На море в България 2021 г.! - 2

  • 57 869
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 652
Привет от Wave. Всичко е прекрасно. Хотелът е пълен. Храната е много вкусна и разнообразна.
А имаше ли "1000 румънци", както бяха пуснали слух? Или предимно българи?
Също така да попитам за храната - сервираха ли или сами си сипвахте? Носехте ли ръкавици? Благодаря. Simple Smile

# 106
  • Мнения: 314
Честито
тази година руски туристи няма да има
ще очакваме по добри цени за Българи

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
То и миналата нямаше но не видях да падат цени.Може някое хотелче на север да свали цени но за южното силно ме съмнява.По скоро обратното юли и август ще е фул.

# 108
  • Мнения: 6 298
Честито
тази година руски туристи няма да има
ще очакваме по добри цени за Българи
За сега за май и юни, няма да има и британски и немски туристи, но то и миналата година беше така, пък цените не бяха особено намалени. Тук- там някой хотел предложи големи отстъпки за резервации в последният момент. Другите хотели просто не отвориха. Тази година ще е същото. На мен лично чужденци не ми трябват, така че почивката на море при тази ситуация ще е в пъти по-добра.

# 109
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Привет от Wave. Всичко е прекрасно. Хотелът е пълен. Храната е много вкусна и разнообразна.
А имаше ли "1000 румънци", както бяха пуснали слух? Или предимно българи?
Също така да попитам за храната - сервираха ли или сами си сипвахте? Носехте ли ръкавици? Благодаря. Simple Smile

За щастие нямаше много, защото са голяма напаст. Хотелът беше пълен, но предимно с българи. Имаше доста пловдивски коли.
Персоналът сипваше храната и напитките. Не сме носили ръкавици. Маски почти никой не носеше, само персонала. Ние слагахме първите два дни, после видях че няма много смисъл, но сядахме само навън.

# 110
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
ще очакваме по добри цени за Българи
Eдва ли.

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Според някои медии, миналата година не е имало голямо намаление, защото хотелиерите все пак са имали предварително плащания от ранните резервация. Втора поредна година празни хотели ще е доста шоково за бранша.

# 112
  • Мнения: 239
Показателното е, че и доста от хотелите ще отворят от 1ви юни, а същите миналата година са работили от 1 май. Не е само и до намаления, просто си има санитарен минимум от приходи, при който даден хотел ще излезне на нула, и ако някой хотел, се оправя и с 50 човека и промо цена от 50лв нощувка, то поддържащ някакво име и стандарти хотел, няма как да слезне на тази цена. Съответно утвърдили се хотели като тези на Грифид, или Уейв, Хеленаризорт, ФПиАй, ХВД имат оферти по 70лв/нощувка, но това си е абсолютен минимум, под който е по-практично хотела да не отвори изобщо.

# 113
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Миналата година локдауна го отпуснаха след 7 май. Малцина хотели отвориха края на май, някои след 1 юни и повечето след 15 юни. А много въобще не отвориха. Миналото лято тук-таме имаше някой руснак, много малко, много малко сърби, румънци, и един път чух чешка реч.сега и тези ще ги няма. Ще останат нахалните румънци само.Ако така продължава, този сезон ще е още по-зле. Готова съм да получа съобщение, че хотел Белведере може и да не отвори.

Някои от Грифидите може и да не отворят лятото.

# 114
  • Мнения: 9 436
Здравейте! Ние мислим да направим едно кратко море през юни в Престиж сити 2 Приморско. Офертата е приемлива за 4 нощувки, 2 възрастни и 2 деца на 12 и 10 години - 355 лева.

# 115
  • Мнения: 2 826
Миналата година Грифид Метропол беше пълен, имаше доста румънци, но всички бяха адекватни и никакви дискомфорти не сме имали. Предполагам, че по хотелите с деца е по-сложно? Освен резервираните шезлонги, какви проблеми създават? Започвам да се притеснявам, че имаме вече платена резервация за Обзор с детето 😕

# 116
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Някой, който е ходил в Балчик, може ли да каже от централния плаж до някое местенце за хапване може ли да се стигне на пешеходно разстояние. И в момента / имам предвид тези дни, не лятото) има ли работещи заведения?

# 117
  • here and now
  • Мнения: 4 214
Миналата година Грифид Метропол беше пълен, имаше доста румънци, но всички бяха адекватни и никакви дискомфорти не сме имали. Предполагам, че по хотелите с деца е по-сложно? Освен резервираните шезлонги, какви проблеми създават? Започвам да се притеснявам, че имаме вече платена резервация за Обзор с детето 😕
Доста шумни и нахални са част от тях. Изтрайват се, то и такива сънародници имаме, но вероятно не могат да си позволят такъв тип настаняване.

# 118
  • Мнения: 239
Доста шумни и нахални са част от тях. Изтрайват се, то и такива сънародници имаме, но вероятно не могат да си позволят такъв тип настаняване.

   На същото мнение съм, скъпият хотел, автоматично отсява доста голяма част от тези, които търсят евтиният АИ за да изпият ....найсе литра бира или джин.

# 119
  • Мнения: 130
Здравейте,
В чуденка съм, как ли е в Астор Гардън хотел Св. Константин и Елена и хотел Приморски
Някой  има ли  впечетления?
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт