Качествени обувки !

  • 24 252
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 456
Само да предупредя за магазина Carlo Fabiani на Графа - оттам миналата година си купих 2 чифта ботуши, и са АДСКИ некачествени!!!!! още на 2 месец едните се разлепиха, а другите бяха като лодки , толкова много вода/сняг пропускаха, така че аз не вярвам да са италиански ! Аз си харесах един модел на GEOX, но са 459 лв, което е прекалено ! Сега съм решила да опитам Bata - някой да има опит с техни обувки/ботуши?

# 16
  • България
  • Мнения: 430
Магазини Корида. Аз обикновено си купувам от намаления. Започват ноември, до коледа и края на януари. Отминалия сезон си купих страхоретн ботуш чиста кожа от вън и вътре за 45 лв. В София има 4 магазина - с/у бившето кини Витоша, до НОИ на Стамболийски, на бул. Христо БОтев близо до Петте кьошета и срещу БСК/Аланбин/. дРУГИТЕ МАГАЗИНИ СА Саламандър. За съжаление в България е проблем добри обувки на добри цени.
Успех в търсенето

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Аз си купих ето такива ботуши, само че черни  от един магазин на Пиротска.- естествени материали, стабилна подметка , вътре - топлички.



Ботушите са на Mercury Shoes, Габрово, те предимно работят за износ, не съм виждала много техни неща по магазините.

# 18
  • Мнения: 328
Магазини Корида. Аз обикновено си купувам от намаления. Започват ноември, до коледа и края на януари. Отминалия сезон си купих страхоретн ботуш чиста кожа от вън и вътре за 45 лв. В София има 4 магазина - с/у бившето кини Витоша, до НОИ на Стамболийски, на бул. Христо БОтев близо до Петте кьошета и срещу БСК/Аланбин/. дРУГИТЕ МАГАЗИНИ СА Саламандър. За съжаление в България е проблем добри обувки на добри цени.
Успех в търсенето
Обувките са испански и са със страхотно качество.До преди две години си купувах само от там.Но напоследък нещо много странни са ми като модели.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз си купих ето такива ботуши, само че черни  от един магазин на Пиротска.- естествени материали, стабилна подметка , вътре - топлички.



Ботушите са на Mercury Shoes, Габрово, те предимно работят за износ, не съм виждала много техни неща по магазините.
А за колко парички ги взе? И къде точно на Пиротска?

# 20
  • Мнения: 328
Аз си купих ето такива ботуши, само че черни  от един магазин на Пиротска.- естествени материали, стабилна подметка , вътре - топлички.



Ботушите са на Mercury Shoes, Габрово, те предимно работят за износ, не съм виждала много техни неща по магазините.
Страхотни са!Със зраве да си ги носиш!

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Страхотни са!Със зраве да си ги носиш!
Благодаря ! И аз им се кефя много и очаквам наистина да са качествени колкото изглеждат.  Simple Smile
Взех ги от едно малко магазинче за обувки, като излезеш от подлеза на ЦУМ и тръгнеш по "Пиротска" се пада отдясно, отгоре пише "Фирмен магазин .... (нещо като Слава май беше) " за 85 лева.
Иначе ги харесах в първия магазин срещу входа на подлеза , нещо като малък базар ,освен обувки има и кожени дрехи, но там струваха 99 лева

# 22
  • Мнения: 2 575
Само да предупредя за магазина Carlo Fabiani на Графа - оттам миналата година си купих 2 чифта ботуши, и са АДСКИ некачествени!!!!! още на 2 месец едните се разлепиха, а другите бяха като лодки , толкова много вода/сняг пропускаха, така че аз не вярвам да са италиански ! Аз си харесах един модел на GEOX, но са 459 лв, което е прекалено ! Сега съм решила да опитам Bata - някой да има опит с техни обувки/ботуши?

Да, Carlo Fabiani си бяха чисто български обувки в началото ( пещерски даже) с претенции за италиански и какви ли още не,но сега ми се струва, че дори са станали по-зле и от българските - китайски ии турски ( от ниското качество) - нищо чудно, че не си доволна.
Мислиш ли, че Bata-та ще са с по-ниска цена от Geox-a????

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Само да предупредя за магазина Carlo Fabiani на Графа - оттам миналата година си купих 2 чифта ботуши, и са АДСКИ некачествени!!!!! още на 2 месец едните се разлепиха, а другите бяха като лодки , толкова много вода/сняг пропускаха, така че аз не вярвам да са италиански ! Аз си харесах един модел на GEOX, но са 459 лв, което е прекалено ! Сега съм решила да опитам Bata - някой да има опит с техни обувки/ботуши?



Да, Carlo Fabiani си бяха чисто български обувки в началото ( пещерски даже) с претенции за италиански и какви ли още не,но сега ми се струва, че дори са станали по-зле и от българските - китайски ии турски ( от ниското качество) - нищо чудно, че не си доволна.
Мислиш ли, че Bata-та ще са с по-ниска цена от Geox-a????

Е говорете,говорете т.е. пишете ,но преди 2 седмици получих подарък едни ботуши от Карла Бруни-същата работа. Wink
Да се надявам да изкарам поне  една зима с тях.
Повечето ми обувки са от тези магазини и не съм имала оплаквания,но сигурно е до късмет.
А моето обяснение за италианския им произход е следното:правят ги в Пещера,но с вносни материали.

# 24
  • Мнения: 1 101
Hush Puppies  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 456

Hush Puppies си взех миналата зима - от намаленията февруари, страхотни ботуши за 110 лв и засега съм адски доволна, но не съм ги пробвала на сняг .

Carla Bruni и Карло Фабиани са еднакви като стока, само имената им са различни. Ами в Бата гледах към 300лв цени, но това,което има не ми харесва като модел. Като изчислиш 2 модела на Фабиани за по 160 лв, които просто се разпадат, може би е по-добре едни бата, ... но ми се иска някой да ги похвали преди да си купя да експериментирам.

# 26
  • Мнения: 2 013
Преди съм виждала добри неща в Marino Costa, имат магазин в ЦУМ и на бул. Левски. Скоро обаче не съм ходила там.

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 22:39 от Divana

# 27
  • Мнения: 1 073
Oбувките на Бата са много добро качество, така че ти ги препоръчвам, Illit! Peace
Друг много хубав магазин за обувки и ботуши са магазините на Пепина-М.
И както и другите майки споменаха, магазините на Geox!
Добър избор! Hug

# 28
  • Мнения: 1 002
Карло Фабиани , Роберто Ленци , КАрла Бруни - са едни и същи , имат слабост хората към итал. имена ..

ниско качество , много ниско - Тенденз , и ФИорели - някъде от китай са ..

харесват ми на Комфорт

# 29
  • Мнения: 2 529
дРУГИТЕ МАГАЗИНИ СА Саламандър. За съжаление в България е проблем добри обувки на добри цени.
Успех в търсенето

Да дам глас за Саламандър - в магазина има избор на обувки от различни марки и не всички обувки са скъпи, или поне според мен.

Общи условия

Активация на акаунт