👗Нови придобивки в гардероба - 62

  • 116 007
  • 712
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 1 579
По-скоро заложих на чантите май тази седмица:

Още една:


Честито втората много ми хареса о къде е?

# 661
  • Мнения: 211

Calvin Klein Underwear, от AboutYou

# 662
  • Мнения: 2 524
Скрит текст:
По-скоро заложих на чантите май тази седмица:

Още една:
Скрит текст:

Честито втората много ми хареса о къде е?

Много благодаря. Yellow Heart
Втората чанта е Furla, от техен физически магазин е купена. Blush

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 21:32 от bubanka

# 663
  • Мнения: 2 078
За детето, за кръщенето. /канени сме на кръщене!/ 36 номер са и ако са й големи, ще ги нося аз.

Последна редакция: пн, 19 юли 2021, 11:33 от Pink Dress

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 13 482
За детето, за кръщенето. 36 номер са и ако са й големи, ще ги нося аз.
Мекички ли са, че ги гледах в обувки и се чудих дали да ги поръчам? И сподели дали си отговарят на номера, моля.

# 665
  • Мнения: 2 078
Десисслава, да мекички са и напълно си отговарят на стелка 23 см за 36 см. Но модела е изчерпан!

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 2 352



 Чехли и обувки за есента.....от "Обувки.бг"

# 667
  • Мнения: 3 640
Mohito.
Всъщност цветът е кралско синьо, а не такова, каквото е на снимката. Simple Smile

# 668
  • Мнения: 6 930
Две летни роклички. Червената се колебая дали да не я сменя за по-малък номер... На сайта изглеждаше доста къса и реших да поръчам по-големия номер, но така пък ми е доста, доста широка. А и е чувствително по-дълга, дори предвид разликите в номерата... Освен моделката е да е 180+ (аз съм само 170см)🤔

Другата рокля си е дължината, която е на снимките, много ми харесва.

От сайта:
 

 

Панталонки и късо яке от деним. Тука също нещо не уцелих май, този път размера на якето (панталоните са екстра). Хем съм с едра горна част и широки рамене и L ми е доста широко, въпреки че знам, че е оувърсайз модел - пак бих искала един номер надолу 😩




 

# 669
  • Мнения: X
С.  , роклята на райета от къде е?
Страхотни покупки, със здраве да се носят/ ползват 👍

# 670
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
От answear.bg
Пуловер
Скрит текст:
и още един розов
Скрит текст:

# 671
  • София
  • Мнения: 1 357
Tualli-вземи по-малката червена рокля и по-малкото яке.

Последна редакция: вт, 20 юли 2021, 15:42 от stefina

# 672
  • София
  • Мнения: 6 726
Две летни роклички. Червената се колебая дали да не я сменя за по-малък номер...
Скрит текст:
На сайта изглеждаше доста къса и реших да поръчам по-големия номер, но така пък ми е доста, доста широка. А и е чувствително по-дълга, дори предвид разликите в номерата... Освен моделката е да е 180+ (аз съм само 170см)🤔

Другата рокля си е дължината, която е на снимките, много ми харесва.

От сайта:
 

 

Панталонки и късо яке от деним. Тука също нещо не уцелих май, този път размера на якето (панталоните са екстра). Хем съм с едра горна част и широки рамене и L ми е доста широко, въпреки че знам, че е оувърсайз модел - пак бих искала един номер надолу 😩




 

И двете рокли са прекрасни, но имам чувството, че са ти широки. Вземи си номер надолу и от двете.

Последна редакция: вт, 20 юли 2021, 08:53 от bubanka

# 673
  • Мнения: 6 930
Мда, и за втората се чудя. Там ме притеснява по-малкия номер как ще е в талията защото, въпреки че е широка и развята, е доста фитната в кръста (с цип отстрани). Но другите със сигурност ще ги сменя...

Последна редакция: вт, 20 юли 2021, 09:32 от tuali

# 674
  • София
  • Мнения: 6 726
Деколтето обаче е огромно и провисва или поне така ми се струва на пръв поглед. Другият вариант е да я занесеш на шивач и да я дръпне от където трябва. А от къде всъщност ги поръча?

Общи условия

Активация на акаунт