Великден с Hellmann's! Как да пазаруваме умно?

  • 6 120
  • 245
  •   1
Отговори
# 150
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Пълнени яйца. Сваряваме яйцата, белим и разделяме на две. Изваждаме жълтъка и го смесваме със майонеза, салам и кисели краставички на ситно. След това, със тази смес пълним белтъка.

# 151
  • Мнения: 2 072
С майонеза Хелманс бих приготвила салата с макарони, краставички кисели, царевица.
Другото е любимата ми руска салата.
И един друг вид с китайско зеле, царевица и шунка. Все с майонеза, а точно тази марка много ми допада на вкус.

# 152
  • София
  • Мнения: 2 099
Здравейте!
Любимата ми рецепта с  майонеза Хелманс!
Бързо, лесно и много вкусно! Идеално за предястие, но доста засищащо. Ефектно при поднасяне.
Грах, варени картофи, варено яйце, магданоз, зехтин, кисели краставички, а по желание - колбас и домати.
Скрит текст:
Приготвям ги винаги по Великден! Светли празници!

# 153
  • Мнения: 2 180
Любимата ми салата, подходяща целогодишно е царската или редена салата. Настръргани варени картофи, настъргано сирене и настъргани яйца с ред майонеза, разбира се! Обожавам дори само картофи с майонеза, но тази салата приготвям доста често.

# 154
  • Мнения: 410
Макаронена салата:
1 пакет макарони
300гр. шунка
1 буркан кисели краставички
1 кутийка сладка царевица
1 бурканче майонеза
сол
черен пипер

# 155
  • Мнения: 1 327
Майонеза, царевица, варени картофи и колбас.

# 156
  • Мнения: 5 128
Любима рецепта с майонеза - броколен сос. Чудесен е за месни блюда. Сварявам максимално добре 500 г броколи в подсолена вода, след което ги пасирам. Към тях прибавям равни количества кисело мляко и майонеза, няколко скилидки счукан чесън и още малко сол на вкус. Разбърквам добре до пълна хомогенност. Бон апети!

# 157
  • Мнения: 443
Използвам майонеза в приготвянето на много ястия.
Една любима салатка/разядка- Необходими продукти

яйца - 6 бр. предварително сварени

кисело мляко - 3 с.л.

майонеза - 200 г

сирене - 350 г

зелен лук

магданоз

Начин на приготвяне:

Настъргвате яйцата и сиренето и ги смесете. Добавя се киселото мляко, майонезата, нарязания зелен лук и накълцания на ситно магданоз. Разбъркайте добре! Бързо, лесно, вкусно!

Използвам я и в приготвянето на сосове. Един от любимите вкъщи : майонеза, кисело мляко, малко горчица, чесън, по желание черен пипер. Пропорциите са според вкуса.

# 158
  • Мнения: 1 015
Сварени яйца ,разделени на две, махам желтъка намачквам го със сол черен пипер и малко майонеза и пълня с тази смес белтъка
Зимата приготвям любимата руска салата.

# 159
  • София
  • Мнения: 3 714
Патладжани с майонеза- просто обожавам! От гамата на Хелманс, у дома харесваме и тази с трюфел.

# 160
  • Мнения: 2 119
С майонеза- само руска салата!

# 161
  • Плевен
  • Мнения: 602
Аспержи, завити в лентичка бекон със сос от майонеза, кисело мляко и пресен естрагон

# 162
  • Мнения: 142
Намачкани варени яйца, майонеза и картофи, черен, червен пипер и сол на вкус.

# 163
  • Мнения: 5 254
Шунка, кисели краставички и ябълка, разбъркани с майонеза и лъжица кисело мляко.

# 164
  • Мнения: 236
Разядка с варени яйца, натрошено сирене, майонеза, кисело мляко, сол, черен пипер и чесън на прах.

Общи условия

Активация на акаунт