Pandora - Тема 6

  • 46 940
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 104
За почистването и аз опитах с комплекта им за почистване и съм съгласна с вас, че не прави нищо.

Аз използвам добре познатия начин за почистване на сребро с алуминиево домакинско фолио и сода.

На кратко:
В купичка намачквам домакинско фолио и сипвам чаена лъжичка сода за хляб. Слагам гривната и талисманите и заливам с гореща вода. След 2-3 мин изваждам.

# 31
  • Мнения: 5 478
А този метод с фолиото и содата може ли да се приложи на талисмани с камъчета? Дали няма да започнат да се разлепят? Иначе стандартно сребро и аз така почиствам, но се се замислих за това...

# 32
  • Мнения: 3 897
Момичета, ходих и видях гривната. Много ми хареса. За съжаление имаха само два размера на варианта с камъчетата,  които не бяха моите. Следващата седмица ще ме известят за наличност и пак ще пробвам и ако всичко е ок ще я взема. Надявам се да излезе здрава Simple Smile

# 33
  • Down south
  • Мнения: 7 673
@Ellinor*,
тази с камъчетата на закопчалката ли?
 Какъв "цвят" избра?

По повод кърпичките за почистване, визирах тези, напоени с препарат.
Правоъгълни с надпис Пандора


не тези, квадратните със знака им

Скрит текст:

тези вторите ги намирам за напълно безполезни.

# 34
  • Мнения: 3 897
Харесах си Pandora Reflexions Бъдеще Simple Smile

# 35
  • Мнения: 104
А този метод с фолиото и содата може ли да се приложи на талисмани с камъчета? Дали няма да започнат да се разлепят? Иначе стандартно сребро и аз така почиствам, но се се замислих за това...

Няма проблем с тях. Аз и на закопчалката имам какмъчета и на талисманите имам. До сега нямам паднало.

# 36
  • Радомир
  • Мнения: 627
Здравейте, включвам се в темата за първи път с въпрос за онлайн покупка от бг сайта 🙂 Бижутата идват ли с опаковка и сертификат както от магазина. Трябва да купуваме за госпожите в градината и гледам, че там има някои намаления, но ми се ще да са с опаковка както си трябва 😊

# 37
  • София
  • Мнения: 2 019
Desi Vl, да, идват с кутия, торбичка, сертификат и касова бележка.

# 38
  • Радомир
  • Мнения: 627
Много благодаря!

# 39
  • Мнения: 38
Чантичката от онлайн магазина беше доста намачкана при мен 😬. Може би заради куриера .

# 40
  • Down south
  • Мнения: 7 673
Бижутата идват ли с опаковка и сертификат както от магазина. Трябва да купуваме за госпожите в градината и гледам, че там има някои намаления, но ми се ще да са с опаковка както си трябва 😊
При покупката, попитайте дали и каква е опцията за смяна. Често намалените бижута не могат да се връщат или заменят.
Ако госпожите не харесат избраното от вас, нека не бъдат принудени да го ностя, поради липса на избор.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 212
До 14 дни може да се замени, но доставката е за ваша сметка.
Пишем си тук за silvercourt, нали? Че има доста сайтове, които предлагат реплики...

# 42
  • Мнения: 1 065
В silvercourt връщането е пълна катастрофа. Мисля, че беше 12лв и доста чакане.

# 43
  • Down south
  • Мнения: 7 673
До 14 дни може да се замени, но доставката е за ваша сметка.
Пишем си тук за silvercourt, нали? Че има доста сайтове, които предлагат реплики...
И тези, коит са last chance/final sale ли могат да се връщат?
Тук бижута от тези секции си остават завинаги твои.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 212
Всеки артикул може:

Общи условия

Активация на акаунт