Домакини 75/ Ще я помним

  • 40 738
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 8 389
ВАЛЕ, присъединявам се към хубавите пожелания на момичетата. Бъди благословена, миличка! Flowers Hibiscus

# 691
  • София
  • Мнения: 9 862
Благодаря, момичета!
Да, празнуваме моите 42

Последна редакция: сб, 26 юни 2021, 04:34 от Валенцето

# 692
  • Мнения: 11 625
Вале, прекрасни сте Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 6 592
Валка,честит празник,слънце!

# 694
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Я да взема да се разпиша по нощите.
Вале, да си много щастлива и всички твои близки също.

Да благодаря на този, който дойде да вземе горещините. Тук сутринта беше 16, а през деня стигна 20 градуса, та дишам нормално.

И да се оплача, вече втори месец чакам за термин за ваксина, преди два дни ми предложиха термин, но за Moderna, въпреки изричното ми желание за Pfizer-BioNTech. Ми няма да им мине номера, или тази, която искам или няма да се ваксинирам. Егати и тук хората търсят връзки да се ваксинират с желаната ваксина, мислех че само в България се работи с връзки

# 695
  • София
  • Мнения: 9 862
Благодаря, момичета!
Махам снимката.

Баба Яка, тук вече има всякакви ваксини, от поне два месеца. Та връзки не трябват. Поне за това.

# 696
  • Мнения: 3 841
Добро утро, прекрасни! Hug

Вале, страхотни сте тричките! Kissing Heart

Баба Яка - Модерна е като Пфайзер, на един принцип са. Та дали тя или другата, няма голямо значение, освен ако не си алергична към някоя съставка, която я има в Пфайзер, а я няма в Модерна. Но май и това им е доста еднакво.

Ние днес събираме партакешите и се местим в друг град. По-късно вечерта и сестра ми трябва да дойде от София.
Вчера ходихме на една лагуна, наистина уникално място. Но навръщане, докато издрапам нагоре пеша, щях да се възнеса в небесата, хаха.





# 697
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Смърфи, супер е при теб
Ние днес сме повече на бара, малко се заоблени. Ама за пързалката става

# 698
  • Мнения: 3 841
Ма ко, че то на бара е най-яко! 😉🥂🍻🥃🍷🍹

# 699
  • София
  • Мнения: 9 862
Добро утро с Боровинков пай и нови чашки чак от Немция, както казваше Мими!
Благодаря за стиснатите палци за нейните изпити! Доволна е доста. Резултатите ще излязат поне след месец, но мисля, че всичко ще е наред.

# 700
  • Мнения: 39 409
Така най- обичам: гарнитурата да е на преден план от кафето.
Добро утро. Наспах се.
Др. Фло, може ли да препоръчаш антибиотични капки за нос за възрастен? Късно е да се вземе секрет, защото вече слагах капки, но не помогнаха.

# 701
  • София
  • Мнения: 8 389
Привет, момичета! В тази наша тема всичко ни е на 6. Имаме си кафе и сладкиш, имаме си море и барче, имаме си добри деца и чудесни мъже. Какво повече да иска човек?
МАРИЯТ търси капки за нос. Аз ползвам обикновено Виброцил, Ксилометазолин, Олинт хидра. С капки или без, нали знаеш правилото - една седмица трае "теча". От известно време още щом усетя да ми се запушва носа, веднага се нагрявам яко на котлона, като слагам по малко захар. Нагрявам челото, защото там са фронталните синуси. Тази процедура правя през половин час - три пъти. После изпивам нещо загряващо и се завивам добре. Бабини илачи, но на мен ми помагат. Слагала съм си тампони с ракия, резенчета кромид лук ( естествен антибиотик), клечки за уши, напоени в лимонов сок ( изсушават яко носната лигавица) и все от нещо минава хремата. Blush
Тези дни съм сама. Изпратих гаджето на село, а аз останах да въведа ред у дома, че след няколко дни ще дойде младежка бригада да изчисти основно и да измие прозорците. Да се надяваме, че повече няма да вали. От тези младежи съм много доволна.
HANNAH, добре дошла Flowers Hibiscus Разкажи нещо за себе си, моля.

# 702
  • Мнения: 39 409
Благодаря, Фло. Днес купих сребърна вода и капя по 2 капки. Минах през 3 вида капки и все още няма задоволителен ефект, а след тази терапия не съм подходяща за вземане на проба.

# 703
  • София
  • Мнения: 8 389
Добро утроооо. До тук добре, но няма кафе.
МА КО сигурно сладко, сладко спи.
БАБА ЯКА сигурно плете.
СМЪРФЧЕТО сигурно по плажовете кълки пече.
И всички останали крачат по задачи.
А аз цяла нощ се "разправях" с ВАЛЕНЦЕТО. Събрах де що имам порцелан в една торба и й го дадох за колекцията. Сутринта като станах първата ми работа беше да отделя едни неща в бяло, синьо и златно произведени преди 40 години в СССР, в Ленинградския фарфорен завод - Завод за порцелан. ВАЛЕ, стига да ти харесат - твои са. За съжаление не е останала чашка. Мислех, че имам телефона ти, но се оказа, че го нямам.
Хубав ден на всички.

# 704
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Добро утро!
Не спя, но от телефона ми е трудно с линкове, а лаптопа е превзет. Сега мога само безалкохолно да ви почерпя, ама пак е ред на Валето
Вале, честита да е Бубка

Общи условия

Активация на акаунт