За форума и съфорумките - 20 г. по-късно?!

  • 2 541
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 756
Дали няма да се прекръсти форума в БГ БАБЕ!  Joy
rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo
е с това ми оправи настроението.  bouquet
и кой ви каза че ням да има памперси. Ще има - ама за нас tooth tooth
Eй тоз постинг ми изпълни душата, напикала съм се от смях
Много сте готини и дай боже, наистина такива отка4алки да си останем , и да сме много готини бабета и свекита и тъщи Joy

# 16
  • Мнения: 6 155
Моля, моля  Stop След 20 год. ще съм на 46... и нямам намерение да седя пред компа и да гледам внуци. Който си има деца - да си ги гледа Crossing Arms
Тогава ще си живея, ще ходя на диско, ще свалям младежи, ще лудувам и палувам  yesyes  smile3540tongue

# 17
  • Мнения: 5 577
Кошмаааррр, ако следвам семейния принцип ще стана и аз баба на 42 години, както мама и както моята баба.  Rolling Eyes

Сигурно ще ме манипулират, както правя аз сега с бабите, ще ме мятат по върбите и ще ми тръснат памперсите и бебетата а те  Sunglasses

Хм, не, не съм готова още.

# 18
  • Мнения: 1 615
Ooo... след 20г. аз ще карам 55... и ме е страх, че ако моята е като мен, още няма да съм баба Sad Аз си я гледам без бабини помощи, но искам да гледам внучета, ако ми ги дадат. Тя без друго е решила, че ще има клуб за танци и ще трябва да работи, а аз да й гледам бебето Simple Smile Впрочем, тя сега е на 4 и половина, но ролите са вече раздадени Grinning

# 19
  • Мнения: 5 622
Кошмаааррр, ако следвам семейния принцип ще стана и аз баба на 42 години, както мама и както моята баба.  Rolling Eyes

Сигурно ще ме манипулират, както правя аз сега с бабите, ще ме мятат по върбите и ще ми тръснат памперсите и бебетата а те  Sunglasses

Хм, не, не съм готова още.
Ето на, да родиш млада имало и своите минуси....  Joy

# 20
  • Мнения: 11 607
И след 20г. и след 2х20г. - пак ще сме тук, на линия! Що за въпрос е това?????

Елементарно, драга ми Lео! То ние сме като хлебарките - и при ядрен удар оживяваме и сме живи и на линия, че някакви си там годинки и време ли ще ни окажат влияние!!!!!!   newsm47 newsm47

# 21
  • Мнения: 888
Имаше преди няква тема със снимки- баби награбили лап-топите..сигурно и ние ще сме така  Joy Joy
Кой знае колко ще сме демоде с лаптопи ooooh! Mr. Green Младите ще ни бъзикат Laughing

   Joy Joy Joy

 newsm10 Ей за това ставаше дума  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 577
Кошмаааррр, ако следвам семейния принцип ще стана и аз баба на 42 години, както мама и както моята баба.  Rolling Eyes

Сигурно ще ме манипулират, както правя аз сега с бабите, ще ме мятат по върбите и ще ми тръснат памперсите и бебетата а те  Sunglasses

Хм, не, не съм готова още.
Ето на, да родиш млада имало и своите минуси....  Joy



Шегуваш ли се, разбира се, че има. Няма да изброявам, че  Blush

# 23
  • Мнения: 7 837
Все така ще съм красива.
Какъвто си на 30, такъв ще си и на 50... Дано Господ ми спести вманиачаването, изглупяването и драматизирането.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
След 20г. ние с Анджелина ще ръсим акъл на младото семейство Николай и Деница.....как да си гледат децата /защото ние ще сме в разцвета на творческите си сили и няма да си прекъсваме професионалния полет заради внуците, я Crossing Arms/
Най-много да им разпечатаме някоя тема от Кърмене или Майки Joy Защото САМО ние ще имаме достъп до писанията си. Младите, ако видят що глупости сме изписали по сватосването, ще се откажат от нас Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 615
Ама Деница и Николай знаят ли? Wink

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Задължително ли е? Аз викам да е изненада Joy

# 27
  • Мнения: 4 806
и в Дом и семейство ще се породи една нова мода... Теми "Снахи" и "ЗетьОве"... и ще има, а помниш ли, като ти казах (тук се подава услужливо линк, че старост - нерадост)... като ти писах еди какво си... М-дааа

Да, да ,,, и теми "Свати"... супер, там нашите прескъпи свати и сватовници ще си припомнят бурна младост... е там ще е срещата, няма спор

Май се размечтах по никое време, но дали Бу ще води Кърмаческия и тогава, как мислите?
А представяте ли си Вергилия да е мод вече?

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Муахахаха - "тук се подава услужливо линк". Даа, като не си пием гинкото...

# 29
  • Мнения: 5 577
А представяте ли си Вергилия да е мод вече?

 Mr. Green След 20 години я мод, я админ ...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт