дали е положителен според вас ?Цветът реално е по-наситен.

# 12
  • Мнения: 31
Знам, че не е тук темата, но не мога да намеря подходяща. Не съм си правила до сега тест за овулация, дали е положителен според вас ?Цветът реално е по-наситен.
Според мен не е достатъчно наситена

# 13

Общи условия

Активация на акаунт