Ампули за коса

  • 15 787
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Soff, изказвам моето мнение. Имам още от стимуланта на Икаров. Впечатленията ми са, че мирише лошо, ужасно омазнява и сплесква косата. Правила съм много маски, всякакви, и с хума, с коприва, лайка, жълтък, витамини, мед, оцет, в различни комбинации, разбира се.

Но пробвах амули срещу косопад, пишеше URTICA ( коприва май значи ) и много ми хареса ефекта.
И след това пробвах и ампули за обем, с витамини за подхранване, с кератин. Ами има видима разлика. Ходих  на няколко срещи и на всичките ми правиха комплимент за вида на косата и че изглеждала добре!    Peace

# 16
  • Мнения: 20
Според мен Рене нямат ефект, поне ампулите. Имаше едно хубаво кремче без изплакване, но не бих дала пари за ампули отново.

# 17
  • Мнения: 1 986
 Грушенка, на коя фирма са ампулите за коса,които си ползвала-тези,за обем ме интересуват Wink

# 18
  • Мнения: 5 362
Ампулите за коса нямат кой знае какво действие.Аз лично съм ползвала на Денис. Сега обаче си взех Себорал Форте-лосион без измиване,и съм много доволна.Против косопад е и поне при мен има ефект.

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Грушенка, на коя фирма са ампулите за коса,които си ползвала-тези,за обем ме интересуват Wink

Съжелявам, не съм забелязала марката, а вече ги изхабих и отдавна опаковките са изхвърлени в боклука.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт