Pandora - Тема 6

  • 47 392
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Някъде там
  • Мнения: 4 900
Жалко ,че не важи за онлайн покупки в силвър корт Sad

# 676
  • Млечния път
  • Мнения: 150
Моля, напишете за наивните и незапознатите, че има не просто ментета, а направо фишинг, осъществяван от измамнически сайтове благодарение на името на Pandora. Подобни сайтове наподобяват името, ползват снимки на оригинални продукти, но съдържат грешки в изписването на думи на български, не предоставят информация за офисите си, общи условия и информация за доставка и връщане. Сред тях е споменатия из темите веднъж или два пъти grivni.net.

# 677
  • Мнения: 467
Аз си купих един талисман от олх, (въпреки, че съм много против фалшификатите, но този просто беше красив ). Повярвайте по нищо не се различава от оригиналните. Има печат досущ, като оригинала,не променя цвета си. Разликата оригинал - реплика е 40 лв.

# 678
  • Млечния път
  • Мнения: 150
Аз си купих един талисман от олх, (въпреки, че съм много против фалшификатите, но този просто беше красив ). Повярвайте по нищо не се различава от оригиналните. Има печат досущ, като оригинала,не променя цвета си. Разликата оригинал - реплика е 40 лв.
Въпросът е не само за репликите, а за пълното отсъствие на каквото и да е като продукт... и мисля, че е добре да има в темата подобна информация, защото отзивите в bg-mamma излизат в гугъл. Това ще бъде полезно за потребителките на интернет магазини. Иначе разбирам довода.

# 679
  • Мнения: 7 368
Винаги пазаря на място в мол.
Днес си направих подаръче от мен за мен 🌷за 8ми 🌷😇🥰

Стои много нежно отдавна си го бях харесала в сайта.(52размер за средния пръст за щастие имаше наличен)

# 680
  • София
  • Мнения: 5 181
Единственият сайт, който работи с Pandora за България, е Silver Court. Всичко друго са фалшификати и бижута на брандове-имитатори. Аз лично съм много доволна от Silver Court и доставката им.
Иначе талисмани има в много магазини, имат си печат, защото са сребро, но са по-евтини, най-малкото защото не са с бранда Pandora.

# 681
  • BG-DE
  • Мнения: 5 143
А, магазините на Пандора в моловете също ли са на Силвъркорт, защото на една позната преди време и бяха казали, че не са към тях?

# 682
  • Sofia
  • Мнения: 4 751
Вече няколко пъти ми се случва при поръчани два еднакви талисмана от Silver court да ми изпратят само един. След това изпращат липсващия, но не е приятно- понякога са неща за подарък.

# 683
  • Мнения: 14 805
А, магазините на Пандора в моловете също ли са на Силвъркорт, защото на една позната преди време и бяха казали, че не са към тях?
Различни са,но и двата продават оригинални бижута на Пандора.Надписите на магазините са различни.На Пандора си пише тяхното име и продават само тази марка.На магазините на Силвъркорт си пише това име,но освен бижута Пандора,продават още няколко други марки бижута.

# 684
  • Мнения: 17
Винаги пазаря на място в мол.
Днес си направих подаръче от мен за мен 🌷за 8ми 🌷😇🥰

Стои много нежно отдавна си го бях харесала в сайта.(52размер за средния пръст за щастие имаше наличен)
Може ли да споделите как стои на пръста? Заглеждам го онлайн, но не съм сигурна, че ще ми отива и няма да е прекалено груб-нося предимно тънки пръстени.

# 685
  • Мнения: 106
Здравейте! Някой поръчваш ли си е гривна от www.grivni.net В случай, че сте поръчали - доволни ли сте, добро ли е качеството? Виждам, че имат доста гривни и талисмани, и има голяма разлика в цените. Чудя се дали да поръчам от там или от официалния сайт. Ако гривните им са хубави, със сигурност ще предпочета по-ниската цена.

# 686
  • Мнения: 5 609
Не съм поръчвала, но имайте предвид, че са ментета. Просто предупреждавам, ако държите на оригинал. Единствените оригинали в България са в магазини Пандора и Силвъркорт.

# 687
  • Down south
  • Мнения: 7 885
Три поста по-горе беше обяснено, че това не са бижута Пандора.
Темата е само за оригинални бижута.
Сигурно някъде има и такава за фалшиви, попитайте там.

# 688
  • Мнения: 5 478
Момичета, честит празник! Flowers Cherry Blossom

Аз днес получих това съвършенство - https://www.pandora.net/bg-bg/products/earrings/298307c00/by/metal/04,05,26

Страшно удобни са за носене, утре ще снимам на нормална светлина.

# 689
  • Някъде там
  • Мнения: 4 900
Момичета, честит празник! Flowers Cherry Blossom

Аз днес получих това съвършенство - https://www.pandora.net/bg-bg/products/earrings/298307c00/by/metal/04,05,26

Страшно удобни са за носене, утре ще снимам на нормална светлина.
Супер са.
Аз съм си направила списък с неща които желая, но чакам да преведат бонуса за великден.
До тогава нищо не поръчвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт