Дайте идеи - иска само на ръце!?

  • 12 501
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
За щастие не сме имали такъв проблем,но доста мои познати си бяха научили децата така.Наистина е много уморително,но отминава.И аз мисля,че е временно,някакъв период,за който се иска голямо търпение.Успех!

# 16
  • Мнения: 4 621
Не сме имали такъв пробле, но доколкото знам това е период, който рано или късно отминава Hug

# 17
  • Мнения: 57
период е ..и аз я носех на ръце  и отърване няма . може би наистина да пробва с люлка или пък стол4е-шезлонг ..може да помогне

 newsm10

# 18
  • софия
  • Мнения: 1 745
И ние сме така  Tired....,ама ми става по-топло,като някой друг сподели същото  newsm48   bouquet!

# 19
  • Мнения: 4 399
КОличката няма да промени нищо, само ще си даде парите. Моята дъщеря беше така откакто се роди. Слезна ми в голяма степен от ръцете когато започна да лази. Е, все още се вози с голямо неудоволствие в количка, но няма друг начин. Единственото което мога да посъветвам майката е да прояви търпение и да мотивира детето да лежи по-дълго по-корем, така може да започне по-рано да пълзи. И другият ми съвет е, да го оставя по-малко, пък дори и да плаче. С времето интервалите могат да се удължават по-малко. Същото е и с количката. Детето постепенно разбира че няма да победи с плач.

# 20
  • Мнения: 7 418
  Ето още една идея:
  http://sears.babysling.ru/

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
За на вън нямахме проблеми, но в къще се носехме нон стоп, докато не проходи стабилно и ме остави на мира. Иначе до 6 месец беше само в кенгуру.

Общи условия

Активация на акаунт