За романтиката в живота ни...

  • 3 034
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 555
романтиката я има докато няма деца и след като децата пораснат. в другия период няма сили, но се чудя от къде някой намира сили да се оплаква, че въобще му липсва нещо друго освен сън. явно съм им малко на хората децата Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 211
За съжаление, откакто се роди детето, като че ли няма много място за романтика.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
И жената, и мъжът трябва да се 'грижат' за потребностите на партньора си, ако искат хармонична връзка.
Ако днес мъжът предразположи жената със свещи и нежна музика, то жената да му го 'върне' друг път с еротичен масаж и секси бельо.
Не може да искаш, без да даваш.
Зле съм настроена към мъжете, които пренебрегват женските желания и смятат, че 'жената след секса пречи' например, или че могат да вземат своето без да се съобразяват с нуждите й.

# 18
  • Мнения: 4 473
Какво беше това романтика? Tired

Романтика, Стрелче, е Той да ти звънне и да ти каже "Здравей", а ти да изтръпнеш...
Романтика е да ти каже "Обичам те" без глас, само с устни в косата ти...
Романтика е да ти се усмихне над главата на дъщеря ти и да ти каже с очи : Аз и ти, само ние...

Ти какво трябва да направиш? Обичай го. Нищо, че не се прибира всеки ден с цветя или не те води по романтични ресторанти.
Романтиката е в душите, не в ароматните свещи...

Приятелко, това не е ли Любов? Знам какво е Любов, но забравих какво е Романтика. Да живеят спомените.

# 19
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
За съжаление, откакто се роди детето, като че ли няма много място за романтика.
Това важи и в къщи.
Моят по принцип го бие романтиката в петите ,но сега дори и да имаме настроение ,нямаме почти никакви възможности да си освежим връзката. Sad

# 20
  • Мнения: 990
Романтика е, когато по мноооого заобиколен и изискан начин човекът до теб си поиска секс Simple Smile

вярно е  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 446
От време на време го посрещам чисто гола. На два пъти съм си взимала еротично бельо - не е май романтика, но пак върши същата работа.

# 22
  • Мнения: 10 758
Нищо вече не ме интересува.Ни романтика, ни секс.Нищо.

Що така Rolling Eyes да не си се повредила нещо Mr. Green


Май да...ама се взех в ръце Mr. GreenВръщам си думите назад...нямам нужда от романтика.Е, ако има желаещи да ми предложат нещо романтично, няма да откажа, я.За секса също - никога не отказвам.На обяд го написах, защото се почуствах гадно и ми беше кофти.

# 23
  • Мнения: 10 758
Нищо вече не ме интересува.Ни романтика, ни секс.Нищо.
Че какво  прави мъжо ти вечер късно в къщи  newsm78
Спи Mr. GreenНо всяка вечер го събуждам Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 495
много зависи от човека и по-точно от неговата инициативност
има хора, които чакат изрично да им кажеш "Искам това и това....."
има и други, които мразят да казват, става някак си изпросено и смисъла се губи  Mr. Green

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Приятелко, това не е ли Любов? Знам какво е Любов, но забравих какво е Романтика. Да живеят спомените.


Нее, Любов е онова, което ти помага да разчетеш посланието...

# 26
  • Мнения: 2 274
  Когато детето е при баба и дядо ни се случва да имаме такива романтични вечери  Heart Eyes! По принцип аз се сещам за нощни разходки и романтични вечери, но той пък е по закуските в леглото  Heart Eyes!
   Откак забременях обаче - ни романтика, ни секс  Confused! Мъка, мъка...

# 27
  • Мнения: 3 164
Нищо вече не ме интересува.Ни романтика, ни секс.Нищо.

Що така Rolling Eyes да не си се повредила нещо Mr. Green


Май да...ама се взех в ръце Mr. GreenВръщам си думите назад...нямам нужда от романтика.Е, ако има желаещи да ми предложат нещо романтично, няма да откажа, я.За секса също - никога не отказвам.На обяд го написах, защото се почуствах гадно и ми беше кофти.

ох, камък ми падна....успокои ме Grinning

Романтиката е в душите, не в ароматните свещи...

 Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 1 866
Аз не държа на романтиката в класическия смисъл на думата : вечери на свещи, изненадващи букети цветя, разходки по брега на морето...Мъжът ми умее да прави такива неща, но разбра, че аз не си падам по това чак толкова много и не настоява. Романтиката според мен е в простичките неща. Днес например казвам на мъжа ми, че трябва да пия едно кафе, защото може би ми е паднало кръвното и ми се вие свят. А той ми отговаря  с много сериозен тон: "А може би ти се вие свят от любов!" Grinning Накара ме да се засмея. Ей това го намирам за ужасно романтично. Аз пък знам, че той обожава добрата храна и от време на време му правя разни завъртяни глезотийки. Хапва си ги с удоволствие и без свещи. И след това много ме обича.  Heart Eyes

# 29
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Аз съм опериран, предупреждавам винаги при запознанство.  Да няма после оплаквания.

Ти да не си зодия Козирог?

Общи условия

Активация на акаунт