Харесва ли ви външно?

  • 4 618
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Това е Димитър Стоянов, не можах да му намеря в нета по-свестна снимка

Е, нали ти дадох линк към възможно
най-свестната му снимка. Където не
само външната, но и вътрешната му
красота са повече от изразителни.

Има нещо налудничаво в погледа. newsm78
абсолютно това си мислех и аз , тая воленова лудост е почнала и него да го обзема ...бррр


Разгледах му всички възможни снимки в нета, които не са повече от 4-5. За това казах, че не мога да постна хубава, и за това написах, че слагам единствената адекватна. Не си в България, не гледаш новини....или?
Ти сложи най-най-отвратителната.
И да ти припомня- гласуваме, говорим за външност. Остави ги партийните влечения и разни роднински връзки.

Ей тва е- млад, готин пич, макар и на 23 години  Laughing

# 76
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Готин е.
Ако към своя външен вид, имаше и чувството за хумор на дядо си - равен нямаше да има... Thinking

# 77
  • София
  • Мнения: 4 966
Не ми допада.

# 78
  • Мнения: 253
   Да. Само на външен вид  Grinning

# 79
  • Мнения: 3 248
Не! Naughty Но аз съм пристрастна ... учих с него в едно училище, познавам го. Перко. Stop

# 80
  • Мнения: 1 762
Да,лично мен адски ме кефи Flutter

# 81
  • Мнения: 3 248


Ти не го ли помниш?! Трябва да е един випуск преди теб. Ходеше целогодишно с камуфлажни дрехи. Пардон - засичала съм го и с кратки гащи в по-горещите дни. Tired

# 82
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ами става на външен вид,но  иначе...........не го коментирам,незнам!

# 83
  • София
  • Мнения: 4 966


Ти не го ли помниш?! Трябва да е един випуск преди теб. Ходеше целогодишно с камуфлажни дрехи. Пардон - засичала съм го и с кратки гащи в по-горещите дни. Tired
Хи-като му погледнах снимката-познато лице.Баш се сетих за оня дългуч странен.Е значи вече 1000%-не ми допада Laughing

# 84
  • out of space
  • Мнения: 8 576


Ти не го ли помниш?! Трябва да е един випуск преди теб. Ходеше целогодишно с камуфлажни дрехи. Пардон - засичала съм го и с кратки гащи в по-горещите дни. Tired

Що бре, какво им е на камуфлажните дрехи?  Grinning

# 85
  • Мнения: 467
  Не,не ми харесва излъчването му Naughty

# 86
  • Мнения: 8 917
Не, безличен ми е  Peace Офф: доста често го срещам в квартала .

Я пък ти!  Shocked Вече ще си пия кафето в Младост 1а!  Laughing

Ок  Mr. Green До Скай клуба има един ветеринарен кабинет - редовно си мъкне котките там. Като го видя - ще свиркам Wink

Малии, кога ще пия кафе с тебе в Ская? М?  Laughing
Абе сериозна съм за това!
Имаш ми координатите - като имаш път насам свиркай Grinning Или пък аз ако го видя ще те "извикам: по бързата процедура, но ти нямам тел Wink

# 87
  • Мнения: 178
Харесва ми.

# 88
  • Мнения: 647
Ако не гледах новините можеше и да помисля малко , но сега съм сигурна , че не го харесвам.Не мога да бъда обективна и да говоря само за външност smile3506

# 89
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
И на мен ми харесва - средна работа, но по-скоро да!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт