Как да разбера паролата и потребителско име?

  • 14 208
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 239
Племенницата ми, която е само на 13 години влиза в сайтове за запознанства, но не невинни. Сестра ми е много разтревожена. Пита ме дали може да разбере какво си пише дъщеря й. Сестра ми нищо не разбира от компютри, а зет ми е скаран с техниката. Моля ви , ако може някой да помогне , защото положението е почти извън контрол. Момичето виси доста в нета. Ту е радостна ту реве. Излиза без да предупреди. Плаче, затваря се и ей такива , да не ви оттегчавам повече. Благодаря предварително за помощта. Може и на лични, че темата си е доста деликатна...

На един приятел 12 годишният син чатеше с някакво момче, станаха приятели и онзи го покани на гости за един уикенд. Моят другар се сети (слава богу) да се обади и да поиска да говори с бащата на детето, но това, което стана накрая бе, че онези се направиха, че момчето им е починало при трагичен инцидент. Синът на моя човек беше доста разстроен, а ние си свършихме работата.

Има много педофили и хомосексуалисти и силно ви препоръчвам да конфискувате компютъра и да задържите момичето до изясняване на обстоятелствата. Успех.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Попитай тамошните модератори.............и ги помоли за съдействие........

# 18
  • Мнения: 25 615
. Сестра ми нищо не разбира от компютри, а зет ми е скаран с техниката.
Мисля, че това е идеален повод мама и тати да влязат в час със съвременните технологии. Даже имат и необходимия "учител" под ръка - щерката. Хем ще научат нещо полезно, хем ще придобият представа що за животно е това Интернетът, хем ще запълнят явно премного свободното време на щерката, хем и ще сплотят семейството. И ще спечелят уважението на поколението...  Wink Laughing

# 19
  • Мнения: 431
Изпуснали са я, и да разберат какво си пише, каква полза. По-нагоре са ти казали програмата, с кийлогър ще хванат не само пароли, но и какво точно пише, защото програмата запазва всяко натискане на клавиш.
Малко късно се сещат, не е трябвало да пускат пубертет с неограничен достъп за ровене в мрежата. Може да се е влюбила в някого онлайн, ще й мине, а родителите да гледат да контролират излизанията. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 5 370
Абе тия нормални ли са??????????
Как ще има сайт за запознанства за малолетни????????
На ваше място, синьорина, бих сигнализирала някоя агенция....мисля, за закрила на детето.
Наистина е опасно-не можеш си представи какви ги вършат тийновете онлайн....нали в сегашната ми работа се сблъсквам с подобни случки, ужас!!! Tired ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 100
Работя с интернет от 10 -11 годишна. Сега съм на 15. За тези 5 години какво ли не са ми виждали очите, особено в тийн форумите и сайтовете за запознанства. Веднъж се регистрирах в сайт за запознанства само, за да потърся един профил и за 2-3 дена съм получила около 5 съобщения от мъже. И това без да си слагам снимката.  Shocked


Случаят с племенницата ти не ми харесва. Айде, да се смее, ама и да плаче  newsm78 
Какъв е поводът да търси приятели в нета?
Няма ли си приятели в реалния живот? Трудна и е комуникацията на  живо? По-лесно и е с компютъра?
А сигурно ли е изобщо, че се е регистрирала в такъв сайт?

Може просто да си чати с приятелки от училище. Това е много често срещана практика. Не спирайте интернета. Може да се ограничи, но не го спирайте. Знам какво е да си пристрастен. Сигурна съм, че и тя осъзнава, че е опасно, но интернетът е наркотик  Twisted Evil
Поговорете с нея искрено и внимателно. Като приятелка с приятелка. Никой не обича да му налагат забрани.

Общи условия

Активация на акаунт