Нагревател за кола маска

  • 1 254
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте ! Наскоро си закупих нагревател за рол он кола маска . Вчера включих нагревателя,поставих и кола маската в него ,загря ,разтопи я , всичко беше точно. Епилирах определени зони ,останах предоволна. Но имам следният проблем. След като се втърди рол она се опитах да го извадя от нагревателя . Не успях. Какво да направя, помогнете ми! Благодаря предварително!

Последна редакция: нд, 09 май 2021, 14:20 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 28 559
Разклати го настрани в различни посоки. Но може и да не го вадиш по принцип.

# 2
  • Мнения: 6
Разклати го настрани в различни посоки. Но може и да не го вадиш по принцип.


БЛАГОДАРЯ ВИ! Така направих ,много ми помогнахте! От здраве да не се оттървете!

# 3
  • Мнения: 214
Здравейте, да използвам темата и да попитам тези, които използват кола маска, моля ви споделете колко време чакате да пораснат косъмчетата и сега лятото какво правите през периода когато израснат, а трябва да ги чакате още за да ги хваща кола маската?

# 4
  • Мнения: 2 272
Бръсна ги, докато достигнат желаната дължина. Не мога да ходя така, докато пораснат необходимата дължина, за да ги хване колата.

# 5
  • Мнения: 6
Здравейте, да използвам темата и да попитам тези, които използват кола маска, моля ви споделете колко време чакате да пораснат косъмчетата и сега лятото какво правите през периода когато израснат, а трябва да ги чакате още за да ги хваща кола маската?
Здравей! Чакам ги да пораснат… трудно е ,но си струва…

# 6
  • Мнения: 20
Здравейте, да използвам темата и да попитам тези, които използват кола маска, моля ви споделете колко време чакате да пораснат косъмчетата и сега лятото какво правите през периода когато израснат, а трябва да ги чакате още за да ги хваща кола маската?
При всеки е различно. Ако си ползвала преди това само самобръсначка след няколко дена излизат. Като минат година- две периодът в който ще си "гладка" ще се увеличава Simple Smile На мен ми растат поетапно след като ги махна с кола маска, и с епилатор махам тези, които растат след това.

# 7
  • Мнения: 608
Здравейте  аз искам да си купя нагревател
Кой ще препоръчате ?Гледах тези waxx на нещо се колебая

# 8
  • Мнения: 84
Здравейте  аз искам да си купя нагревател
Кой ще препоръчате ?Гледах тези waxx на нещо се колебая

Малко късно се включвам, но може някой да види и да му помогне. Тези на waxx изобщо не са толкова хубави. Нагревателя си е обикновен нагревател, но кола маската не хваща косъмчетата като хората, дори след повторно нанасяне да се отстранят не се махат. Има някои доволни, но повечето казват, че си е пълен боклук. За тези пари може да си вземете нещо по-обикновено и да ви свърши по-добра работа. Хвалят я много защото дават безплатно на "инфлуенсърите" да ги рекламират....

Общи условия

Активация на акаунт