К-Пакс

  • 3 113
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 091
При нас май е от зодията - дева Wink

Не знам дали е до чувствителност или по-скоро до вяра в съществуването на необикновени неща, на нещо извън видимия свят, извън нашия човешки свят... мисля си...

Хайде и аз като още една Дева да се включа. Е не издържах след като споменахте повечето ми любими филми. К-Пакс съм го гледала сигурно 20-30 пъти вече и всеки път нещо ново ми дава. Кевин Спейси...нямам думи просто...

# 46
  • Мнения: 2 257
Ми те Девите вървят в триада с Козирозите и Телците bowuu - та ясно що и на мен ми харесва тоя филм.....Ама връзка направих и аз....
Накратко К-пакс - уважавам, Кевин Спейси - още повече . Добър избор, да не кажа перфектен. Филмът се гледа с много чувство....и такова за хумор също. Много пъти. Peace

# 47
  • Мнения: 235
К-Пакс е супер филм , 5-6 пъти съм го гледала , Кевин Спейси пък е толкова обаятелен имя едно такова излъчване спокойно

# 48
  • Мнения: 2 040
Запалихте ме и мен ... отивам да го търся из сървърите ..  Peace
Как се пише: К-Paks ли или нещо друго ?????????  Embarassed

# 49
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Запалихте ме и мен ... отивам да го търся из сървърите ..  Peace
Как се пише: К-Paks ли или нещо друго ?????????  Embarassed

K-PAX

# 50
  • Мнения: 2 040
Запалихте ме и мен ... отивам да го търся из сървърите ..  Peace
Как се пише: К-Paks ли или нещо друго ?????????  Embarassed

K-PAX

  bouquet

# 51
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
На мен определено ми харесва и жаде плаках - много.  Embarassed

# 52
  • Мнения: 412

 В момента гледам този страхотен за мен филм. Може би за N-ти път....Страшно въздействащ и невероятно добре направен.

Колкото пъти и да го гледам, ме кара да настръхна и да се замисля за много неща....


Та..вие гледали ли сте го?
Разбирам какво чувстваш,защото и аз бях в много особено настроение,когато изгледах филма.Мисля,че голяма "вина" за това има и Кевин Спейси.Има нещо в този човек,което те кара да се разревеш почти на всеки негов филм.
филма е наистина велик,но без Кевин Спейси нямаше да е същия,със сигурност

# 53
  • Мнения: 544
Един от любимите ми филми!
"Джо Блек" също!
И "Изкуствен интелект" слагам в този списък. Има нещо общо между тях, което ме кара да настръхвам.

# 54
  • Мнения: 2 040
Малко бавничко, ама върви ... на 24% съм, ама само първото CD ... нямам търпение вече  Grinning

# 55
  • Мнения: 1 002
Джо Блек ми дойде малко сладникав  ...

Изкуствен интелект е много добър , много ..само финала малко го направиха по холивудски , ама карай .

# 56
  • Мнения: 5 622
Малко бавничко, ама върви ... на 24% съм, ама само първото CD ... нямам търпение вече  Grinning

Като го гледаш, сподели после  Wink


На мен определено ми харесва и жаде плаках - много.  Embarassed

И аз плаках. Винаги плача, макар да знам къде са тези моменти и уж се стискам, пък и знам какво да очаквам, но уви..винаги успява да ме трогне със същата сила.....  Wink

# 57
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Този филм е един от любимите ми.Много е силен.Но този тип филми не се харесва на всеки...
Кевин Спейси е просто невероятен.Друг хубав филм с негово участие е "Обичайните заподозрени".Ееееее, вярвайте ми превъртах края няколко пъти и не можах да повярвам, че свършва така. Peace

# 58
  • Мнения: 3 371
Тъкмо  реших да ти изполвам темата и да кажа, че освен този, друг много любим филм ми е "Да срещнеш Джо Блек"... и ти ми го взе изпод клавиатурата:))
Даже честно, втория май ми е по-любим, но те просто по различен начин ми влияят..Мда, абе харесвам го аз тоя Кевин, един такъв небрежничък... сега се мъча да си спомня името на един друг негов филм дето го гледах на скоро... жена му го заряза с детето, той заби на един остров при някави свои роднини, играеше пълен неудачник....ама беше направо блестящ... ммм ще питам утре във видеотеката как му беше заглавието newsm78
Филмът се казва "Вечерни новини ", играе и Джулиан Мур- също страхотен филм , както и "Предай нататък" Пак с Кевин и Хелън Хънт!
А , , между другото - аз също съм дева !  bouquet

# 59
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Страхотен филм! Не съм гледала до сега друг филм, който така да ме грабне. Саундтрака също е супер! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт