ТАТски вкусни рецепти! Включете се в играта!

  • 5 598
  • 196
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 993
Любима салата за всички празници е руската салата с грах и кисели краставички "Тат".

# 61
  • София
  • Мнения: 6 109
Печена белена капия ТАТ с малко чесън, копър и сирене.

# 62
  • Мнения: 1 288
Любима рецепта - чушки, боб и кромид лук със зехтин и чубрица 🙂

# 63
  • Мнения: 2 170
Миш -Миш с червени чушки ТАТ,сиренце,яйца

# 64
  • София
  • Мнения: 13 044
Бих приготвила чушки бюрек с печената капия ТАТ.

# 65
  • София
  • Мнения: 11 435
Зеленчуковите кюфтета

# 66
  • Мнения: 22 867
Киселите краставички ТАТ, нарязани варени картофи, лук и майонеза. Вариант - с добавени варени яйца.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 357
Нарязани кисели краставички Тат, шунка нарязана, варени картофи, сол, черен пипер, сирене и гъби. Всичко това се покрива с разбити яйца с кисело мляко и се запича във фурната. Става разкошна запеканка.

# 68
  • Мнения: 166
Руска салата с грахта, чушки бюрек и салатка с краставички, майонеза , картоф, рулца от раци.

# 69
  • Мнения: 216
Доматена крем супа с доматено пюре ТАТ

# 70
  • Мнения: 347
ТАТските кисели краставички са страхотни и стават за стотици ястия или като мезе. След Великден нарязваме варените яйца на половинки и ги подреждаме в плато. Заливат се със смес от цедено кисело мляко, 4-5 с.л. майонеза и ситно нарязани кисели краставички ТАТ.

# 71
  • Мнения: 574
Киселите краставички в къщи ги ползваме много, даже без нищо - децата много ги обичат, или към всички видове сандвичи за училище с кашкавал, шунка или с пастет и кисели краставички.

# 72
  • Мнения: 1 348
Любима рецепта вкъщи е домашната руска салата. Също и млечна салата задължително с кисели краставички.

# 73
  • Мнения: 4 859
Чушки бюрек с печена капия Тат,. грах яхния ,руска салата ,спагети болонезе с доматено пюре Тат,пандишпаново руло със сладко от ягоди .

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Сина ми яде само Картофено Нинджа Пюре!
За рецептата му са ми необходими :
-1кг картофи
-1 буркан грах ТАТ
-100гр масло
-сол на вкус
-Прясно мляко (около 100мл)
Сварявам картофите до готовност, беля и мачкам като за пюре, добавям пасирания грах, маслото, млякото на око и солта. Става много вкусна, нежна текстура с мек зелен Нинджа цвят Simple Smile така малкия яде с охота!
П. С. На мен Кисели те краставички ТАТ са ми любими, но нямам рецепта за тях, просто ги ям буквално от буркана Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт