Пържено?

  • 3 180
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 244
О-о-о  Crazy Много различни пържени неща обичаме, а някои манджи също ги правя със запръжка. Просто е по-вкусно  Blush
Но гледам да редуваме със по-леки неща...

# 16
  • Мнения: 7 914
Ми аз къде запържвам , къде задушавам... много е вредно, ама ... толкова е вкусно пустото му пържено ooooh!

# 17
  • Мнения: 545
Пържени тиквички, пържен патладжан, мекици, пържени филии. Напоследък сме на вълна пържени банани и пържени ябълки - ммм-м-м-м. Палачинките за пържено ли се броят?

# 18
  • Мнения: 2 724
Пържени картофи, панирана бяла риба ,дроб ... но рядко си позволявам, че ме боли корем   Close

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 537
Кюфтетата са винаги пържени/съпругът ми не яде други/, картофи, панирана риба, пил. хапки, всяка събота и неделя за обяд - яйца, лятото - тиквички, патладжан, чушки, много рядко, но и филийки и други...  chef

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 576
Ами картофки, тиквички, кюфтета и чушки.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 434
Само пържена риба. Кюфтета до сега не съм пържила, а картофки на 6 месеца - веднъж.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Пържени картофки на първо място, също така пържено пилешко месо, пържени чушки, пържени тиквички, ама не мога да разбера защо вкусните неща са вредни, а здравословните са толкова безвкусни. Thinking

# 23
  • Мнения: 27 524
Пържени картофки, разбира се  Hug

И бухти обичам, но много рядко си правим. Някои видове риба са вкусни само пържени, та и с това понякога прегрешаваме.... вкусно е, подкрепям Светла  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 732
Без пържени картофки и пържени яйца не можем  Naughty

# 25
  • в къщи
  • Мнения: 467
Вредно,невредно-всичко пържа(като готвя).Иначе обичаме всичко,което сте изброили по-горе. Peace

# 26
  • Мнения: 2 825
В нас пържим основно картофи, понякога и кюфтета. Яйца, бухти, мекици и пържени филийки - ми то май тях няма по какъв друг начин да ги направиш  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 352
Мразя пържено. Става мазно и тежко. Всичко, което се пържи става вкусно и задушено или приготвено на фурна (напр. пил. дробчета с бира на фурна, картофки с масло).

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Пържени дробчета, картофки, филийки, яйца, бухти, панирани неща, патладжан, тиквички...

# 29
  • Мнения: 819
Всеки обича да си хапва...особено вредни неща,защото са много,ама много вкусни! Laughing
Чувала съм,че пърженето в зехтин не е вредно...или може би не толкова много..

Общи условия

Активация на акаунт