Пак за сметките за тока-виждате ли вие,това,което и аз?

  • 11 566
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Този сайт ми показва странни работи Confused Аз нямам задължения за месеца, което е невъзможно, още не съм плащала този месец тока, а леля ми, която не е в България и аз и на нея плащам тока, има близо 30лв сметка, при положение, че там не живее никой и сметките са й в порядъка на стотинки...

Този сайт е само за София.  Peace

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Много гадно.  Confused Cry Sad

Като гледам кво става  #Crazyсега ще влезна в нета да проверя и моята сметка newsm78
Моля, дайте линк към сайта, където се проверява онлайн.
http://account.electro-sof.com/account.php
Е, няма да ми свърши работа. Нали е само за София. SadSad Мерси все пак  Wink

# 17
  • Мнения: 603
Момичета имам напредък Hug.Днес получих имейл от сайта в отговор на писмото,което им изпратих.Благодарят,че съм им писала и казаха,че запитването ми е предадено на компетентните служители за отговор.Сега чакам и отговора-дано дойде по-бързо  Praynig
Иначе за всички,които искаха сайта,на който проверявам-ето го:

http://www.evn.bg/

# 18
  • Мнения: 187
Много ми е интересно защо винаги се "объркват" в тяхна полза?
Как един път не пресметнаха, че те имат да ни дават?
Вземи си входящ номер, иначе ще има да си чакаш.
Една позната от 4 месеца чака да и сменят електромера, и сега като започнат големите сметки сигурно ще и начислят "на око". 3 пъти се обаждахме и никои не идва.

# 19
  • Мнения: 1 809

 
 
                 
дневна    7630       7380    250    0                  75    0,098          7.35
                                                                      175    0,174      30.45

нощна     2226          2092 134     0         134    0,093      12.462 
                                                                             Всичко:  50.26

   
 Гледах,пулих се искам да ви помоля да сравните цените на двете тарифи с цените на Pepi....     Виждате ли разлика или аз полудях вече?! newsm78                                                       
При нейната сметка дневната е 0,93  ,вижте моята....и обратно....

# 20
  • Мнения: 603
Здравейте на всички.Получих отговор и ето част от писмото:
    "Уважаема госпожо,
  Благодарим за Вашия e-mail.
    Получава се така защото в интернет справката са дадени показанията от последното отчитане, а за месец Септември се извършиха две отчитания заради промяната на цените на ел.енергията от 1 Октомври
."
 Така,че всичко си е ок,но това,че е публикувано само едното засичане може да те изкара извън нерви.
Надявам се повече да няма проблеми .Благодаря на всички,че се включихте   bouquet

# 21
  • Мнения: 215
8203-8136 = 67

12212-12068 = 144

Къде е грешката според теб  Thinking


Greskata e v teb, 4e ne mogesh da smqtash
67 x 0.093 = ???? kolko spored tebe, zastoto spored men e 6,231

# 22
  • Мнения: 9 093
Връщам темата, за да попитам:
последно, какво се оказва..цените са завишени или друга е причината да имам висока сметка за ток, при условие, че септември месец сме били вкъщи 4 дни ? Това за двете отчитания през септември...защо е?
Благодаря на този, който ще се наеме да ми обясни Blush

# 23

 
 
                 
дневна    7630       7380    250    0                  75    0,098          7.35
                                                                      175    0,174      30.45

нощна     2226          2092 134     0         134    0,093      12.462 
                                                                             Всичко:  50.26

   
 Гледах,пулих се искам да ви помоля да сравните цените на двете тарифи с цените на Pepi....     Виждате ли разлика или аз полудях вече?! newsm78                                                       
При нейната сметка дневната е 0,93  ,вижте моята....и обратно....

При теб е правилно, защото при Pepi са разменени тарифите дневна и нощна.

# 24
  • Мнения: 455
И аз съм възмутена от сметката, която платих днес - 53лв. и установих, че е за периода 11.08.2006год. до 02.10.2006год. И имам приспаднати единствено за първото засичане 75 киловата по "тънката" тарифа! На фактурата се виждат двете засичания, но само в едното са сметнати 75киловата.
Правят си каквото си искат! И най-лошото е, че всички си траем и само мънкаме под носа си! Яд ме и на нас самите!

# 25
  • Мнения: 4 978
И аз съм възмутена от сметката, която платих днес - 53лв. и установих, че е за периода 11.08.2006год. до 02.10.2006год. И имам приспаднати единствено за първото засичане 75 киловата по "тънката" тарифа! На фактурата се виждат двете засичания, но само в едното са сметнати 75киловата.
Правят си каквото си искат! И най-лошото е, че всички си траем и само мънкаме под носа си! Яд ме и на нас самите!

Поели са ангажимент да приспаднат евтините 75 квт в октомврийските сметки.
А по принцип от октомври те отпадат изобщо.

# 26
  • Мнения: 603
Връщам темата, за да попитам:
последно, какво се оказва..цените са завишени или друга е причината да имам висока сметка за ток, при условие, че септември месец сме били вкъщи 4 дни ? Това за двете отчитания през септември...защо е?
Благодаря на този, който ще се наеме да ми обясни Blush
Относно високата ти сметка за ток-незнам.А двете отчитания са,защото от 1 октомври ще има нови цени и затова са го засекли на два пъти-до края на септември.
Фъстък ,защо и ти като мен не им пратиш един имейл и да ги попиташ защо ти приспадат само едни 75 при положение,че ти засичат за периода от 11.08.2006год. до 02.10.2006год.-това е за 2 месеца.

# 27
  • Мнения: 953
незнам за кои месеци засичат сметките ,но моята за септември е 105лв.като предния съм платила45лв.това нормално ли е.масово в Пловдив сметките са над 100лв.ами като почнем отопление?тогава по колко ще плащаме.Не съм пускала нищо различно от предишните месеци за да ми скочи толкова сметката.двойно че и отгоре.като си взема фактурата ще видя точно какви данни са нанесли,защото я проверих по телефона и ми казаха само сумата.но това е възмутително.

# 28
  • Мнения: 992
а аз да ви кажа ли колко ни е сметката на тока за август месец 215 лева  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
супер бясна съм, говорих с някаква главна инкасаторка, според която това си е нашия ток, сега във вторник или сряда ще ходя при нея и ще се караме, не може така. Аз зимата , че печката ми беше включена нон стоп най високата ми сметка беше 95 лева за месец, а сега лятото такава сметка  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 5 577
 ooooh! Какво говорите по дяволите?

За Август имаме 13 лв. а сега за септември не е излязъл, но над 30 лв няма да платя.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт