The Bürsin - "Почукай на вратата ми".Преди,сега и в бъдеще. /Тема 88/

  • 35 546
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 130
Добре, последен напън.. 😆
Получило им се е..


Айде... 😆

# 736
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Гости, сега отразих химна, е закъде сме без него Heart

Давай, Бро Kissing Heart

# 737
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 804




# 738
  • София
  • Мнения: 5 740
Ами... заповядайте в новата тема > https://www.bg-mamma.com/?topic=1336145#

Може би, ще ви се стори по-различна, но исках да бъде с моя почерк. Темата е семпла, изчистена, без излишна информация според мен. Отдавна исках да събера целия актьорски състав, взел участие в сериала, в по-главни роли, разбира се. (Знам, че фамилията на Башак трудно се чете, но е прекалено дълга и, ако я бах направила по-голяма, щеше прекалено да се откроява в сравнение с имената на другите.) Също така, исках да имаме на едно място преведените епизоди до момента + саундтрака на сериала. Позволих си да пипна малко резюмето на сериала и да напиша с няколко мои думи в началото за какво е темата. Надявам се да ви хареса.

И сега на ред са благодарностите – искам да благодаря на Магия за гифчетата със сцените от тийзъра за втори сезон; на Марги, която ми предостави гифчетата с Керем от рекламата на Липтон и ме светна как да си съхранявам и актуализирам темата, докато дойде време за пускането й; на Налбантова, която ми помогна за гифчето с каста и за новия архив на старите теми; на Алекс и Гости, които ми предоставиха линкове към преведените епизоди и саундрака на сериала; на Али, която бързо преведе и сложи субтитри на тийзъра за новия сезон; на всички останали момичета, които ми писаха, за да ме окуражат и да предложат помощта си, ако имам нужда от такава. Heart

Приятно изкарване в нея, дано ви хареса. Simple Smile

# 739
  • Мнения: 10 204
БРО, готови сме Wink
Темата готова ли е  ... Wink

# 740
  • Мнения: 5 563
Много добре се е получила! Благодаря за предоставената възможност да помогна! 💛

# 741
  • Мнения: 422
Еех, най-накрая дойде време да седна да видя какво е било предизвикателството днес!
Ми то всички целувки на ЕдСер са любими, ама има няколко, които са ми най на сърце.
Първата е от края на 1 епизод - тя беше така неочаквана и изненадваща и ми прикова
вниманието, че още ме държи.
Втората - от 12 епизод, след като гледаха звездите под дъжда.
И третата от 28 серия,  преди Серкан да замине за Италия.





Последна редакция: вт, 18 май 2021, 23:42 от zlatna.1972

# 742
  • Мнения: 4 613
Да напомня, че днес започва излъчването на сериала в Сърбия. Simple Smile



От вчера ми се показва в Туитър и реших да го споделя.
Ханде като Мулан.


Дано се закупи и в България след като толкова много държави са го закупили дано и нашите телевизии се сетят .

# 743
  • Мнения: 34
Тук за мен определено са си Ханде и Керем 😀А може ли преговарящите да ми подскажат от кой епизод беше сцената?

# 744
  • Мнения: 5 070
Тук за мен определено са си Ханде и Керем 😀А може ли преговарящите да ми подскажат от кой епизод беше сцената?

# 745
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
MinaBm, от 26-ти еп., малко след като Еда отпрати Балджа по ризка Stuck Out Tongue Winking Eye
И между другото, в нова тема сме.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1336145#

Общи условия

Активация на акаунт