Брак без интимност

  • 20 100
  • 258
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 35 098
Кат не му работи въртикъщника, други ще работят ангария.
Проста работа.

# 196
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Кат не му работи въртикъщника, други ще работят ангария.
Проста работа.

То и това е вярно, ама е временен вариант. Пак ще се стигне до раздяла.

# 197
  • София
  • Мнения: 35 098
Хич не е задължително Wink

# 198
  • Мнения: 12 770
Вчера се изпокарахме жестоко. Бяхме на ресторант с детски кът, като той не беше гладен и поръчах само аз. Вместо да ме остави да се навечерям, пак почти аз ходех след малката (тя е на година и половина). Прибираме се, мия чинии докато той я гледа, влизам в стаята пуснал и детско и лежи като пън. Започнах да си свалям грим, лещи и детето ми се навира в краката, нищо не мога да свърша. Той пак така лежи и гледа в една точка. Прикипя ми и му казвам, да я вземе за пет минути да се оправя и ми вика - "Ти само си намираш какво да правиш". Какво съм се оплаквала, все едно много работа върша по цял ден. Питам го за какво ми е - нито ми помага с детето, нито в домакинството, нито прави секс с мен,че скоро като започна работа няма да ми трябва съвсем. Ядоса се много, каза че съм мрънкалница, че се спуквал от работа и пак не съм била доволна. Нещата не отиват на добре. Все се надявам да се стегне.
Няма да я бъде тази връзка, съжалявам да го напиша. Той се чувства ок да го отглеждаш, както детето. Ами, изчакай да започнеш работа, до тогава наистина нещата може да се развият в едната или в другата посока: той да се замисли (едва ли) или ти да си измислиш вариант.

# 199
  • Мнения: 2 052
Според мен Александра си мисли, че ако е достатъчно "безупречна" (спомена за ежедневен  грим, обезкосмяване, отново е в добра форма(поздравления), мие чинии след напрягащи посещения в ресторант итн), то човекът отсреща няма да има за какво да се хване, т.е. няма да има друг избор освен да я обича и желае, нейната стратегия е да обезоръжава. Той пък сигурно сам не стига до дъното на въпроса защо се държи така, но някак си усеща, че му става хубаво и го чувства правилно на нея да и е гадно и продължава с пълна сила. Поведението му изглежда отмъстително - жестовете говорят, че "не можеш да го накараш пък" - да те желае, да е ангажиран партньор,  баща, итн. Хората реагират така след компромис, който не са готови да преглътнат и да продължат напред- наказват емоционално и поведението само по себе си не е важно, то е просто целесъобразно. Иначе казано- ако Александра беше друг човек с други бутони, той щеше да прави други неща със същата цел - да се почувства тя също толкова неадекватно и зле. Не намеквам, че тя е виновна или го е предизвикала с нещо, а че поведението на един човек винаги е в контекст и винаги комуникира нещо.
Не мога да дам съвет, освен евентуално да му поиздърпа козовете  като спре да показва, че го желае или че очаква нещо от него. На него явно му прави удоволствие да и отказва с думи и действия, затова на първо време да му намалеят поне възможностите съзнателно да я разочарова. Това евентуално може да повъзстанови баланса  преди един по-сериозен разговор.

# 200
  • Мнения: 10 993
Обич, страхотно мнение, браво.

# 201
  • Мнения: X
Пробвали ли сте нещо различно сексуално ориентирано?
Защо не го напляскаш по дупето? Сериозно го казвам. Сега след скандала ви може да му кажеш, че е бил непослушен. Дупето е ерогенна зона при повечето мъже, простата е наблизо. Може да опитате и нещо друго палаво това е само съвет. Да разнообразите сексуалния живот.

# 202
  • Мнения: 2 052
Обич, страхотно мнение, браво.
Благодаря ти,  Кристина!

# 203
  • Мнения: 1 163
Анонимен, как да го напляска по дупето като човекът ципа си не ще да свали?

Последна редакция: нд, 11 юли 2021, 19:17 от Michone

# 204
  • Мнения: 6 559
Оф, с тия 50 шита тъпня съвсем се побъркахте Joy

# 205
  • Мнения: 174
Абе просто си има различни хора с различни разбирания. Картинката, която е мислил, че е стандартна за живота я постигнал, всичко е даденост. Там жената готви, чисти, гледа детето. Той изкарва големите пари. Това е.
Жалко, но има дооста такива...
В интерес на истината ми е странно, че толкова дълго е имало такъв проблем. Аз моя човек от раз го разбирам какъв му е проблема и кога се е случило нещо. Даже и какво си мисли знам, хаха. Simple Smile И понеже си е кофти характер, знам му "копчето" за всяко нещо. Като не стане с първото, става с второто...

# 206
  • Мнения: 134
Все още секс не сме правили. Дразни ме все повече, вече започнах да се замислям за раздяла,макар че ми е много гадно, като се замисля, че детето ще расте с разделени родители. Споменах на майка ми, че нямаме никаква интимност, тя мисли че било нормално с малко дете, какво съм искала. Смахната ли съм,че имам вече такава потребност. Не мисля. То не е и само това. Чувствам се като самотна майка. Нито излизаме напоследък, нито правим нещо заедно. Хвърля ми парите и очаква да си мълча за всичко, а аз съм все по - нещастна. Като повдигна въпроса все ме изкарва лошата и не разбира моята гледна точка. Чудя се дали да изчакам да се върна на работа за да видя как ще се държи тогава

# 207
  • Мнения: 6 559
От юли ли??!
Зарязвай го! Къв е тоя ужас Scream

# 208
  • Мнения: 12 770
Детето ти е на 2 години, колко да чакаш за секс, да стане пълнолетно ли? Нямам думи. Хайде разберете се дали ще правите секс всяка година, или само на високосна.

# 209
  • Мнения: 18 298
Що бе, той сигурно си прави, тя не прави.

Погледнах първия пост. Откъде каза, че си сигурна, че няма друга жена?

Общи условия

Активация на акаунт