Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /тема 87/ Всичко е възможно...

  • 48 224
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Магия, и аз не знаех. Но това дали е ново наистина или просто непубликувано досега newsm78 Последно беше с бретон...

# 676
  • Мнения: 2 047
Ханде


Интервюто на Керем за Испания  превод от испански с google

Керем Бюрсин („Любовта е във въздуха“): „Бих искал да работя в Холивуд“


Турците революционизираха телевизионните развлечения в Испания и в тази нова вълна има актьор, който резонира над останалите: Керем Бюрсин. Главният герой на Любовта е във въздуха е закачил милиони зрители у нас, които не прощават седмичната му доза. Зад този сърдечен мъж стои човек, пълен с изненади: той е израснал в САЩ, живял е в 11 различни града, работил е като публицист и е можел да бъде олимпийски плувец. Благодарение на Mediaset и MF Yapim, продуцент на художествената литература, успяхме да разговаряме с него и, наред с други неща, той призна, че очаква с нетърпение работата си в Холивуд.

Връзката между Еда и Серкан Болат е преминала турските граници благодарение на осезаемата химия на екрана. Бюрсин не може да обясни много добре какво прави водещата двойка толкова специална, но посочва, че "това е чиста любов". Истинските чувства между двамата герои са това, което е достигнало до зрителите и ги е накарало да се закачат на сапунената опера.

Флористът и бизнесменът са прекарали страхотни моменти в тези 39 епизода. Тъй като бяха двама непознати, които осъзнаха, че тяхното е нещо друго, до обявяването на любовта на Серкан Болат и молбата на Еда за нейната ръка. За актьора има много красиви сцени между главните герои и той не е в състояние да задържи една от тях. „Има твърде много“, обяснява той. Това, в което е убеден, е, че това е „влакче в увеселителен парк с възходи и падения“.

Потвърждението за връзката зад камерите е само още едно доказателство за това колко и двамата са участвали в проекта и за близостта между членовете на актьорския състав. За Бюрсин работата с тях е радост. "Актьорският състав, екипът ... Ние сме страхотно семейство. Има много забавление и добра енергия." Те работят маратонски дни, за да могат да излъчват седмичен епизод - бъдете внимателни, с продължителност от два часа - и за да оцелеете, е важно да имате добра среда. В любовта е във въздуха те са успели.

И какви бъдещи планове има за актьора? Любовта е във въздуха го постави на международната сцена. Той е не само един от най-популярните актьори в Турция, но и в други страни като Испания или Италия. Бюрсин е израснал в САЩ поради професията на баща си и първите му актьорски роли са отвъд езерото, като филма Syfy Sharktopus, култов филм за любителите на жанра. С консолидирана кариера в родината си, той не се страхува да мисли за големия скок и да се върне в Америка, за да опита късмета си в Холивуд.

Определено бих искал да работя в Холивуд. С много режисьори и актьори ... Ava DuVernay е режисьор, който много харесвам и се възхищавам. Бих искал да работя и с Андрю Доминик “, казва Бюрсин.


Две много интересни опции, които нямат нищо общо помежду си. DuVernay е режисьор, известен със своя отмъстителен характер, както е показано от Selma или минисериала Así ver nos; докато Доминик има много особена визия за насилието и двата му игрални филма, Убийството на Джеси Джеймс от страхливия Робърт Форд и Убий ги нежно не ви оставя равнодушни. Изглежда, че Bürsin внимателно е проучил американския пазар, който иска да достигне.

През последната година видяхте как се превърна в сензация, както в Турция, така и в други страни. Как ти се отрази това да си звезда в толкова много страни? "Наистина не мисля много за това ... Животът ми всъщност не се е променил, ходя от ден на ден."

В момента той продължава да работи по втория сезон на Love is in the air, който ще поднови излъчването си след няколко месеца. Много се говори за възможен проект с платформа за „стрийминг“ и, въпреки че нищо не е потвърдено, може би ролята му в „Безсмъртните“, поредица, включена в каталога на Netflix, е добавила зрънцето си към предлаганите по-глобални роли .

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 14:33 от sani1212

# 677
  • Мнения: 231
Ханде нов piercing ли има, или само аз не знаех? 😀

Не е нов. Поне от 4-5 години е. Но си слага обицата от време на време, не я носи постоянно.

Ето снимки от 2018г.



Тук се вижда по-добре.

# 678
  • Мнения: 5 195

Къде и е бретона? Сега го публикува, но не е ново.
Няма скрито-покрито. Агентите във фендома не спят. Smile

# 679
  • Мнения: 2 047
може да са от когато бяха тези

# 680
  • Мнения: 5 563
Благодаря много, момичета, за бързите отговори! Явно аз не съм достатъчно наблюдателна, а и не съм фен на обеци, на различно място от ушите. И то женски уши!!  Laughing

# 681
  • Мнения: 10 512
Ханде отново е номинирана за "100 най-красиви жени от 2021"

Фокс връща сериала в сряда Wink

# 682
  • Мнения: 2 047
Sefkat e харесала туит, в който казват, че вярват, че Онур ще се появи в SÇK

# 683
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Лошо ми е Rolling Eyes Joy Бях опитала да гледам преди време Любов под наем и героят на този, споменатия по-горе + една руса дама ме отказаха Joy Казват, че били забавни ама...

Да споделя и аз един туит, думи на Серкан от 10 еп.: " Един ден ще се събудя женен за теб с две деца" Stuck Out Tongue Winking Eye









Супер, пак в сряда. Има ли много сериали в този ден?

# 684
  • Мнения: 4 837
Марги, къде пише, че ще сме пак в сряда? Още  не се знае каква ще е конкуренцията , но има доста нови летни сериали, които ще започнат.

И аз досега не бях обърнала внимание на пиърсинга , а тези снимки , които Дефне сподели съм ги виждала много пъти Joy
Явно Ханде не е толкова добро момиченце, колкото я мислех Joy има нещо диво в нея , което няма как да видим на интервюта и лайфове Stuck Out Tongue Winking Eye
Иначе правилно сте се усетили, че са стари снимки и аз забелязах колието и черния потник.

Марги и аз не го харесвам този в ролята му "Любов под наем", по-дразнещ беше от Ердем Joy обаче сериала го почнах като имаха 40 преведени епизода със субтитри , така че го изгледах с мишката Joy

# 685
  • София
  • Мнения: 5 740
Това за сряда вярно ли е?? От една страна се радвам, защото ще приключим, както започнахме - в сряда и с Айше, пу, да ни е на късмет! От друга... ще е много тегаво в седмичен ден за реално гледане. Пак ще се виси по нощите. Grinning И на другия ден в офиса - “лошо ми е, спи ми се, подайте Алиразина, моля”. Joy

Ооо, Марги, аз пък обожавах Корайчо и лелята на Йомер. Голям смях падаше с тях.

Керем е номиниран в класацията за “100-те най-красиви мъже на 2021 г.”:

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 16:04 от Бърборанка с розови очила

# 686
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не знам, момичета дали е потвърдено за сряда, но го прочетох в поста на Миси. А тя обикновено си е сигурен източник Grinning

Този не ми допадна, наистина. Олеле, с Ердем ще са страшен тандем Scream Joy

# 687
  • Мнения: 945
Привет! Включвам се по повод на Онур/ Кориш от " Любов под наем". Маргаритке, на теб не ти е харесал, на мен пък ми беше крайно забавен - още му помня незабравимия смях и ме кара да се смея! Ще го отвее на Ердем - нали все ми е трън в очите. 🙃
За сцените, които не искам да си спомням: Серкан и Селин с преплетени пръсти пред офиса! 😡😡 С всички, които сте споделили съм съгласна също. Най ми се искаше бабата на Еда и бащата на Серкан да не бяха изчезвали яко дим, а да има някакво развитие!

Малко трикове от Керем! 🙂


И едни красоти!







И една задачка за преговарящите! Какво видя леля Айфер, че ще си изпусне телефона?! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 688
  • Мнения: 2 047
Нов промоционален видеоклип на Керем за “Lipton Ice Tea Turkey”  Yellow Heart


https://twitter.com/HankerSource/status/1392093136747433990?s=20

# 689
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Така е, Ели, хората се разминават в усещанията и предпочитанията си. Ако и в онзи сериал двойката ме беше грабнала както нашата сигурно и този човек щях да преглътна както Ердем, ама не ми се получи. Да не казвам пак, че не обичам романтичните комедии, защото ще прозвучи глупаво, след като на този етап съм се прехласнала точно по такава Stuck Out Tongue Winking Eye

А, сега де.... Затрудни ме мен със задачата. Айфер да не би да гледа целувката на Серкан и Еда, че нали новината се беше разпространила навсякъде...

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 15:46 от Маргарита Н.

Общи условия

Активация на акаунт