Криптовалути - обмяна на опит, инвестиции, новини

  • 40 785
  • 317
  •   1
Отговори
# 120
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Еее, морско конче, то това им е целта, а че няма на всички да им се получи, е повече от ясно. Но аз давам право тук на Ла Гитана, на всички това им е целта. Wink

# 121
  • Мнения: 1 306
"Планирано е от много страни до 2025 г. официалната им валута да бъде дигитализирана." Официален представител на Bank of England: „Вероятно“ Великобритания ще пусне цифрова валута.
 https://coinmarketcap.com/es/currencies/yuan-chain-coin/
  Hands Point Up
Китай вече имат своята криптовалута, която според една дама от борсата , с която говорих дълго днес ще се превърне в голяма сила, заради китайската търговия и икономика. Още повече тази валута още няма 1 стотинка или един цент, сигурна съм, че поне 1 долар ще достигне в скоро време. Сега е момента за купуване.
И кой ги разправя тия сензации? coinmarket...нещо си. Защо не го коментират по-нормални и безпристрастни източници, а сектантски. Все едно да вярваш в бъдещето на комунизма, защото в-к Правда така казва. Криптото е обречено, въпрос на време. После ще има "плач и скърцане със зъби" (на инвеститори и инвеститорчета).

# 122
  • Мнения: 35
Днес всички криптоси са нагоре.Инфлацията чука на вратат и хората бързат да се застраховат.

# 123
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Днес всички криптоси са нагоре.Инфлацията чука на вратат и хората бързат да се застраховат.

Застраховка с какво? С крипто? И както как се случва така, че всичко криптоси са нагоре?      Yum

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Бихте ли ми казали по какъв начин купувате крипто? ДСК ми отказваха няколко пъти след което зная, че заплащват клиентите със закриване на всички сметки. Револют имам, но не искам да ползвам техния трейдинг, който е по-различен. Как мога да преведа сума към Coinbase или Kraken?

# 125
  • Мнения: 1 306
Хората (ДСК) те предпазват с всички сили, обаче постоянно има напъни за "инвестиране". А за застраховането от инфлация е поредната траги-комедия.

# 126
  • Мнения: 966
Бихте ли започнали работа в компания за криптовалути и блокчейн? По някаква причина имам силно съмнение в прозрачността, надежността и бъдещето на тези технологии.. Close

# 127
  • Мнения: 35
Днес всичко е нагоре.Прекрасна инвестиция.

# 128
  • София
  • Мнения: 16 015
Ако плащат добре, осиг. са на реална заплата, работното време и местоположението на компанията са ми удобни бих започнала. А и винаги може да напуснеш.

# 129
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 005
Бихте ли започнали работа в компания за криптовалути и блокчейн?
Да, стига да не са вързани за моя електромер 🤣 По принцип щом те ти дават пари, а не ти на тях няма как да сбъркаш Hands Plus1 Hands Plus1 Hands Plus1 Hands Plus1

# 130
  • Мнения: 10 256
Хората (ДСК) те предпазват с всички сили, обаче постоянно има напъни за "инвестиране". А за застраховането от инфлация е поредната траги-комедия.
А ти защо така негативно си настроен срещу криптото? Или не си на ясно и снасяш приказки на килограм или нарочно пишеш в темата колкото да кажеш нещо наопаки. При нас в Щатите има магазини в които може да се разплатиш с биткойни посредство Bitcoin debit card. Такива са Whole foods, subway, newegg, starbucks -определени неща, overstock и т.н. Аз лично не съм пазарувала по този начин, но който се интересува, го прави. Като цяло няма нужда да се сочи колко са глупави всички, а пък аз най-хитър. Чете се с разбиране, а като не се разбира, не се коментира.

# 131
  • Мнения: 398
То и сега тук можеш да плащаш с крипто имат си карти visa debit

# 132
  • Мнения: 10 256
Възможно е. Но понеже не живея в Бг, отговорих за там където живея 😊

# 133
  • Мнения: 1 306
Хората (ДСК) те предпазват с всички сили, обаче постоянно има напъни за "инвестиране". А за застраховането от инфлация е поредната траги-комедия.
А ти защо така негативно си настроен срещу криптото? Или не си на ясно и снасяш приказки на килограм или нарочно пишеш в темата колкото да кажеш нещо наопаки. При нас в Щатите има магазини в които може да се разплатиш с биткойни посредство Bitcoin debit card. Такива са Whole foods, subway, newegg, starbucks -определени неща, overstock и т.н. Аз лично не съм пазарувала по този начин, но който се интересува, го прави. Като цяло няма нужда да се сочи колко са глупави всички, а пък аз най-хитър. Чете се с разбиране, а като не се разбира, не се коментира.
И какво правят тия магазини знаеш ли? Моментално обръщат криптото в пари. Това, че приемат подобни плащания знаеш ли защо е? Защото има индивиди, на които им е интересно и купуват нещо заради плащането, а не точно защото им трябва еди какво си. Що да не предлагат екзотики като имат минимален риск курсът да се занули точно като са продали супер скъпа стока за $100.

Ти като вярваш в криптото, заложи ли си къщата за заем, който да инвестираш? Печалбата е гарантирана, нали знаеш. Все пак това е бъдещето на всички, на цялата планета. Е, за момента 99.9% от оборота е спекула, но лека полека ще почнат да плащат и заплати в крипто.

# 134
  • Мнения: 10 256
Никой нормален човек няма да си заложи единствената къща в криптовалута или да си метне всичките финанси в едно единствено нещо, пък било то акции, земи и т. н. инвестиции. Няма нужда да се правим на халосани. Виж ако имах 6-7 имота, със сигурност бих заложила 2 от тях.

Общи условия

Активация на акаунт