Карлово, а защо не и Сопот!

  • 8 594
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравейте!Ииих, да знаете, че много ми липсвахте Hug
И нали съм по срещите-имам уговорка с Фраулица за утре, някъде около 10:30. Ако има друг желаещ- да свирка на скайпа или кю-то. А има и предложение за четвъртък 10:30, но не мога да измисля кафенето. Ще ми се да е подходящо и ако завали, т.е. да не е задимено заради дребосъците. Дайте някакви идеи.

# 16
  • Мнения: 3 166
Върнах сееее! Плакахте ли за мен? Защо ми се струва, че не? newsm78
Само да ви кажа - след зверския студ във Финландия, тук ми се струва като в рай. Както е речено: Home, sweet home.....
А за срещичка -ами аз пак съм на работа.  Sad Сори!

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Утре, петък, 27.10 от 10:30 ви чакам на кафето на Културния дом! И ще ви засипя пощите с покани. Искам отговори. Mr. Green

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ох, с тази смяна на часовника Мартина съвсем се обърка, пък покрай нея и аз. Но ще карам подред.
В петък имаше срещичка, но в Дрийма. Присъстваха аз-Микки с Мартина, Фраулица с Ицо, Тутти и образцов татко с Дани, Бимба с Вики. Много народ, а LaughingПо клюкарихме си на воля. Пипинце се изгуби някъде по линията София-Карлово, очаквам скоро включване Grinning
Вечерта бях на банкет. Ама мн ме кефи тази думи, как звучи само-банкет Mr. GreenЗа съжаление трябваше да си тръгна рано. Като съм си научила детето да се приспива на цица, така ми се пада. Изпуснах програмата, но Тути ще разкаже. Да ви похваля оркестъра Mr. Green в Милениума в Сопот. Много се накефих, особено на естрадата от времето, когато съм била дете. Напоследък точно такава музика ме е завладяла. Скоро ще ви предложа семейна среща в тази кръчма.
В събота си направихме страхотна екскурзийка до Пловдив. Пазарувахме подаръци за рождения ден. Пробвах да се облека в Ла Фиестата, но уви...За цоцоланки и там няма дрехи. Sad
Настава студ! И все по-често ще се заседяваме във форума.
До скоро!

# 19
  • Мнения: 1 232
Цитат
Да ви похваля оркестъра  в Милениума в Сопот
йес присъединявам се към похвалите,моля ако това случайно го прочете някой от оркестъра да се напъчи гордо  Grinning Heart Eyes.Микки и ние ходихме в Пловдив на пазар,по постно договаряне не съм виждала,даже и китки не си харесах,на Вики пък абсурд.Обаче да се похваля ходихме във Вис Виталис,там моите хора не можаха да ме изкарат два часа,то не бе оглеждане на дрехи,аксесоари,столчета и пр. беборански работи.Естествено не се стърпях и купих няколко бодита и едно комплектче за бебо Grinning.Аз по навик се засилих към розовото,ама татито ме смъмри набързо и аз се поправих на зелено Grinning.А и в Хипо ходихме ,харесах ботуши на фръцлата 75 лева Shocked Shocked Shocked Sick,я познайте от първия път дали ги купих обаче,харесах и няколко комплекти за изписване Grinning.

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И ние обикаляхме във Виталис и Хипо. Аз също се разочаровах от базара в Панаира. Как не сме се засекли newsm78 Малко ти завиждам за покупките за новородено. Като се замисля, миналата година по това време вече бях накупила, изпрала, изгладила. Изобщо не се връзвам на суеверята да не се купува преди раждането. Толкова е сладко да избираш разни мънички бонбонски дрешки...
Аз съм вече в предрождена треска. В петък разглеждах украса-разни балони, гирлянди...Утре вероятно ще ида до Сопот да поръчам тортите. Ще бъдат две, защото се очертава да празнуваме като в приказките-три дена яли, пили и се веселили Laughing Ще ви държа в течение на организацията. То в това смотано време какво друго, освен да форумства, да прави човек.
Тутти, как се отразява смяната на часовника на Дани? На Марти не й влияе, т.е. тя е все още с режим по старото време, и днес се събуди в 7 за мой ужас.
Хайде, че се отплеснах...
Лек ден!

# 21
  • Мнения: 1 232
Уф и аз се отплеснах и щях още в предния пост мики да те питам къде в Сопот поръчвате тортите,На Пилев ли са или друга фирма,цените какви са.Ние на Вики поръчвахме в халите на Нилана бяха хубави на вкус и по-различни,нилана имаха и сайт.Вашата да ни я покажете на всяка цена,може човек да разнообрази отвреме навреме.Марти как и се отразява сега седенето в къщи дърпа ли те навън,уф добре,че е нет-а иначе какво ще прави човек,сега съм закрепостена малко покрай Вики,догодина обаче изцяло,не,че не ми харесва де,малко релакс в къщи не е излишен

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
При Пилев ще поръчвам. Преди 4 години там ни правиха сватбената, избирахме я от някакви списания специално за торти и сме мн доволни.  Затова сега също мисля да отида, да видя какво ще ми предложат.
Аз ходя на кухня и мисля да продължавам, за да имам оправдание да излезна поне за малко. Ще видим днес как ще е в този вятър. Но като знам как миналата зима съм я изкарвала при нулеви Т, мисля че ще се справя.

# 23
  • Мнения: 1 232
в събота ще чакаме снимки и от партито и от тортата,но най-вече от рожденичката Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 3 360
Цитат
Да ви похваля оркестъра  в Милениума в Сопот
йес присъединявам се към похвалите,моля ако това случайно го прочете някой от оркестъра да се напъчи гордо  Grinning Heart Eyes.

 smile3520Тихо,да не чуят другите! smile3527
........Ей,момичета  love001 newsm03
Радвам се много за добрите отзиви-ама ми  е едно драгооооо на душата newsm53
Да се повтори!!! Naughty

Чувам някои сте попантосвали хубаво и подаръци сте спретнали за дамите....!Браво!Хей ,Микки-ще чакаме снимки и отзиви от големия ден,да знаеш!
Бимбе,стига мързелува пред форума/като мен/че ще ти наедрее коремчето Joy/не като на мен Mr. Green/

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 14:15 от tutti

# 25
  • Мнения: 1 232
о тути то само корема да расте бива ами то и други работи растат Grinning.Вие кво правите в тоя ветровит ден?Туй аватарче де го снима Heart Eyes,много убаво Flutter

# 26
  • Мнения: 3 360
ааааа,не казвам! NaughtyСамо за фенове на оркестъра ще кажа и то на лични Mr. Green Joy

# 27
  • Мнения: 844
Какъв е тоз оркестър бе хора чак на мен ми се приходи...... банкет оркестър я издайте тайната!И рожденици чувам че ще има микки да знаеш първата годинка винаги се празнува три дни и три нощи. Уж празник на детето а то само възрастни накрая ама какво да се прави първата годинка е така ooooh!Пожелавам ви приятно и много емоции. Тутти как е ученичката какви букви  са взели - а бе уж скоро ще започне градината , че ми е много зор.

# 28
  • Мнения: 1 232
каткат имаш ли инфо колко скоро,аз утре ще пратя нашия тати да провери,ама да знам,че те и изследвания ще искат,ще ни трябва поне седмица сигурно да ги оправим

# 29
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз пък знам къде е "сниман" аватара на Тутти, ама няма да издам Mr. Green
Пък градината, тази в Банладеш, мн убавааа. Една жълто-зеленка. Laughing
Снимки ще има, естествено!

Общи условия

Активация на акаунт