прекъсната бременност по желание

  • 2 088
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
Имам позната с не 1, а 7 аборта!!!  ooooh! И сега си имат детенце на 2 години Laughing Така че не се притеснявай изобщо!  Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 806
ако нямаш усложнения от аборта, няма причини за притеснения.

# 17
  • Мнения: 891
Аз правих между първото и второто дете.Нямах проблеми никакви. Wink

Сестра ми и тя прави аборт м/у първото и второто детенце. С второто /което е вече на 5 год./ забременя само 2 месеца след аборта.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 775
Имам позната с не 1, а 7 аборта!!!  ooooh! И сега си имат детенце на 2 години Laughing Така че не се притеснявай изобщо!  Hug  bouquet
Е, не мога да ги разбера тези жени просто, за мен това е възмутително. 1 път ОК, 2 пъти ОК, всичко се случва, ама 7, не са ли чували за контрацепция, това направо не е човешко.
А иначе, и аз правих аборт по желание преди 4 години и сега, като решихме да си правим бебче, отидох на гинеколог и той ми каза да започваме още същата вечер, че фоликулът всеки момент щял да се спука, та след 10-тина дни ще видим каква сме я свършили. Дано да имам повод да се похваля, макар че едва ли ще стане от 1ви опит.

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 12:05 от Stitch

# 19
  • Мнения: 1 029
Нямаш основание да се притесняваш за това. Както виждаш много жени са правили аборт по желание и сега се радват на децата си. Аз съм една от тях - 8 години преди да забременея, забременях от първия опит  Simple Smile.

Дано да имам повод да се похваля, макар че едва ли ще стане от 1ви опит.

Stitch, хайде чакаме да се похвалиш съвсем скоро! Нищо не се знае, може и да е станало от първия опит, защо не.  Стискаме палци! Peace

# 20
 Да знаете колко добре се почувствах и аз след като прочетох отговорите ви!Тъй като и аз преди месец направих аборт и ми се въртят едни неприятни мисли в главата,но след като прочетох темата тук,наистина ми олекна и ме заредихте с положителна енергия!
   bouquet   bouquet   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 379
Сестра ми и тя прави аборт м/у първото и второто детенце. С второто /което е вече на 5 год./ забременя само 2 месеца след аборта.  Peace

Не питам със злоба и укор, просто ми е интересно да разбера как така първо сестра ти забременява и решава, че моментът за второ дете не я устройва и прави аборт, а 2 месеца по-късно, вече е ОК и го оставя?

P.S. Не ми отговаряй, ако въпросът ми те дразни Peace

Общи условия

Активация на акаунт