Бъдещи свекърви и тъщи - прочетете!

  • 4 381
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Напълно е възможно ,само че единия ми син като порасне иска да става майка ,та не знам коя от вас-тъщите ще го иска.Иначе ги уча да ми помагат,защото виждат ,че татко им не се сеща.Дано не прихванат от неговото  виждане за мъжка и женска работа.

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 13:29 от rosi atanasova

# 16
  • Мнения: 5 877
иначе момата ми обича много да готви и най-вече да реже сладки с формичка, да меси и да точи Simple Smile ааа, и да бърка яйца. Иска да се учи да шие... обаче предупреждавам, малко командарка си пада.

# 17
  • Мнения: 1 893
Мисля си,че както и да я възпитавам,най-голямо влияние ще има нашето поведение.
Моят баща върши всякаква домакинска работа,а майка ми винаги е имала пълната свобода да прави каквото реши.
Сега и моят мъж е същия-аз просто не можех да си представя да живея с мъж,който не ми помага,или ме ревнува,или ме ограничава и ми държи сметка.
Надявам се,че един ден и дъщеря ми ще търси такова отношение,каквото е виждала у дома.

# 18
  • Мнения: 3 405
Доста отдавна една мама беше пуснала снимка на дъщеричката си как свива сърмички. Не помня коя беше майката, но снимката никога няма да забравя, напълни ми душата Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 492
Моят син може да мие чинии и пода. Достатъчна помощ ли е за вашите дъщери? Laughing

# 20
  • Мнения: 179
Аз съм бъдеща свекърва. И вярвам в универсалния пол - всички семейни задължения са задължения на всички. Т. е. няма мъжка и женска работа и разделение на труда. Всеки има право да готви, пере, простира , глади, гледа телевизия, играе на компа, чете книга, грижи се за децата, изкарва прехрана и т.н.


И аз така,с разликата ,че съм бъдеща тъща.

# 21
  • Мнения: 189
Децата, че ще се намерят сигурно, но дали свекърва и тъща ще се познаят .... Grinning(нали ще са с истински имена)
А за моите бъдещи снахи - с всички сили се оптвам да направя живота им по лек, ама не зависи само от мен да му се незнае.
Живеем при свекитата и от личн опит мога да кажа, че мъжо има същото отношение към мен и домашната работа като свекъра. Т. е много помагат, но не уважават мнението на дамската част от семейството. Искренно се надявам да превъзпитам най-големия мъж, за да имат шанс и малките  Laughing

# 22
  • Мнения: 11 607
иначе момата ми обича много да готви и най-вече да реже сладки с формичка, да меси и да точи Simple Smile ааа, и да бърка яйца. Иска да се учи да шие... обаче предупреждавам, малко командарка си пада.

Момата ти вързва ли се на години с някой от моите ергени?  Grinning

Моят син може да мие чинии и пода. Достатъчна помощ ли е за вашите дъщери? Laughing

Ами щерката да се нареди тогава на опашката за този ерген - незает все още както разбирам!

# 23
  • Мнения: 1 492
Моят син може да мие чинии и пода. Достатъчна помощ ли е за вашите дъщери? Laughing

Ами щерката да се нареди тогава на опашката за този ерген - незает все още както разбирам!

Свободен е, щот не съм го предлагала още Laughing Ама щом го искаш, взимай го, или аз трябва да я взема Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Аз искам за зет сина на Hella-ако като човек прилича на е като майка си-блазе на дъщеря ми.

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз имам чувството, че няма майка, която да не влиза или да не е влизала тук.......

# 26
  • Мнения: 2 211
Да, светът е малък!

# 27
  • Мнения: 14 133
Аз съм бъдеща свекърва. И вярвам в универсалния пол - всички семейни задължения са задължения на всички. Т. е. няма мъжка и женска работа и разделение на труда. Всеки има право да готви, пере, простира , глади, гледа телевизия, играе на компа, чете книга, грижи се за децата, изкарва прехрана и т.н.

Peace  bouquet

# 28
  • Мнения: 15 619
Напълно възможно. Светът понякога е колкото едно село.

# 29
  • Мнения: 2 040
Аз съм си казала, че живот и здраве един ден, когато дъщеря ми се омъжва, НЕПРЕМЕННО ще питам сватята дали не е бивша бг-мама  Laughing
Иначе дъщеря ми е още малка, но ще я уча, че няма мъжка и женска работа ... няма нищо лошо в това жената да завие една крушка, а мъжа да измие чиниите, примерно ...   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт