Изпитани сайтове за парфюми - май 2021

  • 65 239
  • 642
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Върху мен нито пролетта, нито лятото беше траен. Остри бели цветя, потопени във ваза с вода. Не можах да се спогодя с него. Не го препоръчвам без проба. Но пък харесвам EL Pleasures и E. Arden Splendor от този тип.

Заредили са тук новата Обувка на Ерера
https://perfume-bg.eu/carolina-herrera-very-good-girl-damski-par … m-c-126_239_5582/

Също и в parfumite.eu срещу 100 лв за 30 мл. Сайта не е споменаван сякаш.

Иначе тези кичозни бутилки, така ме отблъскват, че заради тях не бих си го купила. 😳 А аромата е добър.

# 76
  • by the sea
  • Мнения: 628
BlueAura  здравей, имам Gentle Fluidity Gold, като този вдясно е, но нямам съмнение, че е оригинален. Моят е от  elfragrance , а твоят?

iv4enceto_91 имам същата драма, моята идея е да си купя просто няколко Travallo и да пробвам така да ги нося тези с грозните бутилки Grinning

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 22:10 от RedPanDa

# 77
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите, може би търся под вола теле и наистина е въпрос на партида. Нямаше да тръгна да питам и да се занимавам с клипове, ако разликата не ми се струва осезаема.
Щом пръскалото на Gentle Fluidity Gold е като десния, значи това не е показател за останалите, освен за BR540. Буквата "j" на моя не е извита като при репликата.
Няма да споменавам сайта, че не е коректно без да съм сигурна, може и грешката да е нещо в мен. Не е elfragrance.

# 78
  • Мнения: 19 858
Карат Картие е траен, не шлейфов, но траен много. Не е за сляпо. На много дами им е като престояла ваза с цветя. На мен ми харесва - усещат се пролетии и един такъв тревисто-цветист букет, който е едновременно нежен, фин, но и непоносим за някои. Като за мен, например зюмбюли, за други са така лалетата. Но е пълен с пролетни цветя по техния си зеленикаво-блудкав начин.

# 79
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Благодаря момичета,отказахте ме от Карат. Сега се чудя накъде да се прехвърля. Парфюмите,които обожавам на топло не се разгръщат така и не ги усещам. Търся нови летни изкушения.

# 80
  • Мнения: 812
Ако имате в кошницата на Нотино "хванати" сделки, опитайте да ги намалите с още 20%.
https://www.notino.bg/brands-sale/

Много благодаря за споделеното! В кошницата ми в Нотино дреме от страшно много време Givenchy L’Interdit
тоалетна вода за жени 80 мл. за 85 лв. С кода ми го намали на 68 лв. Е ми не можах да се въздържа !
Стори ми се добра сделка.

# 81
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
На някой може да му свърши работа, 40%намаление валидно от днес за 72часа Testment
 https://testament-collection.com/product/unisex-handmade-fragrance-longevity/

Код BANKHOL

# 82
  • NE
  • Мнения: 10 999
Emag и те с -20% с код app и БД през приложението.
Има две градини на Hermes, които ме изкушават, но стискам зъби.
Вчера суках-правих и накрая поръчах с кода на Нотино.

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Emag съм ги признала в тарикатщините. Следя последния месец 'намаленията' , които пускат и нищо не поръчвам. Редовните цени излизат по-изгодни, отколкото надутите с 20 % намаление. Давам пример от снощи с La belle le parfum.



И днес с кода app



Голямото Великденско намаление, няма що. Иде ми да им пиша, да ги питам колко точно % е то? 🙄

# 84
  • Мнения: 29
Привет!Parfumi-shop имат някакъв промокод April6,но не минава нещо!Някой знае ли някакъв нов дали няма?

# 85
  • Мнения: 35 965
на сайта:

# 86
  • NE
  • Мнения: 10 999
И аз дебна в Емаг. Изгодно съм купувала определени марки, но наистина други са с безобразно високи цени. В определени моменти съм купувала и засичала изгодни Nina Ricci, Boss и Hermes в Емаг.
В случаят дебна Hermes. Макар, че Twilly са го вдигнали с малко и не го поръчах от Емаг. Не ги изтраех и го поръчах от Make up. Предпочитам да чакам куриера, отколкото да дебна БД. Другото, което ме дразни в Emag/Notino е таксата на наложения платеж. Поръчвам само сигурните желания с карта.

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 10:50 от Flower Fairy

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
В Парфимо са заредили доста продукти на марката La petite marseillas, гледам имат сапуни и също са пуснали на Jo Malone, но при тези цени.... 🙄😁



Нови сетове на PUPA също, обаче като гледам как по чуждите сайтове са от 2018, дано не са застоели особено...

# 88
  • Мнения: 494
В Парфимо са заредили доста продукти на марката La petite marseillas
Le petit olivier?

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Ох, да... Сменили са името, хич не се зачетох.

Общи условия

Активация на акаунт