Сестра ми ходи по гледачки...

  • 4 996
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 314
Нищо не си осъзнала.

# 31
  • Мнения: 18 298
Симонче, врачката нищо не вижда. Лъже, за да ви вземе едни пари. Разбери го.
Едно от нещата, които ми казаха преди... десетина години, беше, че имам магия за смърт (това на улицата, без да питам). Знайш ли как се впечатлих. Сега не пише призрака ми, уверявам те.
Това е нещо като... телефонните измамници. Те май и от едни среди произхождат. Wink

# 32
  • Мнения: 19
Симонче, врачката нищо не вижда. Лъже, за да ви вземе едни пари. Разбери го.
Едно от нещата, които ми казаха преди... десетина години, беше, че имам магия за смърт (това на улицата, без да питам). Знайш ли как се впечатлих. Сега не пише призрака ми, уверявам те.
Това е нещо като... телефонните измамници. Те май и от едни среди произхождат. Wink

Благодаря ви,за коментара определено днес след всички мнения и коментари, се почувствах добре и мисля само за хубавото което предстои Simple Smile

# 33
  • here and now
  • Мнения: 4 226
Не знам дали има смисъл да се хабя да пиша, ама ще опитам.
Сигурна ли си, че изобщо е ходила при гледачки?

Преди около 20 години, две сестри, едната ми е приятелка се преместиха да живеят в града в който уча. По-малката сестра се загаджи с един момък, а голямата хич не одобряваше ситуацията. Та каката започна да убеждава малката сестра, че предишното и гадже(което просто изчезна безследно някъде)  се е върнало и се интересува от нея. Тогава още нямаше мобилни телефони масово. Та каката(моята приятелка) ми каза, че лъже сестра си за да я раздели с гаджето. Има и такива сестри.
Един ден пътувам аз и малката сестра се качва в автобуса. До средата на пътя се чудех да кажа ли или да си замълча. Ми не се стърпях и казах, че онзи е още неизвестен и сестра и върти интриги. Тя нищо не каза. След няколко месеца се омъжи за момчето, имат две деца, последно преди няколко години чух за тях, че все още са заедно и имат хубаво семейство. Моята приятелка не ми беше дълго още таква. Оказа се, че и мен не ме е пропуснала в интригите си, но както и да е. До ден днешен съм благодарна на тази лицемерна и подла жена, че ми показа нагледно как НЕ трябва да се държиш с близките си. (извинявам се за лиричното отклонение).

# 34
  • Мнения: X
Гледачки!!! Ей, още има хора които им се връзват.  Ако знаете тези гледачки колко пари изкарват от хора като вас ВЯРВАЩИТЕ. По Нова Телевизия ги даваха цели палати. Дайте им пари щом имате. Лично аз познавам мъж, който продаде два апартамента по гледачки, сега живее на квартира и се опитва с помощта на адвокат да си върне част от парите от тях, амааа касови бележки там не дават.

# 35
  • Мнения: 19
Не знам дали има смисъл да се хабя да пиша, ама ще опитам.
Сигурна ли си, че изобщо е ходила при гледачки

Да убедена съм ,че е ходила !
Лошото е че се опитва мен да завърти в нещо което няма да бъде така и че от злобата си , се чуди как да ме убеди че този човек не е за мен !
Но това си е мой избор и аз сама си го преженвам!

# 36
  • Мнения: 21 450
Ами имам всичко  ,в депресия съм че не искам да се случва така както ,тази го в представила и че едвали не ми вижда бъдещето,да имам опит в семейството,тъй като от малка се оправям сама!!
Но четох за кармата ,сега незнам колко е вярно и дали някой вярва в това,но кармата нали уж се наследява от майчина или бащина линия ,тази казала че аз съм наследила на сестра ми кармата,реално тази карма трябва нейните деца да я наследят не е ли така ?

Е браво бе, лошата карма на сестра ти децата да я наследяват. Ама и вие сте едни сестри,  направо нямам думи.

# 37
  • Мнения: 6 131
Щом гледачката го е казала, значи е така. Зарязвай го и слушай. Между другото кажи на сестра ти да пита другия път колко ще е биткойна следващия месец, много ще ми е от полза и ще те почерпя, обещавам Simple Smile

# 38
  • Мнения: 18 298
Първо си продай апартамента, дай парите на врачката и тогаз ще научиш. Как тъй искаш да минеш безплатно, rf22?! Dizzy Face

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 782
Най-добронамерено вече казах, зарежи и не се връзвай. Но ти чета следващите постове - ти си яко във филам с гледачките. Съжалявам, ама на кухо дрънка.
И друго, с такъв апломб говориш за тоя приятел и отношенията ви, ще каже човек хванала си господ за пеша. Ха дано, ама надали... това от опит, не от злоба, повярвай ми.

# 40
  • Мнения: 6 131
Първо си продай апартамента, дай парите на врачката и тогаз ще научиш. Как тъй искаш да минеш безплатно, rf22?! Dizzy Face
Ааа не, аз съм бизнесмен, първо резултати, после плащам. Процент от печалбата. И ако не познае, ще има неустойки или .....бой Simple Smile

# 41
  • Мнения: X
но факта че се задомих
Виж сега, може би в Долно Нанагорнище е голяма гордост да се задомиш на 17 години, вместо да ходиш на училище, но е добре да знаеш, че в нормалния свят момичетата имат малко по-високи критерии за живота си.

# 42
  • Мнения: 19
но факта че се задомих
Виж сега, може би в Долно Нанагорнище е голяма гордост да се задомиш на 17 години, вместо да ходиш на училище, но е добре да знаеш, че в нормалния свят момичетата имат малко по-високи критерии за живота си.

Това на колко съм се задомила не е ваша работа, и за разлика от много девойки който чакат петък да се напият и чакат на мама и тате Wink !
Аз работя от 15г,защото живота не е лек за никой ,това че живота ме е подлага не изпитания  не значи че съм изверг или някоя долна .... Wink !
Мога да кажа че съм успешна студентка,с много амбиции,пари които си изкарвам с много пот на челото и не чакам на някой да ми дава Wink

# 43
  • Мнения: 9 699
Остави ги тия девойки да си живеят живота така, както намират за добре и не ги мисли. Оправяй се с родата си, от нея патиш.

# 44
  • Мнения: X
Това на колко съм се задомила не е ваша работа,
Наистина ли? Че ти цяла тема пусна да ни информираш, че си се задомила на 17 години. Не спря да повтаряш, че сестра ти завижда, че си успешно задомена още когато би трябвало да си в 10-ти клас. Като не е наша работа, защо само за това пишеш? Аз само те информирам, че извън Долно Нанагорнище през 16-ти век момичетата не се гордеят, че са се задомили на 17, а имат малко по-високи критерии за живота си.

Общи условия

Активация на акаунт