Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /тема 87/ Всичко е възможно...

  • 48 145
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848


И една задачка за преговарящите! Какво видя леля Айфер, че ще си изпусне телефона?! Stuck Out Tongue Winking Eye

Когато се обади сутринта и ги видя в едно легло.Бяха в лятната къща за интервюто....
Здравейте момичета

# 691
  • Мнения: 2 047
[quote
И една задачка за преговарящите! Какво видя леля Айфер, че ще си изпусне телефона?! Stuck Out Tongue Winking Eye

[/quote]





Това е от втори е пизод както каза Марго когато показаха на Айфер новините за целувката

# 692
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Целувката беше първото, за което се сетих, но не съм сигурна Joy

# 693
  • Мнения: 10 332
"Те снимат новия тийзър за сезон 2 в хотел Les Ottomans, Истанбул. Мястото, където е заснета последната сцена от епизод 1."

# 694
  • Мнения: 945
Няма да ви мъча! 🙂
9 епизод - сутринта след дъждовната нощ в лятната къща на Серкан.🙂

# 695
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
📝✍️🤖💍🌟

# 696
  • Мнения: 4 793
Може би пак ще показват някаква пресконференция в тийзъра. Ох, нямам търпение вече да науча какво са замислили. Някъде четох, че май втората седмица на юни ще започнем , това са си още 4 седмици...😳

Споделям с вас какво слушам тези дни. Много известна испанска певица направи песен за насилието над жените и събуди доста отзиви. Вече има 4млн гледания в ютуб за седмица и половина. Нямаше как да не се сетя за Керем просто, когато е засегната тази тема. Пък и знам, че оценявате хубавата музика. Blush Не може обаче да се насладите без превод , затова го оставям в скрит текст.


Скрит текст:
Думи, които те удрят като ураган.
Погледи, които не си сигурна какво означват.
Кажи ми какво би се случило, ако нямаше никой.
Следвам пътя си , знам къде е отивам.
Чувствам се несигурна, въпреки че не съм.
Да не виждам твоите намерения ме прави уязвима.
Има хиляди истроии затворени в някое чекмедже.
Толкова писъци, които никой не чува.
Толкова неизбежни въпроси.
Как да успеем да повярваме , че тази целувка няма да е от онези, които ни нараняват. Че всички ще излезем невредими от една прегръдка. Че не е толкова лошо да останеш сама сред непознати.
Как да направим така , че да не тълкуваме всеки поглед. Че нито една (жена) повече да не мълчи. Че нито една повече да не страда от двойни намерения. Нито една повече, нито една.
Не искам да се преструвам , че е нормално да се чувствам така.
Вече няма да пренебрегвам тишината зад мен.
Ако мълчим няма как да променим нещата, знаеш че е така.
Има толкова писъци , които никой не чува.
Толкова неизбежни въпроси.
Думи, които те удрят като ураган.
Погледи, които не си сигурна какво означват.
Кажи ми какво би се случило, ако нямаше никой.

# 697
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
Няма да ви мъча! 🙂
9 епизод - сутринта след дъждовната нощ в лятната къща на Серкан.🙂


познах....личи си кой е преговарял нали?Stuck Out Tongue Winking Eye

# 698
  • Мнения: 5 143
Сцената е от 2 епизод в цветарницата, когато Айфер видя новината за Еда и Серкан. А 9 епизод, когато се събудиха в леглото Айфер си беше с момичетата вкъщи. Simple Smile

# 699
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мики, златна си задето си я донесла с превод, Heart ще се върна да я изслушам отново.

Гости, тц, не позна Joy Кадъра споделен от Ели е, когато Серкан й сложи белезници и я заведе в лятната къща, интервюто със Селин и Ферит е в следващия епизод.

# 700
  • Мнения: 10 332
Непотвърдено инфо:
 * Фокс искат сериалът да започне с две седмици по-рано от предвиденото.
 * Подписан е договор за 13 епизода.

и от Ханде Wink

# 701
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
Мики, златна си задето си я сложила с превод, Heart ще се върна да я изслушам отново.

Гости, тц, не позна Joy Кадъра споделен от Ели е, когато Серкан й сложи белезници и я заведе в лятната къща, интервюто със Селин и Ферит е в следващия епизод.
Да събудиха се на сутринта след дъжда, но бяха отишли да направят интервюто...Говорим за едно и също

# 702
  • Мнения: 2 047
Не не е от 9 епизод а от 2еп
В 2 еп Айфер е с оранжевия потник



В 9 еп е с бял

# 703
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Реакцията на Айфер е след като вижда целувката


Сани, няма да трия и моя пост...
Гости, не съм сигурна, че говорим за едно и също. За интервюто отидоха в къщата заедно със Селин и Ферит, а този кадър в леглото е от предишния епизод. Серкан и Еда бяха сами.

# 704
  • Мнения: 2 047
Може и да е вярно че искат по рано да почнат  защото Masumiyet който беше в сряда и бяха писали  че прави финал от 17 май вече ще се излъчва в понеделник по FOX!

Общи условия

Активация на акаунт