КАРТИ ТАРО - ТЕМА 26

  • 32 156
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13
Бях оставила картите да си починат близо 10 дни. Днес си изтеглих с въпрос Какво ме очаква в любовта- крал чаши, 9 пентакли, паж чаши обърната. От любопитство изтеглих 4та карта и тя бе асо жезли. Как да разтълкувам значението им?

# 736
  • Мнения: 99
Момичета,някоя от вас ползва ли тази колода от снимката?И още един въпрос-какво означава "партньорска" карта?Кои карти са "партньорски"?Ще дам пример какво ми се е случвало да чуя и защо питам "по тази карта,не само мисли за вас,но и вие мислите за него,защото картата е партньорска" Thinking.Или пък "той знае,че вие го чакате".Картите бяха по 3 на въпрос,както редим тук.

# 737
  • Мнения: 1 671
Никой не се включва да отговаря, защото форумът се е превърнал само в питанки и то  едни и същи...
Даже не ми се четат едни и същи въпроси : какво мисли той, как ще се развие връзката с него, питах за 1 приятелка..
Може ли да се върнем към предишния облик на форума ?🌻
Тук е да споделяме значения, комбинации, нещо интересно и полезно за всички.
Хората, които знаят въобще не пишат вече 📖📖📖🌷
Моля, не мислете, че наготово ще Ви отговарят! Това е време и енергия!
💙💙💙

# 738
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Момичета,някоя от вас ползва ли тази колода от снимката?И още един въпрос-какво означава "партньорска" карта?Кои карти са "партньорски"?Ще дам пример какво ми се е случвало да чуя и защо питам "по тази карта,не само мисли за вас,но и вие мислите за него,защото картата е партньорска" Thinking.Или пък "той знае,че вие го чакате".Картите бяха по 3 на въпрос,както редим тук.
Знам я тази колода, но материали на български не съм откривала за нея, а мисля и на руски. За да се използва трябват чужди източници на информация.

# 739
  • Мнения: 99
Благодаря!Намерих едни кратки файлове на английски за нея,но значенията на всяка карта са твърде кратки и сбити,да.А що се отнася до коментирането-не смея да коментирам по чуждите карти.Твърде начинаеща съм,знаещите и можещите наистина рядко се включват(и разбирам защо) и просто няма кой да ме поправи,като започна да дрънкам глупости Grinning
Момичета,някоя от вас ползва ли тази колода от снимката?И още един въпрос-какво означава "партньорска" карта?Кои карти са "партньорски"?Ще дам пример какво ми се е случвало да чуя и защо питам "по тази карта,не само мисли за вас,но и вие мислите за него,защото картата е партньорска" Thinking.Или пък "той знае,че вие го чакате".Картите бяха по 3 на въпрос,както редим тук.
Знам я тази колода, но материали на български не съм откривала за нея, а мисля и на руски. За да се използва трябват чужди източници на информация.

# 740
  • Мнения: 2 122
Момичета, заповядайте в новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт