Отговори
# 1 455
  • Мнения: X
Тони, тези къщи са строени 30-те години на миналия век. А Добруджа не е бедна.

# 1 456
  • Мнения: 18 298
Като си задаваме философски въпроси, защо в ъглите на чакалнята на гарата в Пловдив има препарирани гарвани? Thinking

И едно виенско колело...

Бази, благодаря ти, справих се някак сама... но оценявам желанието да помогнеш. Hands Thumbsup

# 1 457
  • Мнения: 17 616
заради гъбъли сигурно. там мноо има. то преди и на старата софийска имаше /гълъби/

# 1 458
  • Мнения: 6 577
Битува някаква заблуда относно съдържанието на кофеин в кафето.
В т. нар. късо кафе процеса на инфузия е по-кратък и не позволява отделянето на много кофеин в течността. Най-много кофеин има в т.нар. филтър кафе - това, което се сервира в бързото хранене в щатите.

# 1 459
  • Мнения: 19 838
То аз и филтър пия. Имам 2 машини. До скоро предимно филтър кафе пиех.
Айде бе, спите. Стига с тая работа. То пък днеска един чуден ден беше.

# 1 460
  • София
  • Мнения: 35 088
На мен мий студено, пуснете ми лятото.

# 1 461
  • Мнения: X
Филтър кафето е ташак работа. Еспресото и с кубинска кафеварка са кафетата.
Днес обикалях за кафе машина. Отказах се, май ще е кубинка.
Гергано, мъж ти трябва, не печка.

# 1 462
  • София
  • Мнения: 35 088
Едно биалети и за града и за планината става. Пък не съм вярвала как едно горещо кафе на майната си може да ти вдъхне живот

# 1 463
  • Мнения: 19 838
Гордж, аз пуснах радиатора. @е@ем ти и мая и пролетта. Smile

# 1 464
  • Мнения: 35 961
обичам да имам играчки
а най- обичам да ги чупя

# 1 465
  • Мнения: 18 298
Добро утро!
Днес май пак зимно време.
Чета някаква невероятна книга, т. е. с невероятен главен герой, когото първо почти заколиха при схватка в бар, но той уби противника, избърса кръвта си от барплота и пода, плати на бармана, отиде да зашие раните си с игла и конец, сетне заедно с приятел спешно посетиха нощем гробището да разровят един гроб и нашият да вземе проба изпод ноктите на трупа, което направи пускайки шегички, докато другият умираше от страх и му се гадеше. Охраната се появи, но главният герой се пошегува и с него, сетне хукна да бяга, макар че от раните му пак потече кръв, попадна в престрелка, влезе в чужда къща, беше много любезен със стопанката и накрая успя да се скрие от полицията, когато се появиха.
SmileSmileSmile

# 1 466
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Не знам какви са тия температури. Хлапето снощи си пусна печка в стаята.

# 1 467
  • Мнения: 7 936
едва вторник, а вече се успивам...
стигнах за рекордно ниско време до училището..
добро утро Flowers Hibiscus Coffee

# 1 468
  • София
  • Мнения: 35 088
Утре ми е петък, нищо, че съм със зимно яке Laughing

# 1 469
  • Мнения: 17 616
Добро утро!
Днес май пак зимно време.
Чета някаква невероятна книга, т. е. с невероятен главен герой, когото първо почти заколиха при схватка в бар, но той уби противника, избърса кръвта си от барплота и пода, плати на бармана, отиде да зашие раните си с игла и конец, сетне заедно с приятел спешно посетиха нощем гробището да разровят един гроб и нашият да вземе проба изпод ноктите на трупа, което направи пускайки шегички, докато другият умираше от страх и му се гадеше. Охраната се появи, но главният герой се пошегува и с него, сетне хукна да бяга, макар че от раните му пак потече кръв, попадна в престрелка, влезе в чужда къща, беше много любезен със стопанката и накрая успя да се скрие от полицията, когато се появиха.
SmileSmileSmile

асен блатечки

Общи условия

Активация на акаунт