ПРОНТО: дайте акъл за този парфюм!

  • 3 069
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз имам втория - Арден бюти, и съм доволна от него - сравнително лек, приятен, ненатрапчив аромат, на много приемлива цена. Може да се ползва през лятото, но и през пролетта и есента. Аромат, който подхожда и на тийнейджърка, и на по-зряла жена.


Абсолютно подкрепям това описание.В момента съм с този парфюм.Много е приятен и траен.

А само за инфо -харесвам парфюми като Light Blue , 212 CH, L'Eau par Kenzo , NOA

# 16
  • Мнения: 1 813
Днес обикалях магазините и си взех мостричка от Burbery Мирише много чисто ,направо на невинност.Но забравих да попитам за цената.намерих го в един сайт за 57 лв.това добра цена ли е?

# 17
  • Мнения: 463
Зеленият не ми харесва, ама хич. Имам Арден Бюти в момента - ненатрапчив, приятен, женствен, не сладникав аромат.
За информация : харесвам също класическия дамски Hugo Boss

# 18
  • Мнения: 612
Харесвам първия повече. Въпрос на възприятие е, който ти "допадне" повече на кожата и обонянието  Peace .
На мен например- така харесвания -Кристалин Омния ми седи на кожата като миризма на маточина и не ми харесва.

# 19
  • Мнения: 4 202



Elizabeth Arden Green Tea за жени

Green Tea е парфюмът на жената, енергична през деня, бляскава - нощем. Възбуждащата свежест на мига, интригата на топла нощ под звездното небе, забулена с мистерия. С прохладен и прозрачен дъх на зелен чай и жасмин. С енергичните нотки на лимон, роза, дъбов мъх, бяла амбра. Аромат, който тонизира и ви изпълва с жизненост.



Някой ползва ли го? Знае ли го? Не е Зеления чай на Ив Роше това.
Чудя му се много.[/color]

Приятен е, подарих го на майка ми скоро, но не е нещо супер завладяващо.
Според ме е по-лятна миризма.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Днес обикалях магазините и си взех мостричка от Burbery Мирише много чисто ,направо на невинност.Но забравих да попитам за цената.намерих го в един сайт за 57 лв.това добра цена ли е?
Кой от всичките дамски на Бърбъри? Повечето от тях ухаят сладникаво, но това не значи, че не ги харесвам Но кой точно ухае на чисто и невинно?

# 21
  • Мнения: 2 241
Green Tea ползвах и аз цяло лято, като го редувах с be delicious, дори онзи ден го приключих и хвърлих опаковката.

На мен много ми хареса, много е лек (то тежки и досега не понасям през тази бременност), но той си е "парфюримана вода" (не е равно на "парфюмна вода" Simple Smile), т.е. не е траен, с по-малка концентрация е и от тоалетната вода, но за мен не беше проблем - пръсках смело по цялото тяло Simple Smile.

Подчертано е летен обаче, в студа съвсем ще се губи.

# 22
  • Мнения: 355
Зеленият чай не ти го препоръчвам, сякаш не е парфюм, ами някакъв освежител за пране. Няма нищо общо с Beauty обаче - женствен, приятен, доста траен.
(за инфо: харесвам: Hugo Boss Woman; Allure Chanel; Omnia; Premier Jour Nina Ricci)

# 23
  • Мнения: 208
Първия съм го ползвала и мога да кажа, че е много нежен като  миризма, но не е траен и като цена не е скъп. За втория не мога да изкажа мнение, защото не съм го ползвала.

# 24
  • Мнения: 1 813
Burbery London. мострата е до мен и още ухае, явно е траен.Май ще ходя да го търся в магазините.в сайта от началото на темата го няма.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Харесвам го него много (макар че Weekend харесвам повече). За колко мл е тази цена?

# 26
  • Мнения: 673
Вторият го ползвам. Значи ми харесва Simple Smile
За 30-на лева май беше, добра цена е.

# 27
  • Мнения: 134
Ползвам от февруари втория и съм много доволна - траен и добре ухаещ.Цената беше около 35 лв. но беше тестер(без кутиика)

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
Този на Елизабет Арден ми мирише точно на чай с лимон Crazy.

# 29
  • Мнения: 673
Този на Елизабет Арден ми мирише точно на чай с лимон Crazy.
Те и двата са на Елизабет Арден. Но се сетихме за кой става въпрос  Peace

Общи условия

Активация на акаунт