Big brother 3- 6 част

  • 19 742
  • 508
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 91
Като изгонят този'' гълъбовски плейбой'' ,и надявам се някоя от трите ''пуйчици''може би ще секнат дългите тиради на които буквално се превиваш от смях GrinningСнощи май му замръзна самодоволната усмивчица на Пацо като разбра за номинациите

# 331
  • Мнения: 781
Обаче е добре, че ББ не съобщи кои са номинирани, че Пацко можеше да ги изтрепе или удър да получи.....
Щом майка му не може да го познае........


А колкото до наградата, дори и да имат минимум, е добре да знаят колко струват.....все пак " Очаквай неочакваното"...... току виж останали без лев...... Laughing

# 332
  • Мнения: 1 100
Попринцип гласувам. НО този път НЕЕЕ Mr. Green Все ми е едно кой ще остане. И двамата ме дразнят. Но като че ли ще изгуби шоуто от тяхното отсъствие?  Embarassed

# 333
  • София
  • Мнения: 1 457
А тук пишещите гласувахте ли с смс-и?
Аз този път няма да гласувам Stop
Аз не гласувам по принцип. Май повечето тук сме само по сеира  Embarassed
И аз така  Mr. Green
00:04 Голямата награда вече е в размер на 155 000 лева
Е как  Shocked, нали бяха казали, че под 250000 няма да пада наградата  Rolling Eyes
Ами то ако така върви на финала гледаш 5 човека за награда 0 лв. - ами всеки си хваща куфарчето и си излиза  Crazy

# 334
  • София
  • Мнения: 2 357

Ами то ако така върви на финала гледаш 5 човека за награда 0 лв. - ами всеки си хваща куфарчето и си излиза  Crazy

Точно това и аз си помислих, като изчерпат наградата сами ще си излязат  Laughing  И така ББ ще спести парите, а шоуто върви  Twisted Evil

# 335
  • Мнения: 3 835

Добре че има линк към ... колегите на Борислав, че беше започнало да ми се повдига!  Stop

# 336
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
00:04 Голямата награда вече е в размер на 155 000 лева
Shocked
Майкооо ...
То не си заслужава да се правиш на шут за 20-30 000 лв., които ще останат накрая ...

# 337
  • Мнения: 135
Повечето нали казват,че не са за парите вътре.Да бе,да  Rolling Eyes
То сега ще си проличи Grinning

# 338
  • Мнения: 2 759
    Някой да разкаже какво се случи тази вечер...? Приемането на Нова при нас по време на концерта и ББ беше наистина кошмарно и нямах почти никакъв до съвсем никакъв звук... Започвам да си мисля, че някой от БТВ саботира излъчването на Нова... Особено, след като с филма, който последва всичко си е ок...

# 339
  • Мнения: 1 448
Панайотчо се занасяше с Дия, ама тя го отряза, Лилето пак се превъзнасяше Мерцедеси, коли-моли, Бобито я скастри порядъчно, леля Вили се възмущаваше колко много яли, нямали наяждане тия хора ей такива неща, на Пеньо му гледаха носа лекарят и сестрата от клиниката, ми май в общи линии тва беше  Crazy

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Реплика на Дия от предаването тази вечер "Нямам нищо против хората родени на село, някои от тях са седем пъти по-интелигентни даже и от мен"  newsm78

# 341
  • Мнения: 79
В "Хай клуб" пускали вицове за Панайот, ето няколко:
Каква е разликата между Панайот и сперматозоид?
-Че и двамата имат шанс 1 на 1 000 000 да станат човек.

-Ти чу ли какво е станало с Пацо от ББ 3?
-Не, какво?
-Някой го е надупчил с калашник - 60 куршума в главата...
-И какво - умрял ли?
-Не, мозъка не е засегнат...
Пацо към Лиляна:
-Бих искал да ти се отдам!
-Съжалявам, не приемам евтини подаръци!

Панайот пита:
-Извинявай, кво значи "Ай донт ноу"?
-Не знам-
-Еее, който и да питам все не знае!

Защо Пацо отваря млякото още в магазина?
-Защото на опаковката пише "Отвори тук"

Пацо и Павката отишли на балет. Обаче Павел заспал,а Пацо го ръчка:
-Събуди се, бе! Заради теб тия на сцената ходят на пръсти!

Колко са вицовете за Панайот?  newsm78
-Нито един, защото всички са истина.  Mr. Green  hahaha

# 342
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Хихихихи...  Joy  Joy  Joy

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 208
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Напиках се от смях. Добре ми започва деня. Благодаря  Hug

# 344
  • Мнения: 3 334
 smile3532 smile3532 smile3532много готино!Евала на този,който ги е измислил,или по-скоро са прави,че това е истината Laughing

Общи условия

Активация на акаунт