От колко време опитвате за бебче?

  • 141 604
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 1 350
# 1 351
  • Мнения: 2 358
Защо нова тема ? Това не е отчетна тема, така че няма проблем, че е повече страници. Вече има доста събрани отговори в анкетата (1673 отговора по-точно), които няма как да се преместят в новата тема и си губи смисъла...

# 1 352
  • Мнения: 1 792
това е тема от 2006 година, Руми защо реши че трябва да пускаш нова тема  Thinking

# 1 353
  • Мнения: 441
На тези, на които не им харесва, че има нова тема, спокойно може да си останат тук. Според мен от 2006г. до сега са се променили много неща и сигурно повечето момичета вече имат по 1 дете, та даже може и по 2 да имат. Освен това твърде вероятно е да заключат темата, поради големия вече брой страници.
Никого не задължавам с новата тема, мислех си че ще бъде чудесно да се пообновят нещата и да направим нещо всички заедно  Simple Smile И не е необходимо да бъде само една анкета ... може да бъде също и място за размяна на опит, статии и който каквото му идва на ум  thumbsup

# 1 354
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
сигурно повечето момичета вече имат по 1 дете, та даже може и по 2 да имат.
това, обаче не отменя факта, че за да ги имат тия деца са се борили с години за тях ..

# 1 355
  • Мнения: 441
сигурно повечето момичета вече имат по 1 дете, та даже може и по 2 да имат.
това, обаче не отменя факта, че за да ги имат тия деца са се борили с години за тях ..

Не разбирам какво общо има това с новата тема  newsm78 Нещо не си ми дочела поста.. Изобщо нямам намерение да омаловажавам борбата на който и да е! Още по-малко ви тикам на сила да се местите в друга тема. Това е по желание  Simple Smile

# 1 356
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
големият проблем е, че не е възможно да съществуват две теми на една и съща тема и едната трябва да отпадне .. въпросът е, коя .. в интерес наистината напоследък тази тема доста се измести от заданието си и се коментират какви ли не други неща, които спокойно могат да бъдат коментирани в седмичните или коментарните теми в проблемното и искам бебе ..

# 1 357
  • Мнения: 441
добре де - добавих "Тема 2" към заглавието.
Сега мир има ли?

# 1 358
  • Мнения: 1 792
РУМИ, аз съм от първите писали в тази тема.Да вече имам едно дете,но знаеш ли колко ми е хубаво да отварям първите страници на тази тема.Нямам нищо против теб мила,може би просто темата ми е мила и има сантиментална стойност за мен.

# 1 359
  • Мнения: 441
РУМИ, аз съм от първите писали в тази тема.Да вече имам едно дете,но знаеш ли колко ми е хубаво да отварям първите страници на тази тема.Нямам нищо против теб мила,може би просто темата ми е мила и има сантиментална стойност за мен.


Не мога да разбера защо приемате новата тема като "ИЗТРИВАНЕ НА СТАРАТА"   newsm78
Реагирате всякаш съм убила човек. Нито ви карам нещо на сила, нито нищо. На мен си ми харесва темата - ново начало за всички

Последна редакция: пт, 14 мар 2014, 11:59 от Rummy_P

# 1 360
  • Мнения: 1 792
Ами ок да ви е на късмет новото начало.Успех на всички.

# 1 361
  • Мнения: 19 726
РУМИ, аз съм от първите писали в тази тема.Да вече имам едно дете,но знаеш ли колко ми е хубаво да отварям първите страници на тази тема.Нямам нищо против теб мила,може би просто темата ми е мила и има сантиментална стойност за мен.


Не мога да разбера защо приемате новата тема като "ИЗТРИВАНЕ НА СТАРАТА"   newsm78
Реагирате всякаш съм убила човек. Нито ви карам нещо на сила, нито нищо. На мен си ми харесва темата - ново начало за всички

А защо тогава просто не направи различна тема, която да е ново начало? Доколкото разбирам, реакцията до момента е, че това не е отчетна тема и няма нужда от номер 2,3 и прочие...темата е една и си продължава.


# 1 362
  • Мнения: 109
Ние точно около шестия месец и  успяхме. Иска се търпение,вяра и спокойствие.Успех на всички бебеправещи двойки Hug

# 1 363
  • Мнения: 1 327
Здравейте,
Нова съм в бг мама и не съм писала никога, само съм чела. Дано не се обиди някой, заради консуматорското ми присъствие във форума.
По темата: Имах си приятел, 4 годишна връзка. 2 годишните ни опити обаче за бремнност не се увенчаваха с успех. Имам поликистоза и съм имала аденом на хипофизата, пък и никога не са ми били много наред хормоните. Естествено, разделихме се. Той не беше човек, готов да води тази битка с мен.
Да се върнем към настоящето...
В момента съм щастливо омъжена и съм бременна в 5 месец. Забременяването ми стана в... първият месец. Не съм мечтател, не вярвам в разни природолечения, имала съм си сериозни проблеми, мога само като съвет да кажа, нещо което и на мен ми е помогнало: Много плодове и зеленчуци, повече природна храна, витамини, позитивна нагласа и вяра в нещата. Аз никога не съм вярвала, че ще се случат нещата от първият път, бях се настроила за голяма битка, но спокойствието и обичта на любимият ми мъж ми подействаха страшно отпускащо и успокояващо и нещата просто се случиха.
Пожелавам успех на всички бебеправещи!  smile3522

# 1 364
  • Мнения: 559
Чакалка, много се радвам за теб! Просто явно предният ти приятел не е бил човека за теб. Simple Smileпри мен второто бебеправене след аборта беше само 2 месеца.Заключението за моя случай е, че психическото състояние е страшно важно.

Общи условия

Активация на акаунт