Искам да похваля ФДТ на Bourjois

  • 2 015
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 358
Бубанка,  Hug

# 16
  • Мнения: 730
Тъкмо се чудех на с каква марка да сменя досегашния,задължително ще го пробвам,тенкю бейби  bouquet

# 17
  • Мнения: 11 004
Този става ли за мазна кожа?  newsm78
Дадох 20 лв. за ФДТ на Max Factor и с него лъщя като баничка  Sick

# 18
  • Мнения: 8 917
Ще го пробвам Peace Благодаря Hug

# 19
  • Мнения: 527
А кой цвят си взе? Питам, защото и аз имам лунички, а консултант по гримиране в един магазин ми сподели, че за такива пигментни петна, задълително трябва да е жълтеникъв цвят, а не розовеещ, за да ги заличи. Иначе и аз се бях спряла на този ФДТ, но исках да отида да го взема от по-голям магазин с консултант, за да ми оцелят цвета. И една спирала на Боржуа съм си харесала и гланц  ooooh!

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Този става ли за мазна кожа?  newsm78
Дадох 20 лв. за ФДТ на Max Factor и с него лъщя като баничка  Sick
Този е матов и матиращ.

# 21
  • Мнения: 324
Еееее, тъкмо се заканих да си купя на Ив Роше един за 16лв и вие сега ме раздвоихте.

 newsm78

# 22
  • Мнения: 4 358
А като пробвате цвят къде мажете, направо на лицето ли?

Питам, щото никога не съм купувала фдт, а от няколко дни се навивам да си взема  Blush

# 23
  • Мнения: 4 176
Цъ. Изобщо пък не ме кефи. Влиза м/у порите на лицето ми. Бях си купила лятото.
Не. Оставам си на моя дето ползвам вече 10-15 год.

# 24
  • Мнения: 1 313
И на мен ми харесва и го ползвам вече 2 години с удоволствие, но е много лек. За тези, които искат по-силен ефект и по-голяма покривност няма да е подходящ.

# 25
  • Мнения: 5 299
Този става ли за мазна кожа?  newsm78
Дадох 20 лв. за ФДТ на Max Factor и с него лъщя като баничка  Sick
Не съмм консултанмт по гримиране, но подозирам, че за мазна кожа няма да е много подходящ, защото е много течен, и на моята смесена кожа леко лъщи. Питай в магазина най-добре. Дано да случиш на свестни продавачки, които няма да те излъжат.
А като пробвате цвят къде мажете, направо на лицето ли?

Питам, щото никога не съм купувала фдт, а от няколко дни се навивам да си взема  Blush
Направо на лицето.
А кой цвят си взе? Питам, защото и аз имам лунички, а консултант по гримиране в един магазин ми сподели, че за такива пигментни петна, задълително трябва да е жълтеникъв цвят, а не розовеещ, за да ги заличи. Иначе и аз се бях спряла на този ФДТ, но исках да отида да го взема от по-голям магазин с консултант, за да ми оцелят цвета. И една спирала на Боржуа съм си харесала и гланц  ooooh!
Моята кожа е светла и доста розовее, което е ужастно за мен. Не искам да се омаскарявам тотално, и за това този лек ефект е много подходящ за мен. Номера ми е 25, и наистина е леко кафенее, но не става грозно.
Цъ. Изобщо пък не ме кефи. Влиза м/у порите на лицето ми. Бях си купила лятото.
Не. Оставам си на моя дето ползвам вече 10-15 год.
А какъв си ползвала толкова време - сподели Grinning

# 26
  • Мнения: 99
И на мен ми харесва и го ползвам вече 2 години с удоволствие, но е много лек. За тези, които искат по-силен ефект и по-голяма покривност няма да е подходящ.
Напълно съм съгласна с теб Peace Такъв беше първият ми фон дьо тен - в магазина ми го препоръчаха, тъй като си търсех нещо подобно на тонален крем, а този фон дьо тен бе най-лекия от всички, които имаха. Действително е много лекичък и слабо покривен, но има и СПФ 12, което означава, че малко или много ще мазнее и това го прави подходящ не само за лятото.
А за кремчето под него, доколкото съм запозната то се нанася, за да се разнесе по добре фон дьо тен-а. Най-добрия вариант е ,ако се след нанасянето на фон дьо тена се изчака няколко мин. и се сложи компактна или прахообразна пудра. Ако след няколко часа се случи да лъсне лицето, то се попива със салфетка и отново се нанася само пудра. Лично аз така процедирам и досега не съм имала проблем.

# 27
  • Мнения: 3 453
Happy light  е моя за смесена кожа и ми е перфектен и този не е лош Laughing

# 28
  • Мнения: 5 539
Happy light  е моя за смесена кожа и ми е перфектен и този не е лош Laughing
и аз се сдобих с такъв Grinning първите впечатления са добри

# 29
  • Мнения: 4 358
Happy light  е моя за смесена кожа и ми е перфектен и този не е лош Laughing
и аз се сдобих с такъв Grinning първите впечатления са добри
Пак ли е на Bourjois? Може ли картинка? А каква е разликата между двата?

Общи условия

Активация на акаунт