Спам тема(Козуначено - яйчен Спам!) - от 01.05. до 31.05.21г.

  • 18 403
  • 1 209
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 505
Намерих си бялото коти от миналото лято, муши ми се да го галя и мърка, ма е тъпак, не се бори с другите за храна, тряа го пазя, за да хапне

# 76
  • На Марс
  • Мнения: 8 721
Лорче, няма да сгрешиш! Въпреки че днес си е вертовито. По магистралата вее ужасно!

Идвам си Sad


къде ми караш у уева лента ве Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 10 613
А, дали карам с таа биришка.
Мноо ветр. 100 км и окапах. После само пих и пях Grinning .
Ма си е хубаво вкъщи.

Спама вика Нора.
Норо, обозначи се!

# 78
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
Не я закачай Нора сега. Тя е под карантина, утешава се с белгийски вина и бири. Simple Smile
Наздраве!

# 79
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 440
На километър в радиус има само още едни живи хора, през пътя отсреща. Днес, на сичкото славейчета и егаси яката тишина, решиха да подновят сондажа за вода, който бяха преустановили преди 2/две/години. Замина ми идеалът за почивка. Rage

Луна с навехнат крак. Меркурият пасти да яде. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 80
  • Мнения: 18 369
Добро утро! Спите ли? Smile

# 81
# 82
  • Мнения: 18 369
Извинявайте, продължавайте да спите! Close

# 83
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аз отрано се занимавам с компютърни неволи. Сега се чудя кое от лаптопа ми е важно, за да го кача на флашка и не мога да реша. Grinning

# 84
  • Мнения: 69 180
Гутен таг..

Снимки са ми важни. Друго не.

Гледах в алиекспрес флашки..чудя се дали да си пусна 5-6..ма ми се иска йоще по-евтинки да са, ма...64 гб са 7 лв..как е, добре ли е..

# 85
  • Мнения: 11 461
Извинявайте, продължавайте да спите! Close
😂😂😂
Снощи имах гости, и сега ми е едно трудно всичко хъхъх. Мисля да си лежа още малко и после да се захващам с нАучна дейност!

# 86
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Реа, като станеш доктор, да почерпиш... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 87
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
Добро утро!
Рано сте станали, ха, помогнете на човека... спешно е Wink

# 88
  • Мнения: 17 643
Намерих си бялото коти

явно вече си фащнала тен

# 89
  • Мнения: 15 410
Добро утро!
И ние се прибрафме. Личеше си, че е почивен ден, из пътя нямаше джан-джун Joy, голям рахат. Ей тъй се пътува супер.
Мая традиционно орева орталъка. Как не се уморява, братче, два часа и половина път и за секунда не млъква - мау, мау, мияуууу, мияуууу.. Поне не си свърши тоалета в клетката.
Джастев замина да се труди, аз разформировах багажа, сложих да пера, отскочих до магазина и сега пия кафе.
Пп Съгреших с козунак. Sunglasses Blush

Общи условия

Активация на акаунт